Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. A nevíš proč na strojku není žádná značka? To znamená, že to byla malovýroba? Jediné číslo co jsem našel je na dynku (24558) a na dynku je také nápis Cylindre 6 rubis. Ale když to zadám do googlu tak mi to vyhodí podobné hodinky, ale s úplně jiným strojkem.
  3. Nabízím černý řemen HIRSCH Heavy Calf - 22/20 MM, včetně nerezové broušené spony a pouzdra Breitling. Jen párkrát na ruce. Cena včetně pošty v ČR: 2.600 Kč
  4. Jaro je tady a kolo čeká na nového dětského cyklistu. V případě zájmu dovezu i dál po ČR nebo SK.
  5. Nabízím Breitling GREEN DIVER PRO RUBBER STRAP - 22 MM, včetně spony a pouzdra. Jen párkrát na ruce. Zelená je hodně tmavá. Cena včetně pošty v ČR: 2.200 Kč
  6. velká paráda, super budú aj na zelenej gume
  7. Kop to nahoru - podmínky stejný Cena je 60 000,- cash na stole v českých a předání okolo Brna nebo na cestách. Je možné i zaslání. Díky za SZ
  8. Proběhla výměna...férové jednání, absolutně bez problémů...Děkuji
  9. Ahoj! S blížící se možností přivést něco z USA si zahrávám s myšlenkou posunout se od Breitling Chronomat 42 B01 k Zenith Chronomaster sport 41. Co si o tom myslíte? Dává to smysl nebo mi takový nápad rozmluvíte?
  10. Díky za skvělou práci s mými Omega Mark IV. Perfektní komunikace od začátku do konce.
  11. Jsi měl sundaný můstek? Pokud je to pravda, tak dynko k těmto hodinkám určitě nepatří nebo byl vyměněny strojek. S tak vysokým číslem pod můstkem setrvacky už byly dynka určitě cislovane.
  12. Qwuiddo

    Rubber strap

    Ahoj, pořídil jsem SD43 a rád bych je ještě před dovolenou přezul na gumu kompatibilní s Rolex Glidelock. Našel jsem jenom Rubber B a nebo Vagenari. Nevíte, kde by se dalo v příštím týdnu koupit? Budu se pohybovat na trase Praha - Mnichov. Případně nemáte někdo něco na prodej? Taka varianta kdyby se chtěl někdo přidat, zkusil bych objednat Vagenari, protože na Rubber B už jsem měl několikrát a můžeme se šábnout o poštu.
  13. Predam Macbook PRO 2016, pouzivany vyhradne na ZWIFT doma - digitalne jazdenie na kole doma na trenazery. Macbook mal menenu baterku a palmrest v ramci zvolavacej akcie Applu a spadol do toho takze baterka je relativne nova - viz foto. Specifikace: Macbookpro 2016 13inch 8GB RAM i5 CPU Intel Iris Graphics 540 Bohuzial nemam k nemu original nabijecku ale pridam nejaku Lenovo alebo co to je - notebook normalne na tom bezi, funguje a nabija takze nie je problem. Cena 8000CZK - pri rychlom jednani 7000CZK (rychle jednanie je do 1.4.2024) Mac je odhlaseny a preinstalovany takze ready. Dakujem za priestor
  14. Dnes
  15. Jo, tohle nerozporuju, jen si proste preju jinej prubeh. Sparta a Pernici si to za celou sezonu zaslouzej, ja jen vzdy preju radsi takovejm tem srdcarum, jako je pro mě Olmik ci ted Litvínov. Může to bejt v sérii 4-0 a nebudeme se divit. Je to i tim, ze i když na Spartu chodím, tak ji tak nějak nemůžu prat :-)))) a vzdy me zahreje u srdce, kdyz vyletej :-).
  16. Od první až po poslední zprávu příjemná komunikace. Všechno proběhlo v pořádku. Tohoto gentlemana doporučuji!
  17. Kop to nahoru - podmínky stejný Cena je 70 000,- cash na stole v českých a předání okolo Brna nebo na cestách. Je možné i zaslání. Díky za SZ
  18. Divím se že už tu nemá vlákno. U mě hodinkový obchod a vše proběhlo v naprostém pořádku. Takže za mě doporučuji. Další gentleman fóra. Děkuji
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...