Přejít na obsah


tommyyayo

Zaregistrován: 06 říj 2018
Offline Naposledy aktivní: Včera, 21:29
-----

Témata které jsem založil

Cartier Santo, Tank Solo

20.únor.2020 - 20:56

Ahoj,

 

poptávám Cartier Santos nebo Tank Solo. 

 

Děkuji za nabídky!

 


ROLEX - první luxusní hodinky

10.říjen.2018 - 17:40

Ahoj všem,

 

brzy budu mít 30. narozeniny a přijde mi to jako vhodná chvíle, se po delší době nějak odměnit. Chci něco, co pro mě bude mít hodnotu i za pár let a když se na to podívám, připomene mi to, co se v tomto období mého života dělo. Jako zajímavý nápad mi přijde nákup luxusních hodinek. 

 

Chci něco jednoduchého, co si uchová hodnotu (případně ztratí mírně, ideálně na hodnotě poroste) - nevylučuji i variantu, že hodinky po čase prodám. Obdivuju vás všechny, kteří hodinky sbíráte a rozumíte každému jejich detailu. Já jsem ve fázi, kdy hodinkám nerozumím, ale líbí se mi a právě luxusní hodinky by měly splňovat výše popsané. 

 

Jako top of the mind značka je pro mě samozřejmě Rolex. Proto vybírám právě z jejich hodinek a jiné nechci. Můj budget je ideálně do 100 000 Kč s tím, že přemýšlím takhle .... V tomto cenovém rozmezí nemá cenu kupovat nové, jelikož okamžitě ztratí na hodnotě, naopak je lepší koupit starší v dobrém stavu. Kamarád mě odkázal právě na toto forum a líbí se mi komunita, proto se obracím s dotazy na vás  :cool02:

 

Máte pro mě tipy, které hodinky pořídit? Je dobré nakupovat na chrono24? Mnohem raději bych koupil od ověřeného prodejce u nás v ČR s osobním předáním (takže pokud máte v nabídce, prosím směle nabízejte). Z chrono24 mám vytipovaných pár modelů, například

https://www.chrono24...--id8218404.htm

https://www.chrono24...--id8737370.htm

https://www.chrono24...--id9316304.htm

(Doufám, že nevadí, že sem dávám odkazy, když tak smažu)

 

Zároveň ocením, když mi doporučíte nějaké prodejce v Praze i kolem (jednotlivci, bazary a další). Kde se mám poohlídnout?

 

Ps. Miluju vlákno Jaké Rolex máte právě na ruce, tak doufám, že brzy budu moct taky přispět, narozeniny mám koncem října  :thumbsup_anim:

 

Děkuju.

Tomáš