Přejít na obsah


Traveller

Zaregistrován: 01 lis 2007
Offline Naposledy aktivní: Včera, 15:18
****-

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:HUMOR

14.srpen.2018 - 19:27

No a ještě zpět k těm makovkám... Proč mají slepé děti rády makovky? Protože je na každé jiná pohádka...


V tématu:K: vystrelovaci nuz

14.srpen.2018 - 19:11

Protech mohu jen doporučit, dělají špičkové nože.

jazztrio1a.jpg


V tématu:Paypal

4.srpen.2018 - 18:44

Zkusil bych jim napsat, ale moc šancí nevidím. Doporučuji založit nový s jiným účtem a kartou od jiné banky.No a chvíli se přihlašovat z jiné IP adresy.


V tématu:Kam na dovolenou - tipy

20.červen.2018 - 11:08

Ivan: Jordánsko je podle mě v pohodě. Byl jsem tam před 2 (nebo 3) lety se starším synem. Přechod z Izraele - nějaké papírování, ale bez potíží. Petra super.  V té době bez problémů tam i zpět. Letos v únoru jsem podnikl podobný trip s mladším synkem do Egypta (opět přechod z Izraele) a vím, že většina lidí, co jsem jel s nimi z letiště v Ovdě do Eilatu nakonec směřovala právě do Jordánska. Hlavně tedy kvůli cenám, které jsou na velmi rozumné úrovni. Takže já bych se toho nebál.


V tématu:Android

25.duben.2018 - 21:50

Nastavit telefon tak, aby na internet přistupovala jenom určitá aplikace, v zásadě nejde. Aktualizace se ale dají nastavit tak, aby tě na ně telefon pouze upozornil a ty se můžeš rozhodnout, kdy je stáhneš.

No já mám Sony XZ a tam to jde velmi snadno u každé konkrétní aplikace. Mám povoleno jen u dvou a ostatních zakázáno. Nastavení, síť a Internet, využití dat, spořič dat.