Přejít na obsah


Ondoni

Zaregistrován: 23 lis 2011
Online Naposledy aktivní: Dnes, 16:53
-----

Témata které jsem založil

K: Telefon

14.leden.2020 - 12:01

Zdar chlapi, vzhledem k tomu, že to furt rozbíjím nebo ztrácím, nemusím mít nutně funglovku. 

 

Pokud se někdo chcete zbavit svého zánovního stroje, zkuste mi ho nabídnout. Podmínkou je rozumná výdrž baterie (dva dny by byly ok), display ideálně do 6 palců, v tmavém barevném provedení (ne zlatý, stříbrný, bílý), cena někde kolem dvou litrů.

 

Je otázka, jestli se za to vůbec něco dá nabídnout, ale kdo se nezeptá, nic se nedozví že...

 

Díky


LuBart

12.srpen.2019 - 13:47

Velice prijemny obchod. Mam rad rychlou a vecnou domluvu. Fajn pokec beru jako bonus, ktery nemusi byt vzdy samozrejmosti. Kolega ma ode me rozhodne pozitivni reference!


Spolujízda

14.červenec.2019 - 11:01

Protože do statusu už nelze, tak zakládám tohle vlákno a uvidíme. Myslím, že pro velkou část lidí tady je příjemnější po cestě pokecat se stejně postiženým nebo jen někomu prostě helfnout.

 

 

Takže vykopávám, i když na poslední chvíli. Pokud by chtěl dnes (14.7.) odpoledne (počínaje 15:00) někdo svézt na trase Luhačovice - Zlín - Kroměříž - Brno - Praha, stačí hodit SZ. Odvoz je grátis. V případě zájmu SZ.

 

 

Jo a taky asi možná lze tohle vlákno využívat i pro interní kurýrní služby ;) už jsem sám pár kousků mezi majiteli z moravy a Prahou přesunoval :D


Černé chrona do 10K

6.březen.2019 - 09:59

Zdar,

 

kolegyně v práci vybírá v rámci jejich party hodinky pro kamaráda ke kulatinám (30). V tuto chvíli nosí níže zobrazené Festiny, takže změna nutná a myslím, že tím udělají radost nejen Frantikovi ;)

 

Zadání je černý cifr, klidně černá PVD úprava pouzdra, určitě chrono, rozměr 42+. Dále pak musí být na černém koženém řemínku, žádný kovový tah. Určitě by se to dalo vyměnit, ale zvedá to rozpočet, který je max 10 K (nic nad tento rozpočet ani nedávejte). Jinak ty Festiny se mu libí, takže spíš sportovní a s vyšším macho indexem :D


Příměstský tábor Praha

29.leden.2019 - 08:19

Zdar chlapi,

 

je mi jasné, že mě možná bude někdo fakovat a posílat na mimibazary a spol. Na druhou stranu si říkám, že tu asi nebudu jediný rozvedený chlap s dětmi a s rodinou na druhém konci republiky, který něco takového řeší.

 

Pokud máte někdo tip na vyzkoušený příměstský tábor v Praze (za rozumný peníz, ideálně do 3 litrů na kebuli) budu vděčný. Ideálně s linkem ;)

 

Dík!