Přejít na obsah


swenak

Zaregistrován: 13 pro 2016
Offline Naposledy aktivní: Dnes, 20:25
-----

Příspěvky, které jsem vložil

V tématu:Nože

Včera, 15:57

Anebo 60% CRKT bez USA a jména:)

V tématu:Nože

Včera, 14:15

A ještě foto, když už, je sice přes rok staré, ale to snad nevadí :-)


V tématu:Nože

Včera, 13:26

CRKT je Čína každým coulem. A na rozdíl od Kershaw jsem na jejich adresu nic moc dobrého neslyšel. Levný šunt. Design vítězí nad kvalitou.

 

Tak já se přidám na stranu toho dobrého :-) Je pravdou, že některé jsou nic moc, vzal jsem do ruky běžnou M16 v různých edicích a ten plast byl vysloveně nepříjemný, nedobře opracovaný, některé verze nešlo ani držet díky tvaru. Ale mají i edice např. titanové a to už je něco jiného. Nakonec jsem si vybral CRKT M16-02D, protože mě prostě dostal, sedí v ruce, kvalitně zpracován, vím, že držím kus nože, dobře se s ním dělá a má i příběh, takže to není jenom tak obyčejný nůž :-) Zkoušel jsem různé jiné nože věhlasných výrobců, chodil po prodejnách, ale nic jiné mě prostě tak nedostalo. A že je to Čína je mi jedno, je to kvalitní Čína. Jediné, co mě "štve" je to, že jsem si ze dvou pořadových čísel vybral to míň vhodné, ale to přežiju.


V tématu:Kdo čím jezdí

13.říjen.2018 - 02:53

Pamatuju, jak jsme ve 105 jeli 2 dospělí, 3 děti, pes, peřiny a polštáře, 6ti místný stan Kamýk, plynový 2 vařič, jídlo a dalši prkotiny stanovat do kempu. Dnes by to snad ani nešlo:)

V tématu:Kamera do auta

11.říjen.2018 - 10:59

Nestačí lepící páska?:)