Přejít na obsah


dr.sphinx

Zaregistrován: 19 bře 2015
Offline Naposledy aktivní: Soukromé
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Sluchatka, prehravace, prehravani hudby

Včera, 23:04

P.S. kdyby se tu objevil ten s těma vohnusalýma titanovýma Seikama, tak jen že z mý strany už nic nehrozí...

To je skoro romantický, jak si necháváme liebesbriefy ve všech možných vláknech. Budeš je mít teďka na obdivování o pár set km blíž.

 

tak nová akvizice je doma-ty měniče jsou obrovský--Audio-Technica ATH-A1000Z 

Když jsem se o sluchátka začal trochu zajímat, chodíval jsem oxidovat do sluchatka.net, když ještě měli krám v Nuslích. Nevím, jestli je to tak doteď, ale ten pán měl obsesi s Etymotic ne nepodobnou největším momentům některých místních hodinkových apoštolů. V in-earech jsem se zorientoval v tom, co chci, celkem rychle, ale u velkejch ne a ne. Až jsem si tam jednou zkusil fialovou pomstu ATH-AD700, krčila se jim tam někde v koutku:

Přiložený soubor  Screen Shot 2018-11-15 at 22.44.05.png   62,79K   2 Počet stažení

Už se nepamatuju, co jsem tehdy přesně hledal, ale měly to na první dobrou, mám taky velkou palici, čili se mi to nosí dobře. Mám je doteď a mám pocit, že pokud na mě přijde potřeba koupit nová domácí sluchátka, začnu zase u Japonců a tentokrát spíš u uzavřenejch - takže máš jednoho z kandidátů :)


V tématu:Chumpus

Včera, 22:00

Moc děkuju za zprostředkování báječný koupě, samotnýho mě to ani nenapadlo a i kdyby, bez V. pomoci by mi ten nápad stejně nebyl moc platnej. Takže fakt dík!


V tématu:Seiko Landmaster Summiter

Včera, 18:23

Čekám na platbu


V tématu:Sinn 144 St Sa

Včera, 18:21

Vyřízeno


V tématu:Sraz Chronomagu - Praha

Včera, 18:02

Zas tak moc si nepamatuju, jen co už tady padlo. Byly to chrona, to jen pro pořádek. A taky si jako skoro všichni ostatní pamatuju, že u zadního a prostředního stolu pak už najednou nějak nebyly.

 

John_Lenon: neni důvod, člověk nemůže vědět, jestli si je třeba zrovna někdo nepůjčil k vedlejšímu stolu.