Přejít na obsah


Bushman

Zaregistrován: 13 úno 2012
Online Naposledy aktivní: Dnes, 09:02
*----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Helveti.cz

13.září.2019 - 18:59

Drahá polovička má poslední Marjánu s těma kuponama, ale slevový kód do Helveti tam nikde není - jen kupon na slevu Citizen (tedy pod značkou Citizen), Helveti nikde. Jak to použít v eshopu netušíme... :-)


V tématu:Zase ta Monstra

27.srpen.2019 - 18:18

No a co takovej, kterej jede na monstrech a kocourech současně...jako já... Před měsícem jsem prodal kocoury počtvrté... kolega v práci je ze mě vymámil :-))))


V tématu:Zase ta Monstra

27.srpen.2019 - 15:49

Chlapi, vyserte se na to prodávání, dokud je čas! Já monstra prodal třikrát, tenkrát jich tu byla plná inzerce, za pět tisíc zánovní téměř NOS kousky... Dneska bych je chtěl, lituju toho, ale ceny jsou úplně někde jinde...a navíc nulová nabídka. Sháněl jsem je přes poptávku, buď vychcánek, kterej nechce říct cenu, protože se bojí, že by si řekl o dvě stovky míň, než já jsem ochotnej dát, nebo prej NOS stav a na fotce dojebaný mrdky samej šrám... Jestli je máte, tak si je pěkně opečovávejte a buďte rádi za ně. 


V tématu:Seiko Legenda - Želvy

15.srpen.2019 - 12:13

Taky jsem u želv experimentoval, NATO vůbec, to je hrozně zvedá nad ruku. Snesu koženej voděodolnej řemen, ale kvůli odhalení stěžejek dávám 24 mm a ne 22 mm - jde to tam v pohodě, konkrétně jde o Hirsch Mariner. Ale není to úplně ono - želvám prostě nejvíc sluší tah. Mám tedy jen ten origo, jubilé by byl asi lepší.


V tématu:Seiko Legenda - Želvy

15.srpen.2019 - 10:26

No... nesluší... :-) Odhalený stěžejky si může dovolit opravdu jen Bond :-)