Přejít na obsah


ggrand

Zaregistrován: 28 bře 2010
Offline Naposledy aktivní: Včera, 14:18
****-

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:SEIKO 5

23.leden.2020 - 08:54

Nemate zkusenost, jak jdou rucky posunout,aniz bych je demontoval? Jde mi o to, ze kdybych demontoval strojek, jestli rucku poposoupnu treba paratkem nebo tam drzi tak, ze je lepsi je sundat a nasadit znovu.

V tématu:SEIKO 5

22.leden.2020 - 12:46

Prodal jsem si modré solární tuňáky a bez modrých hodinek to nejde. Tak jsem přemýšlel, co jsem ještě neměl...SNZH. Měl jsem už celočernou verzi, klasickou nerezovou s černým/hnědým ciferníkem, bílou verzi, ale modrou ne a zlatá je ... nepěkná. Tak jsem teda pořídil SNZH53. Barevně super, ale tohle jsou snad nejhorší pětky, co se zpracování týče a to jsem měl dřív i jiné barevné variace, hromady jiných modelů. To, že sedí luneta, je evergreen, s tím se dalo počítat. Ale takle blbě nainstalované ručky jsem ještě u Seika neviděl. Samozřejmě jsem je kupoval nové ve fóliích, o to víc mě překvapilo, že dílky tahu u pouzdra mají vůli jako prase. Takže nastoupily kleště a jal jsem se dílky spravit. Přitom jsem zjistil, že jedna stěžejka je mírně ohnutá, tak jsem ji taky spravil. Aspoň že datum v okýnku je OK.

Co se to se Seikem stalo, je mi záhadou. Dobře už asi bylo. Fakt sklamání. Jinak jsou to suprové hodinky, proto jsem do nich šel. Ale se Seikem jsem fakt už skončil.

 


V tématu:HUMOR

20.leden.2020 - 21:43

:D

V tématu:Nakup screw back varianty

19.leden.2020 - 23:18

Zeptam se sice debilne,ale prakticky. Proc jen digosky se screwbackem? Me to neprijde totiz jako logicky krok. Jednak si tyhle modely casio nechava nehorazne zaplatit, tahas se s tezsima hodinkama, ktere ale nemaji vyssi vydrz nez plastove a navic az ti casem odejde bezel, budes mit problem ho sehnat, viz situace nyni se starsima screwbackama. Plastaky v takovem pripade hodis do smelcu a nebudes to resit.

V tématu:Porušení pravidel prodeje

15.leden.2020 - 13:40

Presne tak, je tu malo cenzury a jeste bych zavedl poplatek za registraci!