Přejít na obsah


stenly

Zaregistrován: 14 srp 2016
Offline Naposledy aktivní: Včera, 23:11
*****

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:PRIM v inzerci.

13.prosinec.2018 - 15:13

Odpověděl ti colommbo, já celkem nemám nic proti tvému příspěvku, ale ten závěr (který jsem citoval) mě prostě pobavil.

 

Prodejce ať si vybírá, komu co prodá,  ale pokud už odklepne (potvrdí) někomu objednávku a tu nedodrží, je nedůvěryhodným pro případný další obchod. Chová se tedy neeticky a já si u něj nic příště nekoupím.  Jinak řečeno, pokud s někým vypeču, nechovám se logicky, protože okamžitý profit mne příště obere o pár poteniconálních zájemců.

Ikdyž dnešní nelítostní lovci primek jsou celkem zajímavá odnož chronopacientů.

tak to jsme se nepochopili.  Myslel jsem bazarový prodej kde není zpětná vazba v hodnocení (neměl jsem na mysli antik). Například jsem na Bazoši prodával staré smaltované cedule a dal jsem tam nějakou cenu a volal pán, že má zájem a že si je vezme. Jenomže za půl dne volal další pán, že mi za to dá dvojnásobek. Poslal jsem to pánovi co mi dal dvojnásobek. Na rozdíl od většiny prodejců jsem to zavolal pánovi co jsem mu to slíbil, že se mu omlouvám, ale pán mi za to dal tolik a tolik ať se nezlobí.    


V tématu:PRIM v inzerci.

13.prosinec.2018 - 14:26

Tak to nevím, mluvím pouze se své zkušenosti, a sociální bubliny v která se pohybuji. Na výkupech jsem nikdy nebyl a nikdy ani nebudu, ale věřím, že stará babička která doma nikoho nemá a je sama, mu tu motorku klidně dá.     


V tématu:PRIM v inzerci.

13.prosinec.2018 - 14:00

pro zbytek světa a i řadu "normálních" lidí jsou všechny starý Primky na úrovni toho čínskýho strojku. Cenu to má jen pro pár magorů a většina z nich je tady na foru. Kdyby nebyl internet a chronomag, daly by se orlíky sehnat za flašku

Informace o tom, že se staré primky prodávají za desetitisíce se dostala i mezi prostý lid:) a pochybuji o to, že se to k nim dostalo přes net. Veterány už taky kupodivu nevyhazují a nechávají je ležet na půdě. 


V tématu:PRIM v inzerci.

13.prosinec.2018 - 13:03

strojek Čína pouzdro Francie smontováno v Eltonu v 1991. Vyrobilo se 500ks a prodávalo se to za 600kč. Hodnota jen ze sběratelského hlediska. 


V tématu:PRIM v inzerci.

13.prosinec.2018 - 11:21

to nevadí, je to jenom o úhlu pohledu

tak fajn. Prosím vysvětli mi prosím tvůj úhel pohledu. Mě by to zajímalo(ale opravdu, není v tom ironie ani ego, čistě zvědavost)