Přejít na obsah


Bert

Zaregistrován: 20 bře 2009
Offline Naposledy aktivní: Včera, 22:03
***--

Témata které jsem založil

Quo vadis?

29.duben.2018 - 19:34

Nemám z toho dobrý pocit. Člen s nickem JoyStick tady během pár hodin prodá fake rubber s nápisem omega, a někdo (někteří) jej během pár hodin koupí. Inzerát zamkne, a teď je ten inzerát už v uzavřených. Řešíme tady kdejakou pí-ovinu, ale že se tady obchoduje s fejkama nám jaksi uniklo.

 

Apeluji tímto na členy Chronomagu: prodávat fake je trestné, kupovat fake je chucpe. Tak se toho, prosím, držte. A ten, kdo padělky od JoySticka koupil, ať se na to vykašle.

 

Do JoySticka se dál nenavážím, schytal ode mne BAN, číst to tady ale může, tak snad nám to na širokém fóru za pár dní vysvětlí.


Kila nahoru

24.březen.2018 - 12:31

Přátelé,

 

1. Manťák si přál založit toto vlákno. Budiž mu přáno, asi je na chronomagu chvíli, tak to neumí. Kdo mi nevěří, tak tady:

http://forum.chronom...dolů/?p=2110586

 

2. Moc by mně zajímalo, jestli kromě Knedlíka bude vůbec někdo mít tu odvahu sem napsat.

 

3. Těch exhibujících frajírů v  "Kila dolů" je už moc. A já mám strach, že to nedopadne dobře. Ve vlákně humor jsem se totiž dočetl, že je Země placka. Pokud tomu tak opravdu je, na každého kdo hubne, musí logicky připadat někdo, kdo úspěšně tloustne. Protože kdybychom nebyli v rovnováze, tak se ta naše Země nakloní, a my z ní spadneme.

 

4. Tak sem něco bez obav pište. Tento intelektuální úvod, doufám, nastavil laťku do patřičné úrovně :-)


Samsung Gear Fit2 Pro Black

16.březen.2018 - 13:31

Prodám Samsung Gear Fit2 Pro Black velikosti XL (dle mého mínění spíše L dle evropského číslování). Koupen před týdnem na ebay. Nošen 3 dny. Důvod prodeje: nepotřebuji celodenní monitoring, zůstanu u svého Suunta s hrudním pásem.

 

Stav nenošeného. Cena 4200. Předání ideálně v Praze.

 

Odkaz:

 

https://www.alza.cz/...5102008.htm?o=2


ŽUMPA

15.březen.2018 - 13:23

Přátelé, sem můžete ventilovat své osobní animozity, protože jinde za ně dostanete BAN.


Chronomag - uklidnění

15.březen.2018 - 13:19

Přátelé,

 

dnes dopoledne jsem ve vlákně „Chrono pátky – diskzue“ přislíbil návrh řešení situace vzniklé na Chronomagu. Těch několik hodin, které jsem si vymínil, bylo dle mého názoru potřebných nejen pro vychladnutí horkých hlav, ale především pro diskuzi mezi moderátory tak, aby výsledek, který Vám zde předestírám, byl výsledkem konsenzuálním.

 

Před tím, než Vám sdělím, jaké jednotlivé kroky jakožto moderátoři učiníme, dovolte mi, abych napsal pár vět úvodem.

V poslední, relativně krátké době, se prostředí Chronomagu prudce zhoršilo, Chronomag se odchýlil od gentlemanství, a stal se nepřiměřeně často zdrojem urážek, napadání, sprosťáren a následně vypjatých reakcí. Nechci se pouštět do výraznější polemiky proč. Pokud bych totiž odpověď našel, nedejbože správnou, stejně bych s tím nic nenadělal. Takovouto debatu si můžeme nechat k pivu, které zde již pár lidí v rámci potřeby osobní komunikace svolávalo. Nyní již tedy k opatřením a úpravám, které dle názoru mého, jakožto ostatních moderátorů, pomohou všem uživatelům Chronomagu.

 

Zřizuje se vlákno ŽUMPA. Toto vlákno slouží k vyřizování si Vašich osobních neshod, šarvátek a jiných nectností, při nichž hodláte používat vulgární výrazy. Vlákno nebude nijak moderováno, s výjimkou obsahu, který by byl v rozporu se zákonem. Pokud věc nevyřešíte osobně, či přes SZ, toto je pro Vás to pravé místo. Vlákno bude periodicky, vždy počátkem měsíce, smazáno a založeno nové (čisté) a to bez předchozího upozornění. V případě „přetečení“ žumpy však i častěji. S veškerou vážností doporučuji toto vlákno užít, protože v ostatních vláknech bude sprostota a hrubost rozhodně méně trpěna nežli doposud.

Za porušení pravidel Chronomagu budou i nadále rozdávány Bany. A to s následujícím omezením a rozsahem:

Ban na 1 den až 2 dny na uklidněnou dává jakýkoli moderátor bez porady s ostatními moderátory.

Ban na NEURČITO (s cílem více než dvou dní) dává moderátor okamžitě, po té o tom uvědomí ostatní moderátory, a moderátoři ve sboru rozhodnou o počtu dní Banu.

Moderátoři budou více pracovat. Zavádíme tímto tzv. moderovaný obsah. Tohle je naše opatření proti alibistickým prudičům, kteří nevynechají takřka jedinou příležitost, aby lidi na Chronomagu, promiňte, nerozesírali. Následně pak se svatouškovským výrazem poukazují na jiné, se slovy to já nic, to oni. Předpokládané délka moderace týden, 2 týdny, měsíc.

 

Nyní k operativě:

Bany nedávno udělené budou zrušeny v průběhu pátečního odpoledne.

Započal proces hledání nového root admina.

Jednáme o doobsazení moderátorského místa/míst.

Demonstrativní elektronická sebevražda se nepřipouští, příspěvky mazány nebudou. Poznámka: tato myšlenka může být v budoucnu revokována na základě změny právního řádu a výkladové praxe.

Vznikne virtuální knihovna Chronomagu, o niž se (alespoň v počátku) budu starat. Blíže pak již ve speciálním vlákně.

 

Děkuji, že jste to dočetli až sem, a upřímně doufám, že těchto pár řádek a nápadů pomůže nám všem. A pokud jste četli mezi řádky, a někde v tom nalezli sebe, mně, nebo kohokoli jiného, a chcete s tím něco pozitivního udělat, děkuji o to více.