Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. gas

    Seiko HULK GMT

    Popoplujem 29.000
  3. Ahoj, před lety jsem tu koupil od kolegy Nintendo WII. Teď ho děti začali hrát a tak bych rozšířil paletu her, které máme. Rád bych nějakého Maria, nějaké závody, nějaké starání se o zvířátka Nemáte někdo pozůstatky? Fajn den a víkend
  4. Pěkné @Lisky . Já dnes a na víkendový výšlap Protreky.
  5. UP. Nikdo nechce topení / chlazení za rozumný peníze třeba do dílny ? Dohoda jistá, zabírá mi to hroznýho místa
  6. Dnes
  7. Nemáš tip na nějakou vyzkoušenou appku..?
  8. UP Cena 4800,-Kč včetně pošty.
  9. YEEZY 700 za 4300,- Kč. Zásilkovna mě a když se to neprodá, bude to sdílet osud neprodatelného trika
  10. zkusíme motivační UP a cenu zaokrouhlíme na rovných 1937,- Kč; zásilkovna jde za mnou; pak to zamknu a dám to dětem na skateparku za trochu toho kuřiva.. (který samozřejmě nekouřím)..
  11. UP se stejnou cenou, tedy 790,- za řemen; příp. zásilkovna jde za mnou.
  12. Ja dnes na hodinky taky nejak zapomnel
  13. Zdenek1307

    Novinky Sinn

    Těch cen u Sinnu se trochu děsím.
  14. No, tak je to jasný. Chápu. Tak já už se hodím do klidu a budu svědomitě poklízet. Jen si říkam,jestli by byl nejlepší holobyt
  15. Pomalu jde do výroby :-). https://www.mvagusta.com/us/en/special-project/superveloce-1000-serie-oro
  16. Nová luxusní kamera ba B.C. Everestu https://www.youtube.com/watch?v=WlLbzcrO4ys
  17. Já sem úplně zapomněl poděkovat za tip na ty TruthearxCrinacle ZERO RED. Za ty peníze fakt dobrý. Bassheadi se nemusí bát - ani nepoužívám ten ohm adaptér a basů je tam dostatek. Dokonce i víc než KZ ZSX, co jsem měl předtím, ale jsou lepší, hlubší a údernější Jediná nevýhoda je, že mají ještě širší krček i než ty ZSX a ucho si chvíli zvykalo. Takže pánové ještě jednou díky za tip.
  18. Este furt je to aktualni. Tak kdyby nekdo mel cestu z Prahy do MS kraje, budu rad. Nemusi byt primo Ostrava, nejake okoli zvladnu dojet. Diky.
  19. Ahoj, prodám šikovný notebook Asus ROG Zephyrus G15. Kupovaný v roce 2021 na Alze. Již po záruce, ale plně funkční. Velmi pěkný stav, pár mini vlásečnic na plastech, ale nic co by nešlo rozleštit. Herní notebook - AMD Ryzen 7 5800HS, 15.6" IPS matný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR4 (proveden upgrade na 40 GB), NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB, SSD 1000GB, podsvícená CZ klávesnice, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čtečka otisků prstů, WiFi 6, Hmotnost 1,9 kg, Freesync. Vč. nabíječky, cestovního pouzdra f5 a druhotné licence Win11. Cena 25 tisíc Kč. Osobní předání v Brně, nebo Zásilkovna v ceně. Děkuji za prostor. S.
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...