Přejít na obsah


Zmizík

Zaregistrován: 10 říj 2010
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 09:20
****-

Témata které jsem založil

Prodám kytarové combo

1.duben.2019 - 12:06

Čus, potřeboval bych se zbavit Mesa Boogie Transatlantic TA-30. Hraje to úplně skvěle ale prostě to nemám kde provozovat a na pódium se zatím bohužel moc nechystám. Ale  mrzí mě to, je to brko. Nahráno tak 20 hodin max. Kupovaný to je 7.1.2018, tak to je ještě víc jak půl roku v záruce. Cena 29 000,-Kč. K vyzkoušení u mě v práci, tam se to dá vohulit.

 

Popis z webu:

---------------------------------------------------------------------------------------

MESA BOOGIE TA-30 112 Kombo

První kanál je jednoznačně inspirován legendárními aparáty Vox. Jak je ale dobrým zvykem vývojářů firmy Mesa Boogie, neomezuje se jen na rozsah možností své předlohy. Velkou úlohu v tom kromě běžných ovladačů ekvalizéru a Master Volume hrají i přepínače módů Normal a Top Boost. Oba jsou zaměřené na zvuky britského střihu, avšak každý z nich přináší odlišnou odezvu aparátu. Normal je nejvhodnější pro zcela čisté tóny, Top Boost je pak nejsilnější v mírně nakreslených polohách. Někoho by mohla překvapit absence potenciometru, kterým se ladí středy. To je dáno již zmíněnou inspirací nesmírně oblíbeným kombem Vox AC30, u nějž se tento parametr nastavuje vzájemným poměrem basů a výšek.

Druhý kanál je postaven na základech tradičního kalifornského zvuku a oproti prvnímu nabízí celkem 3 módy. Obvod Tweed vyniká svou průzračností a čistotou, díky níž skvěle přenáší perkusivní kvality nástroje. Po zvýšení hodnoty zisku lze dosáhnout i krásného vybuzení, které je fantasticky dynamické a dokonale reaguje na hru pravou rukou. Přepnutím na mód Hi 1 dostaneme řízné a velmi konkrétní zkreslení, ideální pro rockové žánry. To je možné zvýšit vytažením push/pull potenciometru Gain/Boost. Poslední mód Hi 2 navazuje ještě silnějším zkreslením, perfektním pro zpívající sóla a nekonečný sustain. Při vhodném nastavení se s tímto zvukem neztratíte dokonce ani v metalové kapele.

Aby byly tonální možnosti obou kanálů ještě pestřejší, přibyly i dva na sobě nezávislé ovladače reverbu. Případní puristé ocení, že jej lze, a to spolu s efektovou smyčkou, tlačítkem Bypass zcela vyřadit z řetězce. Poslední specialitou je výběr mezi výkony koncového zesilovače, opět zcela nezávislé na kanálech. Volba 40, 30, nebo 15W výstupu zásadně ovlivňuje charakter zvuku. Bez jakékoliv nadsázky se tedy dá říci, že Mesa Boogie Transatlantic TA-30 nabízí patnáct odlišně se chovajících obvodů.

Toto kombo má zabudovaný špičkový reproduktor značky Celestion a je dodáváno s dvoutlačítkovým footswitchem. Díky své snadné ovladatelnosti umožňuje okamžitě docílit skvělého zvuku, přesto svými funkcemi dává každému šanci si jej dále upravit přesně dle svých představ a potřeb.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Videa jsou na youtube a vypadá to takhle: 


Seiko marinemaster MM300

12.srpen.2017 - 16:01

Prodám tyhle Seika, za 38 000,-Kč. Jsou nošené, takže je to na nich vidět ale nic zásadního, co by bylo vidět na půl metru. Když je nosím, jdou plus mínus 0,5sek./den.

 

Důvod, proč je prodávám, že sem od Dantechna koupil ty svoje bejvalý, s lunetou se škrábancem, na kterej mám hezkou vzpomínku. Nikde s tím nebudu jezdit, jestli je někdo chce vidět, tak jsem v Hradci Králové. Když je bude chtít vidět někdo, koho znám nebo mám rád, pošlu mu je napřed. Fotky taky nemám, Hasselblat mně upad.


Chronojachta

11.červen.2017 - 21:32

Kde je sakra Hufnor?? Jel bych na lod!

Prodám SEIKO

29.leden.2017 - 11:12

Prodám tydle Seika od Slunečníka, stav nezměněn. Teda bez toho červenýho řemenu - je tam k nim originál tah a teď jsem na ně dal jubilee. Ale ani tak jiskra nezajiskřila. Cena 10 000,-Kč, pošta v ceně.

http://forum.chronom...89-coke-turtle/

Ještě jsem vám je cvaknul Hasselbladem.

 


SEIKO PADI

10.leden.2017 - 15:16

SRPA21K1. Prodám za 8 litrů, komplet. Cca tři měsíce starý. Nikam nevozim, nikde neukazuju, prostě tři měsíce starý sejka. Dou -2sek za den asi tak.