Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Děkuji. Já jsem právě zkoumal ten první model a přišel mi designově čistější. Avšak samozřejmě podle fotek v reálu můžou vypadat jinak. Bude možnost si je někde prohlédnout a zkusit?
  3. vyřešeno, moc děkuji za možnost inzerce
  4. Viděl jsem je naživo na WaW a fakt neuvěřitelný
  5. Prodám tyto hodinky, protože jsem si koupil kovová casia (casio G-Shock GMW-B5000EH-1ER) a mám toho moc. Hodinky jsou málo nošené. Kupoval jsem je v listopadu 2023. Fotky hodinek jsou zde: https://photos.app.goo.gl/zPDiiqEjNtNGmEMA7 prodám je za 1600kč. Odešlu zásilkovnou.
  6. Jak psali kolegové hlavně vyzkoušet. Ohledně Conquestů za mě jednoznačná volba. Tu značku znají skoro všichni, navíc jdou teď hodně nahoru směrem k Tudoru. Mido bych nezastacoval někdy mají za stejný peníze lepší výbavu. Hlavně kupuj hodinky podle sebe a ne podle reakce co na to ostatní budou říkat. Jsou to tvoje peníze. Slevu dostaneš skoro všude neboj se o ni říct. Druhá možnost tu zmíněná Tissot PRX Chrono. Neskutečně pěkný, super pohodlný náramek. Možná lepší wauu efekt, ale Conquest má lepší strojek. Zkus oboje já bych šel do Conquestu pokud chceš jít časem výš ty hodinky se neztratí
  7. Citizen Super-Titanium Small Seconds NJ0180 Series https://monochrome-watches.com/introducing-citizen-super-titanium-small-seconds-nj0180-series-affordable-automatic-integrated-sports-watch-specs-price/ Vypadají zajímavě.
  8. Ahoj, zkusím tedy ještě jednou. Černé želvy. Nový nato strap (PC400,-) + nenošený tropic (příjemná guma PC 850,-) + spona seiko Hodiny šlapou jak mají, vlásečnice na leštěných plochách. cena celkem včetně zásilkovny/balíkovny 7000,- Díky Karel
  9. Co-Axial 9900 Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
  10. Dnes
  11. Me chodej fotky z Rakouska dost pravidelne, destinace a cas je tam uveden vzdy, ale tato sluzba je dost draha, vetsinou kolem 60,-€
  12. Hledám pro ženskou s malou rukou co nejmenší hodinky s teploměrem, voděodolné, aby s ními šlo bez problému plavat. Čili WR100 u Casia by jsme zvládli i WR50. Našel jsem třeba Casio AQF-102W ale ty už se nevyrábí a ideálně by to chtělo ještě o kousek menší. Díky za rady!
  13. Prodám Hodinky Angles Three Kings. Byly na ruce párkrát, jsou jako nové. Cena: 19.000,-Kč
  14. Na nohou černý Superstáry, ale potřebuju kuci poradit. Potřebuju nějaké černé jednoduché univerzální polobotky k obleku, které vyvětrám max 10x za rok, takže to můžou bejt i lepeňáky. Byl jsem se podívat v OC Chodově u Bati a nic mě tam dizajnem nenadchlo. Když jsem šel domu, tak jsem přes vitrínu viděl u BOSSe pěkný jednoduchý polobotky, ale cenovka byla trochu větší 4-5k. Tak jsem se chtěl zeptat jestli by jste mě někdo nenasměroval kam se zajít podívat. Cena do 3 litrů, ale jestli má smysl si přihodit, tak bych zvážil víc, ale zase když to vezmu párkrát... Díky
  15. Přišly už včera, ale nějak jsem zapomněl se s nimi pochlubit. Mají hezkou druhou tvář:
  16. Kdyby to někdo zvažoval tak finální sleva na 275k
  17. Jo, Cézik tam je spokojenej, jakmile je trošku teplo a svítí sluníčko už ječí u dveří chce se jít opalovat
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...