Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Včera
  2. Humanzero

    Omega deployant clasp

    Nedávno jsem poptával, překlápěcí spona 8900,- Ale asi se to bude pořad zdražovat protože koruna jde stále více do….
  3. A je to v pr…. Neudržel jsem se a mám na cestě rovnou 3 kusy. Tzn. cca jedny za každý měsíc odpírání Nic drahýho, ale hodinky to jsou. Mohl bych to deklarovat třeba jako těžítka. To by se snad nemuselo počítat?
  4. Vcera mi napsali z Vidne, ze si je muzu vyzvednout ze servisu, tak jsem se dneska projel RegioJetem a mam radost, ze jsou opet doma
  5. Diky, u nas na visterii je ich tiez vzdy plno . To pohodlie je prudko navykove..
  6. Tos

    Ukažte svoje Steinhart

    Mno, ve světle Tvých předchozích akvizic překvapivá volba... Sám bych asi nenašel důvod k pořízení, leda by Günter udělal poctu "noudejt" subů 5512 nebo - ještě líp - 5513 (míň textu nad pozicí 6). Docela by mě zajímalo, co Tě vedlo k prodeji IMHO krásnejch a výjimečnejch O1V black a pořízení týhle "konfekce" (nemyslím to zle, klidně mi to písni do SZ).
  7. zhrado

    Breitling

    Za kamoša suseda predám.. Breitling Superocean Héritage B20 automatic 42. Hodinky boli kupované 26.5.2023 u Hanáka. Stav: luneta čistá, sklo čisté, púzdro a náramok rovnako bez škrabanca. Vlásočnice jedine na spone z kanceldivingu , ale nič čo by sa nedalo rozleštiť. Priemer 42mm, záruka do 2028, komplet Eco krabica a papiere samozrejme súčasťou. Cena 3800€. Preferujem osobné stretnutie v rámci Slovenska sa viem priblížiť kdekoľvek a v prípade Čiech podľa dohody.
  8. Ahoj, taktiež určite odporúčam. Všetko podľa dohody, ďakujem za obchod.
  9. V černém provedení můj další hodinový krok. Letní hodinky které výdrží vše. 500 se mi líbí také ale jak píšeš moc leštěný ploch.
  10. UP Nemám rád pomalé snižování po pětikilu, takže jdeme na 299.000 Kč.
  11. Stihl MS 260 jsem zakoupil na základě rady a doporučení zdepřítomného @horal. takže až se někdy potkáme, tak má u mě ˇ(aspoň jednoho) panáka. MS 260 z Ukrajiny funguje bez chyby, fakt se vyrábí v Brazílii a v EU se neprodává, protože nesplňuje emisní limity. A jak píše horal, je fakt jednoduchá, že i ekonom je schopen si udělat základní servis a nastavení. nebál bych se
  12. Zaplatil jsem si na měsíc Amazon. Jen kvůli jedinému... Fallout. Stało to za to. Kdo kdy byť jen hrál jakýkoliv díl hry, musí být nadšený. Kdo má rád post apo s vložkami humoru, musí být nadšený.... Je to super a velmi pěkně mě to překvapilo. Dokonalé zpracování herní předlohy.
  13. Tak som rad ze nie som jediny slepy… aj ma napadlo ze by jedna z troch verzii ma inak spravene indexy ale potom si vravim se Panerai uz aj vacsie podivnosti spachal…
  14. Prodám nepoužitý TOPS El Pionero. Ocel 1095 a potah pro odolnost proti korozi. Je toho moc něco musí z domu. Včetně originál kydex pouzdra Cena 3000 včetně balíkovny. Zasílám po převodu peněz na můj účet.
  15. To je dobrota...a ta hořkost 66ibu....to můžu
  16. Prodám svůj nošený OTF MCT originál MADE IN USA. Povrchové kosmetické vady na těle, otěry a mikrovlásečnice ale žádné hlubší záseky. Čepel čistá, nebroušená. Rozřízl jen občas jablko nebo obálku. Mechanika plynulá a tuhá. Nepoužitý tovární textilní sáček v ceně. CENA: 10.500,- 9.250,- 7.900- Kč
  17. Hotový PDAčko! Mladší si budou muset význam zkratky "PDA" asi dohledat...
  18. Sirka krcku byl duvod prodeje Blessing2 dusk… tak to mam zase brouka v hlave ted s novym Duskem… a to na me na poste cekaji letshuoer s12 pro…
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...