Přejít na obsah


Majk1

Zaregistrován: 06 dub 2012
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 07:03
-----

Témata které jsem založil

K: Apple Watch 3

7.leden.2019 - 19:57

Ahoj, pokud někoho omrzely, rád bych koupil AW3, idálně černé (resp. šedé) v slušném stavu. Předem díky za případné nabídky.


Alpina AlpinerX

6.leden.2019 - 18:34

Prodám tyto "Smart Watche", koupené před nějakou dobou zde. V odkaze je pár pěkných fotek + odkaz na celé vlákno k nim. Balení je kompletní jak jsem koupil - bedna, visačka, návody atd.. Stav v podstatě nezměněn - pouze drobné vlásečnice na lunetě a otlak na řemínku od spony - přikládám pár svých aktuálních fotek.

 

Cena je 8000,- vč. pošty nebo dovozu po Praze a okolí.


P: PS3 + příslušenství + 4 hry

19.prosinec.2018 - 12:20

Pokud by ještě chtěl někdo na rychlo něco pod strom, synek dostane PS4 a proto je volná PS3 s příslušenstvím a 4mi hrami do základu.

 

Zde nějaký "popis":

 

PS slim 320gB, origo ovladač Dualshock, neoriginální bezdrátový ovladač navíc, kabely, návod, krabice a 4 hry - Far Cry, GTA5, Call of duty, Black Ops 2

 

Vše je funkční, střídavě "nárazově" používáno asi rok a půl.

 

Možné osobní předání v Praze a Praze východ, případně pošta v ceně, ale ta to už do Vánoc asi nestihne doručit...

 

Cena 3000,- komplet

 


P: Iphone SE 32GB Space Gray

6.prosinec.2018 - 09:47

Po upgradu na větší nabídnu k prodeji svoje SEčko. Bylo koupené vloni v listopadu u Vodafone (na firmu, takže záruka asi jen rok - účetní slíbila dohledat fakturu). Telefon byl většinou nošený v pouzdru, nicméně pár drobných šrámů a vlásečnic má (viz. foto - foceno co nejdetailněji). Funkčně naprosto OK, nikdy neočekávaně nepadl. Baterie ukazuje 82%, bez problémů vydrží celý den běžného provozu, večer pak surfování a freevideo, končí na cca 20% stavu. Balení je komplet, navíc kryt - sluchátka byla párkrát použita (2-5x), ať si je případně vyhodí ctěný zájemce.

 

Cenu bych viděl na 4500,- vč. dovozu po Praze, případně pojištěná pošta v ceně.


Steinhart Ocean 44

4.prosinec.2018 - 14:44

Dostaly se ke mně výměnou, ale na mě je 44mm bohužel už moc. Proto nabízím k prodeji. Hodinky jsou v nošeném, ale pěkném stavu bez větších záseků, jedin vada je "vzduchová bublina" pod vložkou lunety viz foto. Asi by to chtělo novou nebo tuto "přelepit".

 

Z výše uvedeného důvodu nabízím za cenu pod polovinou trade price - 5500,- Kč. Káva při osobním setkání v Praze a okolí, případně pojištěná pošta v ceně.