Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Vanilla

    Rolex Explorer 124270

    205.000 Kč V pondělím letím do Vegas a po návratu už je nabízet muset nebudu
  3. 250.000 Kč V pondělím letím do Vegas a po návratu už je nabízet muset nebudu
  4. Za lahev Kilchoman Machir bay nebo za 1000 včetně zásilkovny prodám tenhle elektrický plot. Vyvíječ signálu ok, obojek na psa funkční, ale dodrbanej a asi už není vodoodělný. Bez drátu. Řekl bych že vhodný na nějaké prodloužení. Cena nového byla a je 3.990. Ale už je to starší. Vše lze dokoupit jako náhradní díly. https://www.dogtrace.com/cs/p-627-elektronicky-neviditelny-plot-d-fence-101-1001 Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Dnes
  6. Hoši, tak od neděle zatím zaslali finance pouze dva z vás. Nechci si na nic stěžovat, i to je samozřejmě parádní, ale čekal jsem z vaší strany větší ochotu mi pomoci. Dá se s tím prosím ještě něco udělat, abych měl do Košumberka kompenzační pomůcky, které mi po dnech umožní střídat chůzi s vozíkem?
  7. Hmm, tak konečně na dohled... Moondrop Blessing 3 Dusk by Crinacle... tentokrát to nevypadá na pouhý tuning, ale úplně novou konfiguraci měničů - origo má 2DD+4BA, Dusk má mít 2DD+2BA+2planar
  8. Nehodinkova drobnost (byt se k hodinkam vaze ), nicmene vse na jednicku s hvezdickou! Rychlost, komunikace, osobni setkani a kratky pokec - diky, Honzo, kdykoliv priste rad!
  9. Ahoj, prodám 4x zimní penumatiky Continental WinterContact 185/60 R 15 88 T na plechových discích (5 šroubů). Najeto 22 000 Km, vzorek stále ve výborném stavu, ježděno na Škoda Fabia III Combi. Pouze osobní předání v Brně-Lesná. Cena 4000 Kč.
  10. Přál jsem těm Budějičkám, škoda.
  11. @sonny.c použil označení: Máme tady náčelníka. Pro neznalé dodávám: nejedná se o náčelníka Chronomagu Berta, ale o náčelníka Rolex sekty Sibiře. K této poznámce mne vede jediné: já jsem přece hezčí, mladší a chytřejší Teď vážně: @sibirnaya blahopřeji k perfektnímu počinu!
  12. Ahoj, Prodám hodinkovnici na 6 ks. Jako nová. Cena 650 Kč včetně zasilkovny.
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...