Přejít na obsah


Radek124

Zaregistrován: 26 čec 2011
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 10:48
**---

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Co mě právě naštvalo

Dnes, 10:50

Nejstarší mail v pracovním IMAPu mám z roku 2004 (offline archivy nepočítám) a při komunikaci se zákazníky se to celkem hodí.

Smazáním kompromitující zprávy z Inboxu jej ze složek NSA a dalších čmuchalů stejně neodstraníte (to platí zejména pro Martina)  :smoke:


V tématu:Chronotechna Blackest Watch

Dnes, 10:17

Špatná zkušenost za €50 je furt lepší než za €500...   -_-


V tématu:Fešn okno strejdy Clockyclocka

Včera, 16:47

Šajch Hassan al Šaybirí se ve své dvorní dílně čančá na příští sraz Chronomagu...   :photo:


V tématu:Nože

18.srpen.2019 - 10:01

Opravdu jedlý minerální olej (na dřevo, místo lněné klasiky)? Vím že petrochemie je mocná a veganská zkáza se blíží, ale s tou kolektivní sebevraždou pro blaho planety bychom snad nemuseli tolik spěchat. Ještě že máme šibnutou Gretu - až zjistí že "minerální = ne z krkavé vody ale z ropy nebo zemního plynu", bude se tak dlouho stávkovat že to IKEA zabalí...  :skull:

 

PS: Pokud nejde o vyložené jedy (nebudu jmenovat), je u nožů je skoro jedno čím je mažete, pokud pak čepelky pořádně utřete. 


V tématu:Nože

17.srpen.2019 - 21:50

Janko, dost sádla máš i v lovečáku/uheráku/čabajce a dalších dobrotách, pro dosažení optimální vrstvy ochranného filmu staží otřít o rohlík/chleba. 

Naopak bíloušské modly jako jabka, broskve, banány, avokáda, ananasy, citrusy a pod. jsou pro většinu ocelových čepelek něco jako jed...  :skull: