Přejít na obsah


stenly

Zaregistrován: 14 srp 2016
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 14:10
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..

15.leden.2018 - 13:11

S největší pravděpodobností je tam okénko nalepené. Pokud by bylo vylisované, tak nevznikne zub uprostřed dělící roviny mezi ciferníkem a spodním hranou okénka.  


V tématu:Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..

13.leden.2018 - 12:27

Smysl Tvého příspěvku zůstal stejný,za levno koupit a za draho prodat.Pak se divíš,jaké jsou ceny u bazarníků,děláte /už to jde mimo mě/ si ty ceny sami. Už to zkrátka není lidovka.Dát pár tisíc za ožužlané /rozuměj slezený chrom/ a nevodotěsné hodinky je zkrátka mimo.To si raděj nechám přeskládat např.Prim sport do nerezu.

Nikdo si ceny sám nedělá. Je to daleko jednoduší, poptávka je daleko vyšší než nabídka a tím pádem letí ceny nahoru (hlavně kultovní modely diplomat, sport). Je otázka, aby bylo časem co přeskládávat. Za pár let se klidně může stát, že originál Igen ve šrotovním stavu bude stát stejně nebo víc, než nové hodinky v Eltonu. 


V tématu:Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..

13.leden.2018 - 01:31

On je to s primkama ohromný byznys a ty ceny na Aukru poslední dobou stojí za to.Kolik vyděláš s pár primkama?Pokud jsi jich nenakoupil za levno,plnou kabelu,tak Ti to bude stěží stačit na pivo.Jinak ses pěkně odkopal překupníku.To jsou dneska móresy,prodali by babičku ještě za živa.Pak se divíme,že se sem všichni chodí ptát jen na cenu.

když už mě někdo cituje, tak prosím vše co jsem napsal a nevytrhávat z kontextu. Byla to rada, jak nakoupit ještě za normální ceny. Kdyby mi šlo o kšeft, tak nikomu neradím a už vůbec nedávám návod. To, že o mě napíšete, že jsem překupník, je pro mě celkem úsměvné. Primárně ale nechápu pohnutek od Vás, citovat jen druhou polovinu a ještě s jiným slovosledem toho co jsem napsal, to mě celkem zarazilo.  


V tématu:Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..

12.leden.2018 - 09:41

Děkuji i za opravu sjezdu. Mám teda ceny na antikprimu brát jako reálné a vhodné k porovnání, když najdu podobné hodinky jinde? Mně se dotěď zdály ceny na antikprimu hodně vysoké..

Jdi na Aukro. Tak jsou ceny zatím nejlepší ze všech. Má to samozřejmě háček v tom, že tomu musíš  rozumět, jinak si z tebe někdo udělá dobrý den. Jinak na tomto je založen byznys okolo Primek. Koupit za levno konvolut a nebo špatně vyfocené hodinky, následně je vyčistit krásně nafotit a máš vyděláno.  


V tématu:Sbíráte někdo PRIMky?

11.leden.2018 - 09:38

Vojtík a jeho sbírka https://www.facebook...ý-109448418562/ gratuluji a moc mu to přeji !!!!! :smile_anim:

 

Komentář paní byl celkem výstižný: Zájem je velký a ceny za ně překvapující. Jo a ještě typ pro Vojtu, když uvádí ten sport (branky, boule, modřiny). :flex:  Na konci reportáže například z triatlonu, by si šlo říct o Sport Igen Takové jaké měl František Venclovský :D no a po reportáži z potápění by si šlo říct o Orlíky jako měli potápěči Československé lidové armády:)  :D