Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Appku neznám, nepotřebuješ ji, případné výhody nedokážu vyhodnotit. Létám USA několikrát ročně a appku nemám. Cestoval jsem na ESTA i s rodinou (tehdy manželka + 2 děti). Na imigrační kontrole už nic neplatíš.
  3. S tím souhlasím... ta první věta hovoří za vše.
  4. Pivas

    Tudor novinky

    Ja kupoval cca rok zpet u Bechyne. V objednávce chteli referenci. A predani jedine osobně s hodinkami.
  5. Jasný, já jen že je blbost na to tak tlačit a jit na 900k,- COT přes 30 000,- měsíčně jen kvůli vidině nějaké ojetiny, ikdyž třeba super káry….
  6. Ahoj všem dnes jsem si pořídil nové ORIS Aquis Caliber 400 Jsem naprosto nadšený Za chvilku pošlu nějaké foto
  7. tikzot

    NEW BREITLING

    Ahoj vespolek, rád bych se zdejších B fajnšmekrů zeptat, jestli někdo z vás vlastní(nebo aspoň zkusil, měl na ruce) SOH HERITAGE 57 v tom suprovým retro designu..? viděl jsem je u jednoho člověka na ruce a zamiloval sem se měl ty rainbow verze a prý se to nedá nikde sehnat..? Je to tak..? Kdyby se jich někdo chtěl zbavit tak sem připravený je vzít Koukal jsem i na ty ostatní barevné komba a je to teda všechno dost hezky vyladěný, včetně těch pastelových Každopádně budu rád za fotky, reakce, rady kde pořídit a postřehy Atd. Moc díky
  8. I s naramkem to jde. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Dnes
  10. Spolu s Expy jsem se rozhodl pustit i své druhé hodinky ze stáje pana Wilsdorfa, a to Tudor Pelagos FXD (MN22). Stále v záruce, full set (starší strap se slabým velcrem jsem nedávno vyměnil za novější verzi), lehce nošené, ale bez zásadnějších drápanců či výraznějších vad na kráse. Cena 89 000 Kč. Výměna možná (a to třeba i v kombinaci s těmi mými 36mm Explorery). Zajímají mě např.: Tudor BB54, Zenith Chronomaster Revival Shadow/Original, Grand Seiko Shunbun/White Birch (příp. jiné pěkné ciferníky), Cartier Santos/Tank, Nomosky... (a klidně i fotosrandy typu Leica Q3).
  11. Ahoj, ma prosim nekdo na prodej bezdratove nabijeci pouzdro pro AirPods 2? Dekuji za nabidku. M Bezdrátové nabíjecí pouzdro Číslo modelu: A1938 Rok uvedení: 2019 Kompatibilní s AirPods (2. generace) i AirPods (1. generace) Bezdrátové nabíjecí pouzdro je kompatibilní se standardem Qi. Ve spodní straně pouzdra se nachází Lightning port pro nabíjení kabelem. Stavová kontrolka se nachází v přední straně pouzdra a sériové číslo je uvedené na spodní straně víka.
  12. Po dohode s Bertem davam casnejsi update diky moznosti nakupu jineho povozu, ktery asi brzo zmizi. Docasna pevna cena 900tis Kc. Za auto z 2023 s 14tis najeto, jednim skrabancem a puvodni cenou 1,2M. Tak rychle, nez si toho vsimne manzelka
  13. Zdravím, Nabizim k prodeji. Platba predem na bankovni ucet. Zasilam zasilkovnou nebo postou. Jen prodej bez vymen. Na dobirku nezasilam. Osobne Kralovehradecko po dohode. Pro dalsi info me nevahajte kontaktovat, vse rad zodpovim. (prosím, jen vážní zájemci, ušetříte čas sobě i mně) Kansept Shikari Button Lock Orange G10 Handle. Novy nepouzity. Vcetne pouzdra a krabicky. Nahradni stribny klip a na kudle je jeden sroubek rozriznuty na plochy sroubovak. Délka ostří 84.98 mm Délka v otevřeném stavu 198.7 mm Tloušťka čepele 3.0 mm Hmotnost 115 g Kód oceli 154CM Cena: 899 Kc Kansept Model 6 Knife Black G10 Handle, 154CM Blade, Nick Swan Design. Novy nepouzity. Vcetne krabicky a pouzdra. Délka ostří 78.8 mm Délka v otevřeném stavu 189.8 mm Tloušťka čepele 3.5 mm Hmotnost 113.8 g Kód oceli 154CM Cena: 1099 Kc CIVIVI Starflare Thumb Stud & Button Lock Knife Aluminum Handle (3.3" Nitro-V Blade) C23052-2. Novy, nepouzity. Vcetne krabicky a pouzdra. Celkova delka 200.9mm Delka cepel 83.8mm Delka zavreneho 117.1mm Tloustka cepel 3mm Tloustka rucky 12mm Vaha 97.8g Cena: 1499 Kc Civivi chronic. Novy, nepouzity. Vcetne krabicky a pouzdra. Jiny klip. Délka v zavřeném stavu: 10 cm Délka čepele: 7,5 cm Ocel: 9Cr18MoV nerez Rukojeť: G-10 Pojistka: linerlock Lanyard hole Kapesní klip titan Cena: 1199 Kc
  14. Nechápu, proč do toho stále pleteš DPH ?
  15. Longines připravuje uvedení nové verze modelu Conquest - tentokrát zmenšená ze současného průměru 41mm na 38mm, tl. 10.9mm, rozteč mezi nožičkami bude 39mm, L2L 46.8mm, movement L888 s rezervou nátahu 72hodin.
  16. Poslední týden
  17. Ahoj, mám na prodej nový a nerozbalený telefon Galaxy S24, varianta 128 GB|8 GB a barva Jade Green. Pořízen byl na oficiálním eshopu Samsung, chtěl jsem využít body, záruka je do dubna 2026. Cenu si představuji 16 500 Kč. Děkuji za prostor a přeji krásný zbytek víkendu.
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...