Přejít na obsah

Damasko D-sub1


martin151

Doporučené příspěvky

...pohybujeme se v extrémní teoretické rovině, ogaři. Zkrátka v Damasku nám na náš dotaz nedali přesnou hodnotu korozivzdornosti icehardened oceli. Proč, to napsal Hasňa...asi to nelze 100% určit a zaručit.

Podívejte se do diáře, kdy máte v plánu se nořit do černých hlubin Mrtvého moře, močůvky, kyseliny atd. nebo válet se s kukačkami na solných jezerech a pak k tomu nasaďte adekvátně odolné hodinky.

Na domácí žvýkání můžete nosit i Primky s pochromovanou mosazí. No a jelikož Konrád není chuj, tak u diverek zvolil ponorkovou ocel...bo to je jistota. Stejně jako titan, který bych já kvůli váhy upřednostnil. Jelikož se potápím tak do 8m, tak si kvůli tomu divery kupovat nebudu. Damaska (a Seika) se mnou letos jely Salzu a Steyer na kajaku...pěkně na manžetě z neoprenu a nic.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Novyma Sinnama myslis ty celocerny U1?

 

Tyhle by v cerno-bily, pripadne cerno-cerveno-bily kombinaci taky nevypadaly az tak zle, ale byla by to uz moc velka kopirka U potapek od Sinnu.

Chybi tomu proste Damasko DNA, ale ta jednoduchost se mi libi, barevna kombinace vubec....

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shit just got real..

 

13662052_1350681238305813_63326973013358

Mě se líbí, ručky a luneta přesně tak jak se u diveru sluší, ocel, konstrukce asi za jedna :-) Ale ta brutálně malá datumka, tak to se mi nelíbí, asi by bez ní snad byli i od dost lepší :-( Anebo datum na třetí a kyklopa, no stres....a byli by dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že chtějí jednoduchej, přehlednej a funkční design a dává mi to i smysl, ale přestože jim až na datum nemůžu vyloženě nic vytknout, tak se prostě nedostavilo absolutně žádný "wow ty chci". Prostě neurazej, nenadchnou, nestane se nic a to je škoda.

Možná, že jim po čase přijdu na chuť. Nebylo by to poprvé, ale zatím se mnou nic nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasa je vysadou jak nemeckych hodiniek tak aj nemeckych zien.

na vyske som mal spoluziaka co sa snazil byt vtipny ako ty - za kazdu cenu. uz som o nom nepocul asi desat rokov a hadaj co - vobec mi nechyba(l)... to ja len tak na okraj.

aby nedoslo k nedorozumeniu, nevadi mi tvoja kritika damasko. mne sa tie hodinky tiez nepacia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...