Přejít na obsah


warann

Zaregistrován: 29 dub 2013
Offline Naposledy aktivní: Soukromé
***--

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Co pijete?

12.srpen.2018 - 11:38

Barona jsi měl zkusit 4x destilovanou hruškovici. To už je vcelku dobrá pálenka, ale na to, jaký tomu dělaj promo a cenovou politiku, jsou lepší kořalky za míň, mně docela jede fleret pečeť hruškovice 50%

Myslíš jako todle https://www.alkohol....0-7l-42-5-9290/ ? To vypadá líp, než co jsme pilil. Ale jak jsem psal, každej kupoval něco jinýho, spíš mě zaujaly ty preference co lidi mají. Že ve výsledku vedou produkty, co jsou různě dochucovaný....


V tématu:Co pijete?

12.srpen.2018 - 10:46

Základní pravidlo do obchodu: otoč tu láhev
složení: líh, voda, ovocný destilát = tohle nechceš
slození: ovocný destilát, voda = v pořádku

To druhé je co si vozím z palírny, už je koukám pozdě, ale příště napiš,
něco občas ve sklepení máme z vlastní zahrádky ;)

Tak jen ex post taková legrační připomínka z praxe. Koupil jsem teda Žufánek, což by alespoň dle etikety měl být čistej destilát. Byli jsme v partě, moc se na to netvářili. Nejlepší odezvu měl Golem, nějaká ta vyzrálá měruňka, kde je dle etikety líh (ale na netu se to skoro nedá dohledat, aspoň mně se to nedaří). Pro mě to má navíc chuť, jakoby tam někdo přilil meruňkovej kompot. No a pak se s velkým úspěchem pil Baron Hildprandt Zralá Hruška, což už je regulerní tlamolep a navíc i bolehlav. Taky je tam přidaný kde co vč. "kuléru", což jsem si musel po pravdě vyhledat a jde o karamel. Brr. No, takže Žufánek jakožto představil čistých destilátů se pil, až když nic jinýho nebylo. Netvrdím, že je to the best, ale v rámci nabídky dle mýho zcela bezpochyby. Nicméně názor vetšiny je zcela opačnej ;-).


V tématu:Tip na dobrý film / seriál

11.srpen.2018 - 22:22

Netušíte kde sehnat film Martha, Frank, Daniel a Laurence aka Martu zná celá parta (https://www.csfd.cz/...urence/prehled/) v češtině, případně aspoň CZ titulky? Dík.


V tématu:P: Moto kufr Shad SH33

11.srpen.2018 - 09:58

Sakra, málem jsem na to zapomněl. Tak UP.


V tématu:NATO + Vintage tropic strap

10.srpen.2018 - 16:52

Tak jsem přemohl lenost a zkusil ho na Igeny i PSII. Dle mýho půjde v pohodě na oboje. Btw na Igenech vypadá super, pravděpodobně líp, než eltonskej kaučuk.