Přejít na obsah


Wrch

Zaregistrován: 20 zář 2011
Offline Naposledy aktivní: 12.10.2019 - 23:07
-----

Témata které jsem založil

Breitling Colt II Automatic

13.červenec.2018 - 11:04

Protože mně padly do oka krásky, které jsou zde v prodeji, nabízím své Breitling Colt II Automatic COSC s neokoukaným světlým číselníkem v kompletním balení.  

 

Koupil jsem je zde http://forum.chronom...olt-ii/?hl=colt . Po koupi jsem je měl snad 10x na ruce a od té doby odpočívají v trezoru. Dokoupil jsem k nim ještě tah Pro. II, který jsem strašně chtěl. Tah mě vyšel na 7K.

 

Hodinky již od mého zakoupení nedrží přesnost (cca 10 minut za den) a chtělo by je seřídit. Měl jsem v plánu je odnést k Hanákovi, ale tím, že jsem je pak nenosil, se na to nedostalo.. 

 

Co se ostatního stavu týče, od výše uvedeného inzerátu je fakticky nezměněn. Žádné vrypy, AR 100%, nejlepší lumi, jakou jsem viděl, tah je dle váženého člena, který mi jej prodal neleštěný a taky v super kondici.. (jen ten modrý Hirsch z původního inzerátu jsem daroval).

 

Co se ceny týče, rád bych je případně poslal do světa komplet, tedy i s tahem, ale jsem si vědom, že díky němu se mně náklad vyšplhal vysoko. 

 

S tahem a vším ostatním si je cením na 39.900,- Kč a bez tahu na 34.500,- Kč. Cena je pevná, výměny ne. Komunikace přes SZ, prosím. 

 

Nejlépe osobní předání v rámci Jižní Moravy (není problém se potkat u AD), ale pošta by eventuálně také šla. 

 

Pokud se prodají hodinky, které chci, nebo pokud si to rozmyslím, vyhrazuji si právo prodej ukončit :)

 

A ještě moje reference http://forum.chronom...4-wrch/?hl=wrch

 

 

Přeji hezký den

 

PS: Fotky v příloze jsou z doby, kdy jsem je měl na ruce. Stav ale nezměněn - od té doby nenošeny.