Přejít na obsah


Frostie

Zaregistrován: 20 úno 2011
Online Naposledy aktivní: Dnes, 20:40
**---

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Jaké digitálky máte dnes na ruce

Dnes, 15:04

A přitom MBO, to bylo v osmdesátých letech něco...

V tématu:Gramofon

Dnes, 13:54

Ještě jak koukám tedy i na Pro-Ject, tak vidím, že jsou relativně lehké, to ničemu nevadí? Myslel jsem, že čím těžší, tím lepší, aby sebou "nemlel".

Nevadí, důležitá je pevná základna a navíc to trochu utlumí ten řemínek. Experimenty s betonovým ložem sice existují, ale jsou krapet nepraktické...


V tématu:Gramofon

Dnes, 13:34

https://www.alza.cz/...ny-d4402257.htm


V tématu:Gramofon

Dnes, 12:36

Trošku to tu opráším, dostal jsem totiž chuť na nějaký gramofon, ale upřímně řečeno o nich vím leda prd, takže prosím o pomoc. Nepotřebuju asi žádný profi stroj, ale zase nechci aby byl gramofon tím nejslabším článkem v zástavbě JBL audia. Celkem mě zaujali gramce od Audio Technica, značky, kterou považuji (doufám, že ne mylně) za jednu z těch lepších, co se týče audia. Když tedy vezmu nějaký gramec od nich, bude to dobrá volba? Na co si dát případně pozor? Nechci do toho nějak extrémně zahučet, AT se pohybují od nějakých 6k výš, přes 10k už bych nejspíš nedal, to řeknu narovinu.

Přesně tak, Pro-Ject, s dostupnými jehlami a velmi solidním zvukem


V tématu:Co mě právě naštvalo

Včera, 20:22

@ zmizík: Jasně že to není pohár čistý vody - už jen to načasování, že - ale to neznamená, že nékteré věci fakt nesedí. Konkrétně situace ve Vodňanským kuřeti nebo bezlimitní čerpání dotací.

Ano, situace ve Vodňanech a Kostelci je ještě horší, než bylo ukázáno...