Přejít na obsah


LONGINES

Zaregistrován: 07 dub 2012
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 23:02
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Vostok Amphibia

14.červenec.2018 - 22:53

Jojo, 090-tky, to je prostě pořádnej a vznešenej Ekranoplan. Je to moooc povedej model Amfibií. 090 a 420 s puntíkatou lunetou, ty mám nejradši, tak se tu teď kochám fotečkama :)

VojtaJ: nasadil si tam taky bronzovou, jen tu s pochromovanou vrstvou, co tam má správně být ;) Jinak, že sem tak smělej- jak měníš ty lunety? A zanechává po sobě ta výměna nějaký ohyzdný stopy, něco jako škrábance, vrypy nebo tak podobně?

V tématu:Poljot 3133 trojčátka

13.červenec.2018 - 23:16

Ježíšmarjá- to je ale krása! Moc gratuluju! A ty příběhy- moc pěkný počtení! Hooodně se v Tobě poznávám, přesně takhle sem taky prolejzal eBay, sbazar, bazos i aukro, vždycky zklamanej. Nakonec sem to vzdal, asi umím vždycky přijít tak nějak nevhod, nebo blbě, nebo nevím...Tak je dobře, že aspoň Tobě to tak supr vyšlo ;) A ty světlý sou úžasný, dyť je to snad skoro NOS! Fakt super! U mě sou tohle totiž už nějaký Hodinky! Achjo, jak já bych chtěl mít štěstí třeba na nějaký ОКЕАН y..! Nejhorší je, s ohledem na jejich věk, že si člověk uvědomuje, jak se s každým dalším dnem pravděpodobnost koupit je a ideálně v hezkym stavu docela rapidně snižuje... To říkám furt, já prostě nepatřím do tohodle století.

V tématu:Jaké Seiko máte právě na ruce?

12.červenec.2018 - 17:10

5etter: ani mě nehne - sou úžasný :P Právě jsme si dali sprchu, protože je léto, bacilů kolem hafo a jak známo: čistota je půl zdraví ;)

V tématu:Jaké Seiko máte právě na ruce?

11.červenec.2018 - 23:04

Jeden špatný rychlocvak- tímto se omlouvám 5etterovi a travexovi:ano ano pánové, je to tak, i já zhřešil. Dnes v dopoledních hodinách :) Jestli je to tím létem..? Zatím si na sebe zvykáme, tak se mnou letí za pár hodin na dovolenou a pak se uvidí, jestli se zas vrátím do starých kolejí :) Ale zatím to vypadá slibně ;)

V tématu:Vostok Amphibia

9.červenec.2018 - 21:28

5etter, legrační je, že sem teď v tichosti asi měsíc měl takovou Vostok krizi a v potenciálním užším výběru byly (nechápu jak se mi to mohlo stát!) i Seika. Ano, na Vostokách nás toho oproti jiným dost štve, ale fakt je, že já hodinky dost často máchám ve vodě, řádově i několik měsíců ve slaný, mořský a ta konstrukce Amfibií, to je prostě fakt věc jinde nevídaná. Přetěsňovat s mým stylem života hodinky ideálně každej rok, to pro mě prostě není... Seika můžou bejt krásný, ale i přes všechny nedostatky Vostoku má pro mě Vostok stejně navrch. Asi právě tou jejich zastaralostí se z nich staly pro mě ideální hodinky. Sou zastaralý a vlastně zároveň nadčasový a to nemůžeš popřít :) Ale jak říkám, každý si vybírá hodinky podle sebe, takže tenhle svůj názor nikomu nevnucuji. ;)