Přejít na obsah


warann

Zaregistrován: 29 dub 2013
Online Naposledy aktivní: Dnes, 16:11
****-

Témata které jsem založil

IWC new Spitfire Collection

15.leden.2019 - 16:29

Sice se to zmínilo ve statusech, nicméně se domnívám, že jde o záležitost, která by měla dostat prostor v samostatným vlákně.

 

Jak název napovídá, jde o novou kolekci klasické řady Spitfire, která se mj. vyznačuje návratem k inhouse strojkům, a to u všech modelů.

 

Pokud jde o provedení, tak i když si o vintage looku můžeme myslet cokoli, považuju za velmi sympatický počin již zmíněnou implementaci inhouse strojků, který např. u základního modelu Pilot’s Watch Automatic Spitfire (v podstatě ekvivalent řady Mark) má rezervu nátahu 72hodin. Cena £4,090 (dle stránek IWC) je pro mě celkem příjemným překvapením. 

 

Přiložený soubor  IWC-Pilots-Watch-Spitfire-Collection-SIHH-2019-2.jpg   236,4K   68 Počet stažení

 

 

Jelikož to v IWC vlákně (dle mého bohužel dost oprávněně) poslední dobu celkem spí, tak doufám, že tahle záležitost aspoň na chvíli diskuzi rozproudí. Nějaké linky na zdroje info:

 

https://www.hodinkee...ion-introducing

 

https://www.iwc.com/...-line-sihh.html

 

https://www.iwc.com/...PILOTS_WATCH"]}

 

https://www.ablogtow...tion-sihh-2019/

 

https://monochrome-w...ouse-movements/

 

https://www.fratello...from-sihh-2019/


Casio G-shock 5600

22.říjen.2018 - 18:48

Jelikož mi kolega pustil géčka 5610, zůstaly tyto trochu navíc a proto je pouštím. Hodinky jsem kupoval zde, v nabídce jsou jsou jen samotný hodinky. Na hodinkách je vidět že byly nošeny, nicméně žádný zásadní záseky se nekonají.

 

Přidávám jedno ilustrační foto z dneška, v případě zájmu můžu poslat přes SZ více fotek.

 

Za 1000,--Kč vč. pošty dle mýho ještě udělají velmi dobrou službu.


NATO + Vintage tropic strap

6.červenec.2018 - 14:43

Nabídnu tyhle 2 kousky, oba v šíři 18 mm.

 

První je nový nenošený vintage tropic, koupený z USA, nicméně mě vyměňování řemenů vlastně nebaví, tak pro něj nemám využití.

 

Stav viz foto, snad jen upozorním na dýlku 68 mm (měřeno beze spony) + 130 mm, takže v pohodě i na širší ruku. Pokud jde o šířku, tak je to kupovaný jako 18 mm, ale podle šuplery je to spíš 18,5 mm. Díky poddajnosti se to do hodinek s roztečí 18 mm samozřejmě vejde pohodlně, ale současně by to mohlo bez problémů posloužit i v případě rozteče 19 mm, což jsou např. Igeny, kde by se docela hodil.

 

Cena 600Kč vč. pošty.

 

Druhý je hnědý semišový NATO, to jsem získal společně s Omegama, ale NATO mě moc nebere, takže třeba ještě někomu poslouží. Stav bych popsal jako nošený, nicméně nositelný. Cena 200Kč vč. pošty.

 

Edit: zlobí mě připojení, takže víc foto na vyžádání.


Breitling Chronomat

26.prosinec.2017 - 13:48

Za kámoše nabízím tyto Brajtle: Kalibr Breitling B 01, rezerva chodu 70 hod, otočná luneta, safír (bez poskvrny), průměr 43.5mm, vodotěsnost 500m, koženej řemen Hirsch se sponou Breitling. Koupené zde na fóru a původně pořízené v roce 2010 u AD. Celkově v pěkném stavu, bez jakýchkoli problémů.

 

K hodinkám jsou papíry, box + cestovní pouzdro a majitel může přihodit i nerezovej tah Pilot (dobře vypadající, nicméně nikoli origo).

 

Cena 88.000Kč.

 

Vše dle pravidel, hodinky jsou u mě, za prodej ručím.

 

Kontakt výlučně na: marek.landsmann@gmail.com

 


Rolex Milgauss GV

26.srpen.2017 - 11:38

Zdravím a nabízím tyhle Milgy se zeleným sklem a černým cifrem.

 

S ohledem na skutečnost, že stav hodinek se od okamžiku koupě naprosto nezměnil (na ruce cca 5x) si dovolím výjimečně odkázat na původní GASův inzerát:

 

http://forum.chronom...rolex +milgauss

 

Hodinky jsem zkusil, odložil do zpátky do krabice, kde od tý doby odpočívají. Pokud by někdo trval na aktuálních fotkách, tak samozřejmě můžu dodat.

 

Ačkoli stav zůstal, cenu rovnou sundám na 135t. Předání ideálně osobně v okolí Pardubic, v případě vážnýho zájmu se můžu někam přiblížit. Praha po domluvě samozřejmě taky není problém.

 

S "nabídkama" dalších slev sebe ani mě neobtěžujte. Když se v rozumný době neprodají, tak to zamknu a obnovím, až si zase vzpomenu. Ostatně peníze to nežere, tak co....;-).