Přejít na obsah


stenly

Zaregistrován: 14 srp 2016
Offline Naposledy aktivní: Včera, 23:02
*****

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:PETROLHEAD - benzinovi sialenci

Včera, 21:16

Problém je pouze v tom, že celá dopravní mašinerie je postavena pouze na represi a vytahování peněz z účastníků dopravy s následkem drakonických trestů.

Proč dopravní policie neplní funkci preventivní - viz stání za křovím s radarem, proč se stydí za to že jsou policisti a jezdí v neoznačených vozech?

Úplný souhlas, policie není vůbec vidět. Například za posledních pět let na trase Praha Jižní čechy, jsem nepotkal policajta. Nevím co se stalo, ale podle toho to taky na okreskách tak vypadá. 


V tématu:Prim Diplomat

Včera, 20:20

No a tímto se do toho leze:) Elegantní řešení jak nezprasit záfrezy když tam nejsou. Ovšem ty drážky mají něco do sebe, líbí se mi to s nima víc.


V tématu:PETROLHEAD - benzinovi sialenci

15.srpen.2018 - 14:57

To si nemyslím, že tě jen tak nechají. Chroupe to počítač a tomu je to upřímně jedno. Nezaplatíš do data co máš vyhrazené, znovu ti pošlou dopis. Znovu nezaplatíš? Dál to bude řešit počítač. Já stál v modré zoně a odskočil si na oběd, vždyť je to jen půl hodinky. No samo, že mi přišlo lejstro. Vyznačené kde jsem stál a v kolik hodin no a bez oprávnění. Moje chyba a zaplatit to musím. 


V tématu:PETROLHEAD - benzinovi sialenci

15.srpen.2018 - 14:35

Přesně tak. Nikdy jsem na policajta nemachroval, neřval, neříkal mu nic ošklivého. Zato policajti na me křičeli nebo vyhrožovali několikrát, když zjistili, ze peněženku proste neotevru a ze je nenechám dělat všechno, co je napadne. Většinou je to ale cely v klidu a navíc je to fakt minimálně, v průměru jednou ročně. Nejsem žádnej Mad Max. Jezdim tak, abych byl v cíli co nejrychleji při zachování plné bezpečnosti a navíc nikoho neotravoval a občas proste vyhodnotím situaci jinak, než jak je psáno ve vyhlášce.
Teď jsem třeba dostal domu příkaz k uhrazení určené částky, protože jsem jel v Blance 70. Jenže zřejmě zrovna v době, kdy si někdo pohrál se značením a přehodil to na 50. A je ani nezajímá kdo řídil, nechtěj davat body, chtějí jenom vybrat peníze. Přitom kdyby byla rychlost takový strašák a ničila lidské životy, předpokládám, ze by měli dostihnout řidiče, dat mu pokutu a strhnout body. Ale jde jen o výběr peněz a tohle s nima fakt nehraju. Celej papír se věnuje jen tomu, jak je snadné několika možnými postupy zaplatit a už po tobe nikdo nebude nic chtít a až poslední odstaveček říká něco o tom, ze můžeš podat vysvětlení atd. Takže jsem jim to poslal zpátky, at si me pozvou, rad si s nimi popovidam o vážnosti mého jednání a garantuju vám, ze jim nedám ani fň.

Hodně štěstí ti přeji. Já si myslel to stejné, ale vyvedli mě z omylu. Fotka, souřadnice, čas. Není co řešit. Kdybych to zaplatil hned, ušetřil jsem si čas a nervy. 


V tématu:Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..

15.srpen.2018 - 10:49

Ano, dřív to bylo věcné, stručné a hlavně důležité:) (Čmelák Igor opakuje svou výzvu. Zůstat pannou znamená nerozkvést. Dnes večer, další možnost. Igor bezbolestný).  :clap: