Přejít na obsah


bubo.cz

Zaregistrován: 05 pro 2014
Offline Naposledy aktivní: Včera, 21:53
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:PavelSch

14.únor.2019 - 18:04

Rád připoji své kladné hodnocení. Jasná a rychlá domluva, stejně tak i platba. Děkuji a doporučuji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

V tématu:dawe009

13.únor.2019 - 17:21

Přidávám se k zástupu kladně hodnotících. Dawe v roli kupujícího zboží nehodinkového charakteru je obchodní partner k pohledání. Žádné kecy a rovnou na věc.

Děkuji a doporučuji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

V tématu:Apple

13.únor.2019 - 13:36

Mluvíš mi naprosto z duše :)

 

Po pořízení Apple Watch jsem se vážně začal více hýbat. Když jsem po těch letech prosezených v kanceláři tak nějak vizuálně viděl, že za den udělám jen pár kroků, šel jsem do sebe. Přestal jezdit výtahem, místo MHD dojdu pěšky pokud to čas dovolí. Dokonce jsem začal běhat, což jsem dříve nenáviděl. Samozřejmě to není jen díky hodinkám, něco se ve mně zkrátka zlomilo, ale AW byly výrazný impuls a kroužky zkrátka musí být uzavřené. Teď mně jen mrzí, že díky upgradu iP a AW jsem byl pár dní bez obého a přerušil jsem asi 190 denní sérii pohybové aktivity :( No nic iDevices se chystám měnit zase až tak zhruba za rok, takže tady je prostor pro novou sérii :)

 

Možnost běhat bez telefonu jen s hodinkami a AirPods je parádní, ovšem k dokonalosti nám chybí podpora eSIM od našich "drahých" operátorů a pak už nemůžeme chtít více... No dobře, tak ještě možná EKG ;)


V tématu:Apple

13.únor.2019 - 12:21

Ano, běžné hodinky se díky chytrým na ruku moc nedostanou, což je škoda. Ale já jsem momentálně ve fázi, kdy mě AW zkrátka baví.

Nosit dvoje mně taky napadlo, ale zatím na to nějak nemám koule ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

V tématu:Apple

13.únor.2019 - 11:29

Pánové omlouvám se, ale někam to prostě vykřičet musím a kde jinde bych měl najít pochopení... Právě jsem z Apple Watch S3 upgradoval na S4 :)

 

Tak velký mezigenerační skok jsem opravdu nečekal. Větší displej je až hmatatelně patrný, byť to jsou jen nicotné 2mm oběma směry. Celkově design díky větším rozměrům a nižší výšce působí uhlazenějším dojmem. Hodinky krásně zajedou pod manžetu s čímž jsem měl u S3 trochu problém. Zkrátka bych řekl, že AW opravdu dospěly. Za mně ztratily ten dojem pouťové hračky, který u někoho vyvolávaly a pro nějž byly (nebo vlastně pořád jsou) terčem posměchu.

 

Digitalní korunka je nyní zapuštěnější, její chod je perfektně hladký a má příjemnou haptickou odezvou. Boční tlačítko je rovněž zarovnané a prakticky vůbec nenarušuje design.

 

Nový modulární ciferník s větším množstvím dostupných komplikací mne taky nadchnul. Např. teploměr s min. a max. denní teplotou a ukazatelem aktuální teploty nebo možnost umístit do komplikace oblíbený kontakt ve formě fotky a tapnutím rovnou volat, to jsou pro mne ty šikovné Apple drobnosti, které mám moc rád.

 

Ostatní vylepšení (eliminace zpětné vazby při telefonování přemístěním mikrofonu, zdvojení reproduktoru apod.) jsem zatím neměl možnost otestovat, ale už teď můžu s klidným srdcem čtvrtou generaci AW všem Apple Positive silně doporučit.

 

Těch 24 hodin bez AW jsem byl jako bez ruky. I když jsem je samozřejmě dočasně nahradil klasikou, protože bez hodinek my zkrátka nefungujeme. Na druhou stranu ten krátký digitální iWatchDetox měl něco do sebe a byl jsem například nucen osvěžil si heslo k MacBooku, který jinak odemykám pomocí AW. Nic mne však nebuzerovalo abych se hýbal a dokonce jsem zažil něco co bych nazval fantomovy notifikační vibrace. Fakticky jsem je cítil i když moje Seika je vážně neumí ;)

 

Přikládám povinný iWrestShot a děkuji za pozornost :)