Jump to content


financ

Member Since 05 Nov 2010
Offline Last Active Private
****-

Posts I've Made

In Topic: HUMOR

24.January.2020 - 18:22

při exkurzi v Eltonu nám říkali že má hodinky od nich, Prim Spartak s automatem. Prý je několikrát reklamoval, že se nenatahujou. Nakonec mu je předělali na manuál, nebyl je schopný svým pohybem natáhnout. 


In Topic: Čakacia doba submariner u AD

24.January.2020 - 09:16


Môžeme špekulovať do konca sveta. Ale kým tu budú predávať svoje kúsky grey dealeri, tak niet o čom. Riešenie by bolo jednoduché tak zo strany výrobcu (kontrolný nákup na ch24 - následná komunikácia s AD a ziadanie vysvetlenia - a pod.), tak zo strany for. Obmedzenie "životného priestoru" špekulantov prináša svoje ovocie. Kde je vôľa,tak je aj cesta...


Kontrolni nakupy ani nejsou potreba, Rolex ma dobry prehled kde se hodinky servisuji a kdo je na servis donese. Hodinky prodany napriklad v Mnichove se zacnou objevovat v Atlante, nebo misto Karla je na servis donese Lojza. Maji i dobry prehled o ověřování hodinek. (overeni hodinek = potencialni zmena majitele). A pak neni moc velky problem takove prvomajitele vyskrtnout ze vsech waitlistu. A co jsem tak slysel, tak se neco podobnyho už i děje.

In Topic: Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?

23.January.2020 - 22:17

Na tie pandy asi prihadzovali vsetci odtialto:)


A ma je ten,kdo nebyl škrt. Radku gratulace

In Topic: Co máte právě na ruce?

23.January.2020 - 19:08

Na tomhle místě bych měl mít na ruce spíš bondovky, ale nemám, tak aspoň tak


In Topic: Stavba domu (rady, tipy)

20.January.2020 - 00:05

Tys neviděl Apollo 13?