Přejít na obsah


DaveG17

Zaregistrován: 22 zář 2010
Offline Naposledy aktivní: 15.11.2019 - 23:27
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Manža

6.březen.2018 - 08:50

Tvl...díky za dovzdělání, bydlenky jsem fakt neznal. Bože. Jestli moje někdy otevře stránku s mimibazarem, tak se stěhuje k mamince... :evil:


V tématu:Manža

5.březen.2018 - 14:11

Ahojki,

od té doby co máme mimíska jsem zjistila že mám povadlé  bříško. Když jsem byla těhulka tak to bylo v pohodičce. Manža říká, že má poslední dobou taky povadlý pytlík. Prej na existuje nějaká mastička. Bydlenky nevíte co stím ?

Mucinky Peťka.... 

Mucinky Petísku,

jelikož moje bývalá dělala pro mimibazar copywriting, tak jsem to celkem pobral. Ale kdo sakra jsou bydlenky, to je pro mě nový pojem???

Děkuji za osvětu, jsi zlatíčko.

Davísek :lol2:


V tématu:Me Too kampaň

5.březen.2018 - 14:05

Ta kampaň je klasická hysterie američanů. V době, kdy stačilo málo neudělali nic a teď, když už to zas tak moc není třeba, budou dopady šílené. Už před 20 lety se prodávaly formuláře o souhlasu se sexem (kluci to dávali holkám podepsat před stykem - no tož tomu říkám k...va předehra :) ). Bavil jsem se před pár lety s lidma ve státech a srovnával pracovní prostředí u nás.

Některé věci mi přišly na palici - jsem vychovaný hodně svým dědou - prvorepublikovým gentlemanem. Aby to, že ženské otevřu dveře a pustím ji první, dotyčná identifikovala jako sexuální obtěžování, mi příjde prostě úplně pokřivené. Logika věci "jsem žena, on mi otevírá dveře - naznačuje tím, že jako žena nejsem dost silná, abych si je otevřela sama, staví mě tím do méněcenné role v souvislosti s mým pohlavím, což je chování, které je na pracovišti absolutně nepřípustné a cítím se tím velmi dotčena".

Dopady MeeToo budou v ještě sešněrovanějším pracovním prostředí nejen v showbusinessu. Madonna kdesi napsala, že na začátku kariéry tomu dala všechno, včetně panenství. Věděla, co je třeba udělat a neměla morální problém to udělat. Nějak si nevybavím, taky se hlásí k MeeToo ?!?


V tématu:UKAŽ PTÁKA !

27.únor.2018 - 22:02

Tenhle se přistěhoval s přítelkyní. Prý Carlos, ale podle mého Carlosita - asi není normální, aby si mě desetiletý sameček takhle po pár dnech zamiloval, na změny je už moc starý, bude to samička :-)

 


V tématu:Lékařský koutek

27.únor.2018 - 20:13

Jeden sportovy lekar mi raz povedal ze u chlapa je velmi dobry indikator zdravia ranna erekcia. Ze proste pokial nema rano chlap erkeciu znamena to ze s telom sa nieco deje a nie je zregenerovane. 

Jo, přesně tohle tvrdí můj doktor. Nemusí to být každé ráno, ale prostě pokud si chlap ani nevzpomene, kdy naposled stála peřina, je to varovné znamení.

 

 ... pritelkyne si stezuje, ze uz to se mnou neni co byvalo, takze i toho trochu... :-)

No a s podobným problémem jsem k svému doktorovi před pár lety přišel (spíš jsem to sám cítil tak, že občas moc nemám chuť). Jeho dotaz byl - a jinak? Čumím na něj jak vejr "jak jinak???" A on "No s jinou!" Chvíli jsme na sebe čuměli a pak se oba rozřehtali - docvaklo nám to samé - jestli mi dá babu na recept :-D Je to zlé, je to smutné, ale je to tak. Přírodu neokecáš. Doplnění "jídelníčku" často řeší celý problém. A to kupodivu tak, že i doma je to lepší. Jen se to bohužel často zvrtne a posere všechno dohromady.