Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. @BadBear díky za tipy BA111OD - skeletony mám rád, ale tohle bohužel působí lacině, jsou na kůži a mají malou WR... YEMA - mnohem hezčí, ale ukazatel přílivu a odlivu vážně nevyužiju Pequignet - datum a moonphase nechci... Nějaké další tipy? Např. něco nějaké no date Bell & Ross?
  3. knock

    Dan Henry 1970

    #prodej Nabízím k prodeji hodinky Dan Henry 1970 Na jednou místě je pod sklíčkem smítko prachu, již jsem takto koupil. Z tohoto důvodu stav 9,5/10 Průměr 40mm Safírové sklíčko s antireflexem Pohon automat NH Vnitřní otočná luneta35 s 24 kameny, rezerva chodu 41h Cena 4 700 kč
  4. Nabízím k prodeji hodinky Dan Henry 1972 Maverick Stav 10/10 Průměr 41mm Safírové sklíčko s antireflexem Pohon Quartz Miyota Cena 5tis.
  5. Mám "drobný" problém, s ktorým by som potreboval poradiť. V práci som vyfasoval O4 a ani za boha mi tam nejdú zacvaknúť sedačky do isofixu. Mám pocit, ako keby priestor nebol dostatočne hlboký, takže to celé nedocvakne. Máte s tým niekto skúsenosť, prípadne tip, ako na to? Ďakujem.
  6. Můžu poprosit o bližší info? Čím jste jeli, spaní, co viděli, atd.? Děti máme 5, 3, takže letos asi ještě ne, ale Norsko mám v plánu po vlastní ose určitě dát, takže čím víc informací, tím lépe. Díky
  7. Ty transkontinentalni lety zas tak casto zpozdeni nemivaji, respektive ten let je celkem dlouhej, tak ho dozenou. Pokud ale po priletu z Evropy na transferni letiste musi clovek menit terminal, tak uz se to myslim, ze bere jako vstup do US a tim padem pasovka a imigracni atd. Ale lety v ramci US, tak si ani nepamatuju, kdy by nebyl nejakej zpozdenej, tak na to pak bacha.
  8. Konecne doma ze servisu,ted uz si je budu jen uzivat.
  9. Strašný... Naprostý souhlas To je na koho?
  10. redd

    BIKE

    Tak jsem koupil Scott Scale RC Team za 2700 E - karbon, XT, vyměnim sedlovku za karbonovou a myslim, že budu spokojenej.
  11. Včera dokoukaný Šógun, epická podívaná. Mariko-sama hrozná šťabajzna Moc mě to bavilo. Drahá polovička nedala, že je to z 98% starojaponsky, ale mě to nevadilo.
  12. Ahoj, prodám Iphone 12 PRO 256, telefon v super stavu, pořád nošen s ochranným sklem a v obalu. Na telefonu na fotkách je se sklem panzer glass, nechci ho zbytečně sundávat pro dalšího kupujícího. Bez nabíječky a kabelu. Kapacita baterie 86%. Ideálně osobní převzetí Zlínský kraj. 9 000,- Kč
  13. Po 20ti letech zase Chorvatsko. Jedeme na Hvar koncem července, ubytko so-so. Máte doporučení na trajekt, jízdenky, obsazenost,...?
  14. Kapelnik

    Vaše první Rolex

    OK, tak to mozna mam prostor jeste na nejaky hodinkovy business, nez to prijde:-) Díky za info, upřímně jsem čekal u DT méně.
  15. Vymenim za ine zaujimave G-Shock, alebo Timex Ironman 100lap Flix t66801 a pod. Piste spravy, ponuknite - pri najhorsom sa nedohodneme F.
  16. Dnes
  17. UP, oba telefony volný, u obou rozumná domluva o ceně možná, k jednomu i druhýmu nechám krabičku s novou nabíječkou a tím trnem na šuplík se SIM. U tý sedmičky doplňuju menší škrábanec na skle, při zapnutým displeji prakticky neviditelnej. To SE může vzhledem k nový baterce ještě v pohodě posloužit.
  18. @bleriot11 pěkný je máš! Je škoda, že ikdyž i dnes jsou schopní vyrobit pěkný retro hodinky, tak to nakonec pojebou nějakým detailem. Kdyby měli číslíčka jako ty tvoje, tak bych si štěstím měnil prádlo.
  19. Michale, jsou super!!! V létě udělají parádu!
  20. up dohodě se nebráním
  21. Rychlý, bezproblémový obchod přesně v duchu Chronomagu! Děkuji Honzo!
  22. Diky ;-). Na klouby zeru pripravky ;-). Jo, stezka ceskem je neco jako Snezka, Lysa hora and shit. Ted je to moderni. Ja nechodim tam, kde jsou lidi ;-). Nicmene jak psal kolega, po cesku je to delsi. Ale zase Te tolik netlaci cas. My sme limitovani casem (letenky) a trasou (moc neni prostor na "zkraceni"). No, zazitek musi byt intenzivni, nemusi byt nutne pozitivni ;-).
  23. Prodám zde nedávno koupené hodinky Stowa. Hold nejsem chobotnice a tak trochu rozprodávám. Přikoupil jsem na ně jeden krásný řemen. Hodinky od výrobce skutečných válečných pilotek. Uvnitř je Unitas překopaný na centrální vteřinovku. Zajímavostí je, že takto upravený strojek je pro druhou světovou válku tipický, jelikož byl nedostatek strojků s centrální vteřinovou ručkou, ale dost s mimostředovou. Těchto hodinek bylo vyrobeno cca 70 rusů a tedy se jedná o dosti raritní věc. Průměr pouzdra hodinek je 41 mm. Samozřejmě komplet balení, nějaké papíry s provedeného servisu a dva řemeny. Cena: 49.000,-Kč
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...