Přejít na obsah

Damasko D-sub1


martin151

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trendy barvicky, 120 ruznejch modelu, klasická ETA 2824 vevnitř, inzeráty se známým hercem nebo zpěvákem z Nemecka (třeba Dieter Bohlen nebo Erdogan Atalay) a jsou tam, kde ostatní :-)

Ani to né, stačí Helga ze sosední vsi. :lol2:

post-19068-0-08561700-1474992526_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na divery od Damaska jsem moc zvědavej, ale pokud budou vypadat takhle, tak půjdou úplně mimo mě. Chybí jim ten damasko design- udělali by líp, kdyby vzali jeden ze svejch lunetovejch modelů, pohráli si s ručkama a cifrem a pouzdro upravily podle specifikací ISO, takový by se mi líbily...tohle se prostě moc podobá sinnům a to je škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště sem chtěl dodat, že mi z nich sebrali to jediný, proč bych nad nima jako potápkama uvažoval. Day. Když teda jako potápěč to nepotřebuju, tak Date taky ne, ale to pak to nepotřebuju vubec. S jednodenním odstupem musim říct, že se zatim nepředvedli.

 

Diver.gif

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si je představoval nějak takhle - zachovat typický pilotní styl, čitelný je dostatečně i pro potápky. Daydate. Možná ještě n?jakou blbůstku s lumi na vteřinovku, a WR 300+ . Sneslo by to klidně i žlutou a modrou variantu, stejné jako současné modely.

 

post-30813-0-05754600-1475066619.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar: tak toto neni spatne, je to stravitelnejsi. Cervenou variantu teda ne, modra-zelena :) .

 

MJ. urcite dobry napad ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocenil bych kdyby se vzhledem trochu vzdálili od stávajících modelů. Zkusili to s GMT (tam se to moc nepovedlo), neměli se zaleknout.

Poslední dobou mě už vadilo jak vymejšlej jen barevné varianty stejného.

V principu souhlasím. Potíž je v tom, že vymyslet nový design, aby byl neotřelý, funkční a pěkný, a navíc zachovával určitý styl značky, není jen tak. Damasko design je už zavedený, lidi ho snadno identifikují, a mezi potápkami by byl svým způsobem výjimečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vona ta ponorkova ocel taky neni zadny blato. U Sinnu se uvadi neco kolem 400 HV. A pokud bude pouzdro tradicne piskovany, tak ty skrabance budou spatne viditelny. Mozna majitele Sinn U serie potvrdi...

 

 

Damasko z blata? :eek:  To by Konrad nikdy nedopustil :gora: !

Jestli by "TO"  mělo být z ponorkové oceli, klidně by mohla být v ledu kalená. To není problém. Sinn už to tak dělá, říkají tomu TEGIMENT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 vymyslet nový design, aby byl neotřelý, funkční a pěkný, a navíc zachovával určitý styl značky, není jen tak. Damasko design je už zavedený, lidi ho snadno identifikují, a mezi potápkami by byl svým způsobem výjimečný.

to samozřejmě chápu, ale s tim co ukázali mam problem že vidim nejdřív Sinn a pak Damasko. Buď si měli dát víc práce, nebo teda bejt věrný tomu co dělali doteď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli by "TO"  mělo být z ponorkové oceli, klidně by mohla být v ledu kalená. To není problém. Sinn už to tak dělá, říkají tomu TEGIMENT.

Ja vim ;) To bylo takovy rejpnuti, o ponorkovy oceli tu Damaskoti pisou bezne jako o blatu, stejne jako ze tegiment nici vlastnosti ponorkovky(odolnost prosti slane vode) tudiz je to kravina....

Tak mne to proste jenom pobavilo, kdyz po tyhle masazi prijde Konrad s potapkama z kaleny ponorkovky :lol2:

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...