Přejít na obsah


Radek124

Zaregistrován: 26 čec 2011
Online Naposledy aktivní: Dnes, 00:16
**---

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Auta na alternativní pohon

Včera, 13:04

A nebo je to proto, že "na náledí nabořený" trolejbus s miliónovým nájezdem je v tuzemských/slovenských podmínkách hůř nahraditelný než sprostý autobus?


V tématu:Auta na alternativní pohon

Včera, 12:40

2klobadysek: Na elektrobusy v Liberci v příštích dekádách zapomeň - a copak Vy už se neradujete z těch "prima ekologických" omnibusů s plynovým batohem na hřbetě, které (díky nevypověditelné smlouvě s plničkou pronajatou "spřátelené firmě") musí den co den X řidičů vozit naprázdno(!) Y kilometrů tankovat ty 2-3x předražené prdy až do Jablonce? Jinak právě do kopcovitých měst jako to Vaše jsou dobré právě trolejbusy a rozhodně ne těžké baterkové autobusy.


V tématu:Co máte právě na ruce?

Včera, 12:23

(double)


V tématu:Co máte právě na ruce?

Včera, 12:22

Kalamita, udeříla zima - mrzne až safír praská a před barákem čtvrt metru sněhu...

Přiložený soubor  IMG_3529.jpg   143,16K   34 Počet stažení


V tématu:Co mě právě naštvalo

Včera, 11:09

2Klotzman: Co dodat, než že podobně sebestředně uvažující psychopati tu byli, jsou a budou. Zhruba 5% populace má sníženou empatii v genech, s oblibou se realizují v armádě/policii/milicích/ochrankách - a třeba ve válkách jsou tito nejčastěji dekorovaní jako hrdinové, protože jako jediní skutečně nemají problém se zabíjením a mrzačením lidí. Průšvih nastane když má dotyčný sebeovládání rozleptané nikotinem, medikamentama nebo jiným svinstvem, k tomu falešný pocit zázemí u "sociálna" - pak pro dotyčného není problém zabíjet kvůli vsugerované hrozbě újmy (Čečenci v Bostonu, plzeňskej žárlivec s kyselinou...) nejen v afektu, ale klidně i s připraveným plánem. Nejhorší je že někomu z nich dlouholetej kriminál možná ke zklidnění a sebekázni pomůže (pražskej ostraňovač nápisů?), jiným (psychopatky opakovaně propouštěné z blázince a vazby po pokusech o vraždu) ne...  :thumbsdown_anim:

 

2Milog: Pogratuluj si ke šťastnému manželství, když Ti takhle kápla božskou. Většina ostatních by Ti zkušeně vynadala, že do domácnosti za společné peníze taháš nepotřebné tikající krámy a pak akorát otravuješ když se Ti pokazí!  :speak_cool: