Přejít na obsah


Rob2805

Zaregistrován: 24 zář 2012
Offline Naposledy aktivní: Včera, 17:45
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Co mě právě naštvalo

18.červen.2019 - 17:38

No je to algoritmus: ja si teraz sam zaberem tri miesta a sice budem za curaka, ale budem mat istotu ze to do mna nikto nenapere pri pokuse napasovat svoje masivne SUV, dodavku, ci cokolvek ineho vacsieho nez Clio do optimalizovaneho parkovacieho miesta u obchodakov..... musis uznat ze ista logika v tom je.... a pokial ti na Tvojom aute zalezi tak je to prakticky nutnost  PS: mne na mojich autach napriklad nezalezi ale respektujem ludi, ktorym ano

Tak jestli je ta fotka z nějaké garáže bytového domu, tak mu třeba patří obě. Já mám taky před naší bytovkou dvě vlastní parkovací místa a auto jen jedno, takže si z parkování moc hlavu nedělám a občas se roztahuju přes obě :)


V tématu:Co mě dnes potěšilo :)

28.únor.2019 - 06:24

Jé, Granadu jsem také měl, 2.0 V6, málo koní, ale jezdila nádherně

 

Skoro už můžeme založit klub - já měl 2.3 V6 :) Úžasné auto, škoda že jsem si ho nenechal.


V tématu:ze Života .....

21.leden.2019 - 12:11

Ještě k těm knížkám s leteckými příhodami - kromě už zmíněného práškaře Juračky a neuvěřitelných příhod cpt. Jurka ještě můžu doporučit knihu Nahoru a dolů od Jana Kopičky (také vydavatelství Svět křídel, vycházelo to částečně i na planes.cz), další bývalý pilot ČSA co ho to pak zaválo do světa, čte se to taky jedním dechem. 


V tématu:HUMOR

12.listopad.2018 - 13:11

ja dycky chodil v brne na noc reklamozroutu, to me bavilo. a este sem se tam docela zlil, pac catering delal absolut :D

 

Hele, existuje to ještě? Tak dlouho jsem se na to chystal, až jsem nějak ztratil přehled :D


V tématu:Co mě právě naštvalo

9.listopad.2018 - 14:15

Vyplňuju takovou (velmi rozsáhlá a sebekritická autocenzura) tabulku na daňové přiznání při koupi nemovitosti. Strašně mě zajímá, kterej neinteligentní  (autocenzura) to vymyslel, kterej (autocenzura) to schválil a umožnil těm přiblblejm drzejm sprostejm  (autocenzura) z berňáku se po mně vozit. Dostat toho hajzla do pařátů, uříznu mu obě (autocenzura) tupým nožem.

 

A to počkej, co ti slina přinese na jazyk, až se propracuješ k číselnému výsledku. Já si připadal jako největší pitomec, posháním nemovitost, vyřídím papírování, úvěr, přepis, a pak nakonec nakluše stát a natáhne ruku, zaplať daň. Za co, sakra?