Přejít na obsah


Strocek

Zaregistrován: 23 led 2013
Offline Naposledy aktivní: Včera, 22:35
*----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Motorkáři

15.prosinec.2018 - 19:43

naši taky měli stěnu  :) . Jenom jestli nebudou teď nasraný, že neuviděj ulici, když jim tam stojí takováhle fešanda, ale když je teda nevyužitej, tak asi ne  ;)


V tématu:Motorkáři

15.prosinec.2018 - 17:10

pěkná stěna  :)


V tématu:G-Shock RANGEMAN

12.prosinec.2018 - 11:24

Oni jsou velký už původní Renče. Nosim je jenom na sport, případně v létě k tričku. Zrovna v zimním období nejsou Renče moc pohodlný, pořád sou seklý za mikinu, svetr, bundu. Proto jsem si hodně oblíbil klasiku 5610na gumo tahu (namátkově jsem koukal a už jsem ho neviděl pod trojku..., ale fakt za to stojí. Tyhle Renče bych si na ruce (18,5cm) nedovedl ani představit.


V tématu:Košile

8.prosinec.2018 - 13:08

tak jsem byl nakupovat v Lewinu na Chodově, a obsluhovala mě tam velmi ochotná a fešná pani s velkejma plícema. Sháněl jsem košile s kapsou ( podmínka! ) a v tom zas tak velkej výběr nebyl. Po půl hodině co jsem tam vybíral si prohlídnu ty kapsy, tak říkám vejde se tam vůbec propiska ? Tak pani přinesla propisku a ta kapsa byla prostě malá, musel bych to pokládat na štorc... Tak jsem teda vzal 2 košile co byly v akci, ta jedna byla stejně hezčí než ostatní co v akci nebyly, ale šel jsem si tam pro víc košil, ale ta kapsa mě fakt nasrala, tak ať je tam ku*va kapsa kam něco dáš a nebo ať tam teda neni... V kolbence furt něco zapisuju, tak musim mít modrou a červenou propisku pořád v pohotovosti.... Jinak ty košile sou made in India a Malajsie a stojí dvojku jedna... Ty v akci byly po litru. Se budu muset asi podívat po jiný značce.


V tématu:Motorkáři

6.prosinec.2018 - 21:22

Pánové mám dotaz na křiváka. Mám koženou kombi na míru, pak ještě samostanou bundu Dainesku, ale chci si už nějakej čas koupit klasickýho křiváka. Prodávaj i moto verzi, že se tam daj vložit chrániče s tím, že se to dá nosit i jako normální bunda, když je vyndáš. Spíš teda bude v nabídce bunda bez chráničů s možností je samostatně dokoupit a vložit. Asi bych ho občas vytáhnul i na moto, ale nebyla by to priorita, normálně bych ho chtěl nosit, tak jestli má cenu kupovat ten moto křivák, jestli se dá normálně nosit nebo je spíš víc na motorku. https://www.louis.eu...acd9b4c1d9ab56d