Přejít na obsah


Majk1

Zaregistrován: 06 dub 2012
Offline Naposledy aktivní: Včera, 21:32
-----

Témata které jsem založil

K: Apple Watch 3

7.leden.2019 - 19:57

Ahoj, pokud někoho omrzely, rád bych koupil AW3, idálně černé (resp. šedé) v slušném stavu. Předem díky za případné nabídky.


Alpina AlpinerX

6.leden.2019 - 18:34

Prodám tyto "Smart Watche", koupené před nějakou dobou zde. V odkaze je pár pěkných fotek + odkaz na celé vlákno k nim. Balení je kompletní jak jsem koupil - bedna, visačka, návody atd.. Stav v podstatě nezměněn - pouze drobné vlásečnice na lunetě a otlak na řemínku od spony - přikládám pár svých aktuálních fotek.

 

Cena je 8000,- vč. pošty nebo dovozu po Praze a okolí.


Steinhart Ocean 44

4.prosinec.2018 - 14:44

Dostaly se ke mně výměnou, ale na mě je 44mm bohužel už moc. Proto nabízím k prodeji. Hodinky jsou v nošeném, ale pěkném stavu bez větších záseků, jedin vada je "vzduchová bublina" pod vložkou lunety viz foto. Asi by to chtělo novou nebo tuto "přelepit".

 

Z výše uvedeného důvodu nabízím za cenu pod polovinou trade price - 5500,- Kč. Káva při osobním setkání v Praze a okolí, případně pojištěná pošta v ceně.


Váš názor na pravost?

26.červen.2018 - 14:00

Ahoj, kolega v práci má po otci tyto hodinky a požádal mě o můj názor na pravost. Mě přijdou jako origo, ale Rolády jsem nikdy neměl, takže se jen odpíchávám od toho, co tu kdy zaznělo (kyklop, plastické logo atd...). Jak to vidíte vy?

 

P.S. - nejsou na prodej, jen to jeho i mě samotného zajímá.


P: Seiko 5, Sinobi, Nautica

27.duben.2017 - 14:17

Prodám nebo vyměním tuto exkluzivní trojici :-) Vše bylo nakoupené tady, ale už je nenosím.

 

1 - Seiko 5 SZNF17 Sea Urchin koupené zde

I když jsem je nosil z této trojice asi nejvíc, zůstaly v podstatě ve stavu jako jsem je kupoval, známky nošení jsou tedy na vnitřním okraji lunety mezi 30kou a 40kou a na cca 52ce. Na skle je těžko hledatelná ani ne 1mm velká "ťupka" viditelná pouze pod určitým úhlem a na "správném světle".

Chtěl bych za ně 2700,- vč. pojištěného kurýra nebo kafe při osobním předání.

 

2 - Nautica Chronograf A11013 koupené zde

Ty mám relativně krátce, na ruku se dostaly dohromady na cca týden, stav je nezměněný oproti původnímu inzerátu.

Za tyto bych chtěl 1200,- vč. pojištěného kurýra nebo kafe při osobním předání.

 

3 - Sinobi 1132 koupené zde

Další baterkáče, které jsem chtěl zkusit jako placatější a menší variantu ORISek, ale ta podobnost není čistě náhodná a na mě je to už moc "inspirováno".

Neměl jsem je ani jednou na ruce, páč mají tah dlouhý až na konec a kvůli krátkýmu pokusu se mi nechtěli je dodrbat při zkracování.

Zde jen podotknu, že luneta nechodí úplně ukázkově - nemá tak jemný a cvakavý chod jako u hodinek o řád dražších a má lehkou vůli (vůle cca 1 sec.).

Za ty bych zkusil třeba kulatý 1000,-

 

Ani u jedněch hodinek jsem neměřil nijak směroplatně přesnost - jen u Seika vím, že jsem cca jednou za měsíc šoupl asi o minutu - už nevím kterým směrem :)

 

Výměna je možná za něco jiného, ale buď nějakou menší verzi G-Shocků, nebo něco do vody, když už se konečně blíží to léto.

Doplatky nejsou problém.

 

 

 

Zde pár neumělých fotek