Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Ahoj, mám třetím rokem M2 Competition, kamarád má osmým rokem og M2, klidně napiš SZ, jestli tě něco zajímá
  3. Vymenim za ine zaujimave G-Shock, alebo Timex Ironman 100lap Flix t66801 a pod. Piste spravy, ponuknite - pri najhorsom sa nedohodneme F.
  4. @Andrew Cíl tvé cesty se jmenuje Wahoo Bolt v2.
  5. Mate nekdo zkusenost s delkou prestupu / imigracnim na dalsi letadlo v USA? tzn letim z EU, priletam na nejake USA tranzitni letiste a prestupuju na let do ciloveho USA letiste. Prochazi clovek jen v ramci letiste (tzn relativne rychle a na prestup by melo stacit treba ±1h - kdyztak me opravte), nebo se to povazuje uz za vstup do USA a clovek si stoupne do treba 2h fronty na imigracni (a tim padem byt navazujici let nestihl)? Koukam na letenky a casto jsou prestupy jen kolem 1:15-1:30h..
  6. Tak za mě Ripley v pohodě, jsem v půlce a bavím se. Horší je to s Gentlemanama a to film miluju. Tam jsme taky v polovině, koukáme se synem a nebejt něho, tak zbytek asi vypustím. Včerejší 4. nebo 5. díl s těma cikánama už jsem dával dost těžko. Dost na prdel tomu dává ještě mizernej dabing, resp. překlad. A to jsem se ještě koukl na recenze, dle kterejch je 2. půlka horší než ta 1.
  7. UP, oba telefony volný, u obou rozumná domluva o ceně možná, k jednomu i druhýmu nechám krabičku s novou nabíječkou a tím trnem na šuplík se SIM. U tý sedmičky doplňuju menší škrábanec na skle, při zapnutým displeji prakticky neviditelnej. To SE může vzhledem k nový baterce ještě v pohodě posloužit.
  8. @bleriot11 pěkný je máš! Je škoda, že ikdyž i dnes jsou schopní vyrobit pěkný retro hodinky, tak to nakonec pojebou nějakým detailem. Kdyby měli číslíčka jako ty tvoje, tak bych si štěstím měnil prádlo.
  9. Michale, jsou super!!! V létě udělají parádu!
  10. Rychlý, bezproblémový obchod přesně v duchu Chronomagu! Děkuji Honzo!
  11. Diky ;-). Na klouby zeru pripravky ;-). Jo, stezka ceskem je neco jako Snezka, Lysa hora and shit. Ted je to moderni. Ja nechodim tam, kde jsou lidi ;-). Nicmene jak psal kolega, po cesku je to delsi. Ale zase Te tolik netlaci cas. My sme limitovani casem (letenky) a trasou (moc neni prostor na "zkraceni"). No, zazitek musi byt intenzivni, nemusi byt nutne pozitivni ;-).
  12. Prodám zde nedávno koupené hodinky Stowa. Hold nejsem chobotnice a tak trochu rozprodávám. Přikoupil jsem na ně jeden krásný řemen. Hodinky od výrobce skutečných válečných pilotek. Uvnitř je Unitas překopaný na centrální vteřinovku. Zajímavostí je, že takto upravený strojek je pro druhou světovou válku tipický, jelikož byl nedostatek strojků s centrální vteřinovou ručkou, ale dost s mimostředovou. Těchto hodinek bylo vyrobeno cca 70 rusů a tedy se jedná o dosti raritní věc. Průměr pouzdra hodinek je 41 mm. Samozřejmě komplet balení, nějaké papíry s provedeného servisu a dva řemeny. Cena: 49.000,-Kč
  13. Dnes
  14. Ahoj Prodám Orient Ray II FAA02006M Kupované původně jako otloukánky z druhé ruky. Luneta i sklo nese známky užívání, sklo jen pod správným úhlem drobné vlásečnice, nic velkého. Tah komplet, velmi dobrý stav. Pouzdro 41.5 x 13, WR200 Strojek cca 10vteřin do plusu. Cena vzhledem k výše uvedenému 1900,- Díky...
  15. bacil.357

    HANHART

    Moc času jsem s nima nestrávil. První dojem.. Jsou to buřtíci. Extrapohodlný řemen. Kožená podložka cestuje pod hodinkama, když nejsou na ruce nafest. Ale počítám, když se vytvaruje, bude to cajk. Překvapilo mě, že tlačítka chronografu mají při stisnutí takový odpor. Ale je to tím, že jsem nikdy chrono neměl. A dýnko se mi moc líbí.
  16. To by muselo být podle mě nové pouzdro, do stávajícího určitě ne.
  17. Zkusím up, první a poslední. Nabídky na prodej by byly, ale radši bych výměnu z ruky do ruky z ověřeného zdroje. Díky.
  18. pauliej

    Citizen na ruce...

    Oranzady ... aj ked tak decentne
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...