Přejít na obsah


Skargard

Zaregistrován: 13 čen 2012
Offline Naposledy aktivní: 1.11.2019 - 21:29
-----

Témata které jsem založil

Jak k EDOXU přijít

21.září.2018 - 22:44

Hodinky mě nikdy nějak nezajímali, vlastně mi bylo jedno jestli je mám či ne. Ale tak nějak jsem si říkal že mi něco chybí a tak přišli na ruku Bentime - zde mě asi odsoudíte, ale bude hůř  :lol2:. Jako normální člověk jsem se tloukl životem a hodinky byli to poslední co jsem potřeboval. 

Jednoho dne jsem zjistil že práce, kterou dělám se dá dělat jinak a lépe. Hups a najednou jsem měl svojí firmu. Setkával jsem se z managery a vlastníky firem, všichni měli hodinky, jen já koukal na mobil. 

  Najednou na dovolené vidím nádherné "Béčka" za 2k....no to je super. Proč bych měl platit tolik peněz, když za noční službu ve švajcu dám jen pár korun a nikdo nic nepozná ( jak já se mýlil ). Ale fajn na ruce falešné brajtle a hurá do světa byznysu. Jednoho krásného dne mi bylo obchodním partnerem naznačeno že ty fake mám raději vyhodit...( to byla rána na mé ego). 

  S tím to člověkem se nám podařil super byznys a já jako poděkování obdržel EDOX 10007.3. NIN C1 big date. Nádherné hodinky o kterých jsem chtěl vědět vše. Hledal jsem na internetu všechno a najednou jsem byl registrován na chronomágu a propadám kouzlu hodinek. 

  10007.3 klasické qwarz hodinky s chronem, 45 průměr, 200m odolnost, nádherný černý cifr s bílými doplňky. Hodinky které vás baví a přitom nezevšední a zde se to stalo, stal jsem se příznivcem značky EDOX. 

Dnes vlastním stejně jako vy několikatery hodinky, ale EDOX mě stále drží nejvíce, a protože je zde opomíjený zkusím ho zde vyzdvihnout. 

  Nejsem erudovaný hodinář / sběratel a tak budou mé recenze kostrbaté a tak trochu vesnické, avšak doufám že i to nějak kousnete ( nebo mě vyhodíte z fora) každopádně první co připravuji je právě EDOX C1 BigDate. 

  Dnes nejsou a nebudou fotky, ale nebojte vše zde budu rozšiřovat a sdílet s vámi svou radost. Celkově se pokusím představit jak značku EDOX tak i čtyři kousky které vlastním.

Mno hrrrr do toho...teď si tak říkám zda jsem si neukousl velké sousto, mno uvidíme. 

  V neděli dám recenzi na první včetně fotek.