Přejít na obsah


Quido Morava

Zaregistrován: 25 říj 2011
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 13:01
*----

Témata které jsem založil

Jazzmaster Thinline auto

9.srpen.2018 - 07:37

už nějakou dobu se kukám po dostupných oblekovkách - prošel jsem mraky značek profláknutých i méně známých a stále mne to nutí vracet se k této řadě Hamiltonů
 

Přiložený soubor  jazzmaster thinline auto.JPG   54,62K   5 Počet stažení

verze s kouřově modrým ciferníkem a okrovým řemínkem - mi připadá naprosto geniální, i to datum v inverzní barvě je k tomu skvěle dotažené....

 

Přiložený soubor  jazzmaster thinline auto - blue.JPG   45,7K   5 Počet stažení

 

(zdroj https://www.hamilton...jazzmaster.html)


hnědý řemen - ruční práce

8.srpen.2018 - 10:27

Nabízím hnědý ručně šitý řemen se zeleným prošitím - řekněme taový "military look", velmi kvalitní, příjemná a měkká kůže;  120mm/22mm - 78/22mm, 6 dírek 57-99 mm co 7 mm; tloušťka 2,5mm. Nikdy nenošený, jen jednou vyzkoušený na hodinkách. Osobka možná v Ostravě, či Frýdku-Místku.

Cena 300 Kč (+ případná pošta)


tah SEIKO

8.srpen.2018 - 10:11

Nabízím SEIKO tah 22mm, slušné kvality, používaný, což je pochopitelně znát - je po cca ročním každodenním nošení a kancdajvingu, takže nějaké ty šrámy a odřeninky tam jsou, ale nic fatálního) - viz foto, které stav poněkud zhoršuje. Bez stěžejek.
Cena 600 Kč (plus případná pošta). Komunikaci a dotazy prosím do SZ.

RADO Jubile DiaStar high-tech

14.listopad.2017 - 09:51

Nabízím RADO Jubile DiaStar high-tech ceramic v kouřově šedohnědé barvě / ciferník kouřově krémový. Jedná se o elegantní dámské / unisex hodinky s keramickým pouzdrem a s integrovaným keramickým náramkem, s titanovou sponou. Ciferník obsahuje na hlavních indexech brilianty, sklíčko je safírové. Ke kvalitě hodinek RADO není co dodávat a keramický materiál zaručuje neustále vzhled nových hodinek. Stačí přeleštit jemným hadříkem a nepoznáte, že jsou to používané hodinky. Jedinou vadou na kráse jsou mikroťukance na kraji sklíčka zhruba u pozice 2  - zkusil jsem nafotit; při běžném pohledu to téměř není vidět. Hodinky jsou v originál krabici a v originál pouzdře, které doznalo nějaké odřeniny - viz foto. K hodinkám je dokumentace, karta, zbývající dílky tahu a doklad o koupi. Pořízeny byly v roce 2003 (viz foto s doklady), nošeny sporadicky. Jednou byly na "garančce" u Dušáka a dvakrát je vyměněna baterie s kontrolou WR - naposledy v r. 2013. Nabízím je za 1. majitele; jsou to hodinky mých příbuzných, aktuálně je mám u sebe a za popisovaný stav ručím.
Cena 15 500.  Dotazy i nemravné návrhy prosím výhradně do SZ.
PS: Podotýkám, že hodinky se  špatně fotí a v reálu vypadají mnohem lépe, než na fotkách, i ty ťukance na sklíčku jsou v reálu mnohem méně znatelné, případné skvrnky na tahu na fotkách jsou prach, žádné poškození...

Seiko SNZG13

12.listopad.2017 - 14:25

Nabízím přesně tyto Seiko SNZG13, s původním tahem. Hodinky byly nošené poměrně intezívně, takže jsou na nich patrny známky použití, vlásečnice a pár mikroťukanců, zejména na tahu, nicméně nic zásadního - kromě štípnutého okraje minerálu mezi indexy 6 a 7, což je ale vidět jen v určitém úhlu. Na funkci ani vodotěsnost to však vliv nemá. Mimochodem, nové sklíčko se dá nechat vyměnit téměř všude celkem bez problémů za několik stovek.
Přesnost hodinek je velmi uspokojivá (odpozorováno +1-3 sek./den, podle toho jak se nosí a jak leží).
Předám s dílkem na tah, který jsem odebral, a s kompletními doklady, které jsem obdržel, bez originální krabičky. Nabídky a dotazy prosím do SZ.
Cena 1900 Kč, v případě posílání v rámci ČR +120 Kč za pojištěnou poštu . (Na dobírku neposílám.)