Přejít na obsah


thubalek

Zaregistrován: 21 led 2007
Offline Naposledy aktivní: Včera, 23:01
-----

Témata které jsem založil

Aplikace na měření přesnosti

31.květen.2018 - 12:07

Zdar, chtěl bych vás požádat o pomoc s testováním aplikace na měření přesnosti hodinek.
 
Přestalo mě bavit měření přesnosti hodinek pomocí Excelu, tak jsem si na to udělal takovou jednoduchou aplikaci. Aplikace se jmenuje trochu dlouze Atomic Clock & Watch Accuracy Tool (with NTP Time).
 
Funguje celkem jednoduše: když si vzpomenete, zaznamenáte do aplikace, jaký je čas na vašich hodinkách. Aplikace porovná čas na hodinkách s časem na NTP serveru a zaznamená rozdíl. Po několika dnech pak víte, o kolik sekund se vám hodinky předcházejí/opožďují za den. 
 
Zatím je tam jen to měření, časem bych to chtěl i trochu vylepšit (graf, případná notifikace, že vaše hodinky jsou nejspíš o X minut mimo), ...
 
Zatím potřebuju hlavně zpětnou vazbu. Pokud mi chcete pomoci s testováním, zapojte se na stránce  https://play.google....h_accuracy_tool
 
Ještě pár screenshotů (aplikace zatím není v češtině, přídám ji ale brzy):
 
device-2018-05-30-134040.png device-2018-05-30-134143.png
 
P.S. Aplikace bude časem placená, ale pokud mi pomůžete s testováním, dám vám sem pár redeem kódů na plnou verzi zdarma.
 
P.S.2. Myšlenka v této aplikaci není úplně nová, existují minimálně tito dva konkurenti:
https://play.google....watch.toolwatchhttps://play.google....tler.watchcheck ani jeden mi ale úplně nevyhovoval, tak jsem si to napsal sám.
 
Navíc, pokud mi tu dáte nějaký rozumný námět na vylepšení, tak máte dobrou šanci, že to do aplikace přidám.
 
Díky moc
Tom