Přejít na obsah


dawe009

Zaregistrován: 20 úno 2008
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 17:21
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Zbraně?

Včera, 18:26

Akorát to stojí 5x víc než ta vzduchovka :)

V tématu:vybírám káru

Včera, 16:29

Když ti to někde zdechne, tak mobilitu, pokud jde o nehodu (jakoukoliv - zaviněnou i nezaviněnou vč. živlu, vandalismu apod.) tak pojišťovnu.

 

Pokud máš v pojistce všechno včetně náhradního auta zdarma apod., pak se na mobilitu vyser úplně..jsou to většinou vocasi.


V tématu:Smlouva se stavebni firmou ...

16.červen.2019 - 13:45

No dva roky zpátky mě vykradli a vyslal jsem do světa tak desatery hodinky, o par tydnu později mi před barakem ukradli všechny 4 kola..a ke všemu jsem ženatej..tak by už taky mohla ekonomika začít točit nejakejma jinejma prachama než těma mejma, já to celý neutáhnu :)
A pražskou samičku ti přeju..ta ti financema zatočí ani nemrknes ;)

V tématu:Smlouva se stavebni firmou ...

16.červen.2019 - 12:43

No jestli beres jako dobrý konec to, že jsem z nich zešedivěl a přišel o půl mega... :)

V tématu:Smlouva se stavebni firmou ...

16.červen.2019 - 11:37

Měl jsem smlouvu, super smlouvu. Firma podělala co mohla a co nepodělala, to neudělala vůbec. Rekonstrukce na měsíc trvala rok a půl, po dobrým, po zlým, nic.. Vyhodil jsem je, dal k soudu, právník mě stal peníze, soud mě stal peníze, soud jsem vyhrál, firma zrušila s.r.o. a založila si nové a mám prd. Půl mega v řiti. Tohle je realita tohoto právního státu.
Druhá firma dodělala za 14 dni a pak mi dělali další byt, komplet reko za 2M, 3 měsíce..odevzdáno na čas, perfektní kvalita, bez problému..a bylo to bez smlouvy. Jak mi řekl majitel firmy - když mi nebudete chtít zaplatit, tak mi stejně žádná smlouva nepomůže. A já zase věděl, že když se mi to vyserou, tak neudělám taky nic. Tak to prostě je. A nepomůže ani 20 právníků.
Takže za prvé sehnat solidní zavedenou dlouho existující firmu, ideálně ještě na doporučení někoho, komu věříš. A pak jezdit pravidelně kontrolovat postup. A platit za odvedenou práci, třeba tejdně, oproti zaslanému a odkontrolovanému seznamu, nikoliv předem. Jakmile se objeví problém, ihned vyhodit z baráku a nedat ani korunu “zálohu”. To je podle mě jediná jistota. Draze zaplacená.