Přejít na obsah


warann

Zaregistrován: 29 dub 2013
Online Naposledy aktivní: Dnes, 13:16
***--

Témata které jsem založil

P: Moto kufr Shad SH33

20.červenec.2018 - 17:01

Prodám zmíněný kufr, koupený někdy na podzim 2017, takže zbývá ještě dost záruky. Kupovaný zde:

https://www.motech.c...4r88l3t02oe93t1

 

Důvod prodeje je jediný, a sice, že zdejší kolega mi prodal větší od téhož výrobce. Jinak stav perfektní, ke kufru jsou samozřejmě dvoje klíče, plotna a příslušné montážní šrouby k plotně (ty jsou dokonce nové, použité jsem si nechal na ten nový kufr).

 

Jelikož není co fotit, dovolím si přidat foto z netu, v případě zájmu samozřejmě nafotím v reálu.

 

Cena dle mého přátelských 1000Kč. Předání Pardubice a okolí, poště bych se v tomhle případě rád vyhnul.


NATO + Vintage tropic strap

6.červenec.2018 - 14:43

Nabídnu tyhle 2 kousky, oba v šíři 18 mm.

 

První je nový nenošený vintage tropic, koupený z USA, nicméně mě vyměňování řemenů vlastně nebaví, tak pro něj nemám využití.

 

Stav viz foto, snad jen upozorním na dýlku 68 mm (měřeno beze spony) + 130 mm, takže v pohodě i na širší ruku. Pokud jde o šířku, tak je to kupovaný jako 18 mm, ale podle šuplery je to spíš 18,5 mm. Díky poddajnosti se to do hodinek s roztečí 18 mm samozřejmě vejde pohodlně, ale současně by to mohlo bez problémů posloužit i v případě rozteče 19 mm, což jsou např. Igeny, kde by se docela hodil.

 

Cena 600Kč vč. pošty.

 

Druhý je hnědý semišový NATO, to jsem získal společně s Omegama, ale NATO mě moc nebere, takže třeba ještě někomu poslouží. Stav bych popsal jako nošený, nicméně nositelný. Cena 200Kč vč. pošty.

 

Edit: zlobí mě připojení, takže víc foto na vyžádání.


Breitling Chronomat

26.prosinec.2017 - 13:48

Za kámoše nabízím tyto Brajtle: Kalibr Breitling B 01, rezerva chodu 70 hod, otočná luneta, safír (bez poskvrny), průměr 43.5mm, vodotěsnost 500m, koženej řemen Hirsch se sponou Breitling. Koupené zde na fóru a původně pořízené v roce 2010 u AD. Celkově v pěkném stavu, bez jakýchkoli problémů.

 

K hodinkám jsou papíry, box + cestovní pouzdro a majitel může přihodit i nerezovej tah Pilot (dobře vypadající, nicméně nikoli origo).

 

Cena 88.000Kč.

 

Vše dle pravidel, hodinky jsou u mě, za prodej ručím.

 

Kontakt výlučně na: marek.landsmann@gmail.com

 


Rolex Milgauss GV

26.srpen.2017 - 11:38

Zdravím a nabízím tyhle Milgy se zeleným sklem a černým cifrem.

 

S ohledem na skutečnost, že stav hodinek se od okamžiku koupě naprosto nezměnil (na ruce cca 5x) si dovolím výjimečně odkázat na původní GASův inzerát:

 

http://forum.chronom...rolex +milgauss

 

Hodinky jsem zkusil, odložil do zpátky do krabice, kde od tý doby odpočívají. Pokud by někdo trval na aktuálních fotkách, tak samozřejmě můžu dodat.

 

Ačkoli stav zůstal, cenu rovnou sundám na 135t. Předání ideálně osobně v okolí Pardubic, v případě vážnýho zájmu se můžu někam přiblížit. Praha po domluvě samozřejmě taky není problém.

 

S "nabídkama" dalších slev sebe ani mě neobtěžujte. Když se v rozumný době neprodají, tak to zamknu a obnovím, až si zase vzpomenu. Ostatně peníze to nežere, tak co....;-).

 

 


Prosba váženým členům o radu

16.duben.2017 - 14:57

Dobrý den, mám takovou prosbu, ale jelikož je to prosba dosti mimořádná, zasluhující opravdu reakci pouze kompetentních osob, vztahuje se tato prosba především na vážené členy.

 

O co jde? Našel jsem v dětském pokojíčku hodinky. Myslím si, že by mohly mít dosti velkou hodnotu, kterou však nedokážu jako laik odhadnout, proto bych prosil laskavé vážené členy, zda by mi mohli pomoci posoudit, jakou mají tyto mimořádné hodinky cenu.

 

Jak jsem říkal, našel jsem je v dětském pokoji a proto pro mě mají především mimořádnou emoční hodnotu. Na druhou stranu, kdyby šly dobře prodat a já díky strženým penězům nemusel aspoň rok pracovat, jejich případný prodej bych zvážil. V tomto ohledu rovněž nabízím váženým členům, aby se v případě zájmu nezdáhali mě s nabídkou prodeje oslovit. Napadlo mě též, že jelikož se jedná o vskutku mimořádný kousek, mohli by mi moderátořii udělit výjimku, abych je zde mohl prodat prostřednictvím aukce. Věřím, že tento skvělý, neobyklý a zde na fóru zcela ojedinělý kus by si takový postup zasloužil.

 

Nu a jelikož foto napoví zdaleka nejvíc, přidávám několik fotografií, které jsem pochopitelně nechal udělat v profeionálním foto ateliéru.

 

Na ruce sedí opravdu skvěle. Přiložený soubor  IMG_0258.JPG   89,17K   64 Počet stažení

 

Nabízejí spoustu užitečných fukncí. Přiložený soubor  IMG_0265.JPG   144,35K   59 Počet stažení

 

Mají tlačítka i z boku Přiložený soubor  IMG_0261.JPG   114,28K   58 Počet stažení

 

Mají imitaci talčítek z druhého boku.Přiložený soubor  IMG_0263.JPG   128,01K   58 Počet stažení

 

Zřejmě byly vyrobeny pro obyvatele Londýna.Přiložený soubor  IMG_0267.JPG   97,96K   55 Počet stažení

 

Povšimněte si, že na rozdíl od vašich obyčejných hodinek tyto vyžadují 2 baterky.Přiložený soubor  IMG_0266.JPG   188K   53 Počet stažení