Přejít na obsah


Plina

Zaregistrován: 16 čen 2012
Offline Naposledy aktivní: Včera, 19:55
*****

Témata které jsem založil

Tag Heuer Aquaracer Calibre 16

25.září.2018 - 21:56

Moc toho zde nenamluvím, ale o to raději zde chodím. Bohužel se mi to stalo osudným a tak z důvodu zachování fungující rodiny po posledních nákupech musím taky něco pustit...
Pro milovníky chron nabízím podle mě jedny z nejpovedenějších aquaracerů CAY2110, kterým to sluší nejen na tahu.
Nádherný plastický ciferník, strojek ETA Valjoux 7750, se kterým by si měl poradit i vrátný v klenotnictví, rezerva 42 hodin, datum v barvě cifru, 3 symetrické subcifry, krásně cvakající tlačítka chronografu, vteřinovka oživená žlutou šipkou, ocelová otočná luneta, která je posouvá k nošení i mimo bazény a sportoviště a k tomu kvalitní kovový tah momentálně zkrácený na 17 cm (3 dílky tahu doložím, popř. prodloužím tah), spona s extenzí.
 
Hodinky jsou z roku 2015 a dostaly se ke mě výměnou v roce 2017 odkaz na původní inzerát zde http://forum.chronom...aquaracer-300m/
 
Hodinky mají 43 mm průměr, ale já jsem důkazem, že nevypadají špatně a příjemně se nosí i na menší ruce.
 
Hodinky neležely jen v trezoru, ale nosil jsem je na střídačku s dalšíma dvěma, jedná se tedy o pěkný nošený stav. Klasický kancl diving, jeden drobný ťukanec na lunetě na pozici 40, který se mi nedaří vyfotit. Viditelná vlasovka na lunetě na pozici 11, pár dalších vlasovek na tahu a sponě. Nic hlubokého, mělo by jít rozleštit:-) Ze spodní strany nožek drobné známky po výměně tahu.
Ze spodu mají ťukanec viz foto, se kterým je původní majitel již koupil. Ten je však při nošení pro okolí skrytý tahem.
 
 
Vše jsem se snažil detailně nafotit, ale fotograf nejsem. Jak se zde říká, nutno vidět na živo.
Hodinky dělaly při nošení denně cca 10-12 s do mínusu. Neměl jsem potřebu to řešit. Teď už odpočívají v krabičce.
 
Balení viz foto.
 
Cenu se žlutým hirschem, který jim dává krásný letní vzhled, stanovuji na 39 tis. Kč. Preferuji osobní předání na ostravsku. Pošta v ceně.


Steinhart Ocean 1 Black 42mm

24.únor.2018 - 10:42

Tak po řadě nákupů přichází můj první i když ne úplně plánovaný prodej. Chtěl jsem trošku hodinkově kultivovat přítelkyni, ale úplně to nevyšlo. Chybnou komunikací se ke mně dostaly Steinhart Ocean 1 Black 42 namísto 39.  Takže přítelkyně mě s nimi vyhodila a zůstává u Michael KorsL

 

Na prodej tedy hodinky Steinhart Ocean 1 Black v průměru 42 mm na tahu s keramickou lunetou kod 103-0681. Kompletní balení s černým koženkovým boxem, bílou krabicí, papíry, fakturou, visačkou. Tah zkrácen na ruku cca 17 cm, zbylé dílky přiloženy. 

Hodinky kupovány v Chronoshopu dne 16.02.2018. Předchozí majitel je měl na ruce dle svých slov párkrát a přestaly jej bavit. Já jen pro vyzkoušení a foto. Současný stav téměř nových hodinek, jediné drobné stopy nošení na tahu od spony – vyznačeno na fotu. Žádné vlásečnice, kancl diving, ťukance apod.  

 

Pár informací o hodinkách, i když je to asi na tomto fóru zbytečné.

Průměr: 42 mm

Výška: 13 mm

Váha: 190 g

Sklo: Safír

Luneta: Keramická

Strojek: ETA 2824-2 Elaboré, automatický nátah

Korunka: šroubovací

Vodotěsnost: 30 ATM

Rozteč nožiček: 22

Dýnko: Pevné s mořským koníkem

 

Cena za prakticky nové, krásně zpracované hodinky v Rolex style a s plnou zárukou je stanovena na 7.000 Kč včetně pošty (původní cena 11.070 Kč). Osobní předání Ostrava a okolí, jinak pošta.