Přejít na obsah


shewcza

Zaregistrován: 18 led 2012
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 17:02
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Vybiram mobil ...

Včera, 11:41

Tak jsem si koupil Samsung Note 8 a jeste ho nemam ani rok a narovinu rikam asi nejvetsi shitphone co jsem kdy mel. V kapse se tomu odlamuje displej, po nekolika mesicich prestava fungovat a Samsung neprijima zadny reklamace! Takze Samsung byl poprve a naposled! Uplnej shit!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Nevím no, já ho má víc jak rok, tahám ho na stavbu, večer ho opláchnu pod tekoucí vodou, nosím ho v riflích, v batohu, už i spadl 3x (naštěstí to podržel kryt) a nikde se mi nic neodlupuje. Naopak mám super zkušenost  s reklamací předchozího Samsungu S7 edge zakoupeného u T-mobilu, kde jsem reklamoval "vysvícený display" -takhle jsem to specifikoval a dodal, že bílá není bílá, ale zažloutlá. Vyměnili mi Display, Rám a baterii na záruku. Dobrá práce


V tématu:Christopher Ward aneb anglický hodinky

Včera, 09:29

Jasný, chápu že se někomu líbí patinace, ale ty dva názorné příklady jsou už hodně vyhnané do extrému a nechce se mi věřit, že tohle je přirozená/samovolná patinace.


V tématu:Christopher Ward aneb anglický hodinky

Včera, 09:00

A fakt se to někomu líbí? Nebo si je prostě jen zapomněli sundat, když šli na koupačku do moře? Třeba ty fotky na levé straně jsou vyloženě odstrašující případ ty vpravo ok.


V tématu:Stavba domu (rady, tipy)

14.listopad.2018 - 14:27

Třeba se s nimi půjde nějak rozumně domluvit, netuším jestli za to hrozí nějaký postih. Vždycky je to o lidech.


V tématu:Seiko Legenda - Želvy

14.listopad.2018 - 14:07

Máš pravdu, na té fotce to vyznívá lépe pro Hardlex, ale je to nepochybně tím, že hodinky jsou díky jubille náramku úplně v jiném úhlu než ty černé na gumě. Nepopírám ani to, že díky safíru ciferník chytá mnoho nežádoucích odlesků pro focení, ale detail toho ciferníku je lepší. Přirovnal bych to skoro až k lupě, když to trošku přeženu. Za mě je to se safírem lepší = hezčí.