Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Včera
  2. Moje zkušenost z cesty 2022 ze Seattlu v Paříži na Prahu čekalo cca 1 hodinu letadlo na přestupující z našeho letu ... Jinak imigrační v Seattlu taky legrace, protože podle nich jsem z Čečny takže cca 1 hodina vysvětlování . Dával mi i telefon kde prý Čečna language .
  3. maama

    BIKE

    Aha, tak jsem to nasel - Trail 429, ale s vidli 36 a 140mm. Pekny.
  4. Rikam si, kdopak jim to asi postavil? Chvilka hledani a je to jasne - byli to horlogerie "zoldaci" z Le Cercle des Horlogers. Borci, co stojej za tema nejsilenejsima strojkama pro Speake Marin, Jacob Co a dalsi. Takze kloboucek
  5. UP a všechny hry za 700,- Kč/kus včetně dopravy. Při odběru všech her najednou je nechám za 1.600,-Kč včetně dopravy.
  6. Ahoj, kdyby měl někdo náhodou navíc, rád se jí ujmu. Povrchová úprava ani rozměr nerozhoduje. Díky Lukáš
  7. jj, jak stankar vidi, ze uz jdes k vedlejsimu stanku, hned zacne smlouvat...
  8. Hm hm ... Asi tomu uz nechám voľný priebeh...co ma ku mne prísť to príde, vtedy kedy má prísť
  9. Ahoj, koupím Xbox. Josef
  10. fijo

    Citizen Ecozilla

    Hotovo, díky za prostor
  11. HOP, majitel je otevřen rozumným cenovým návrhům.
  12. Ale ty jsou ještě v pohodě
  13. Madeira. Nebude tam brutalni vedro a je tam vyborny jidlo, piti i priroda. Auto si tam pujcite.
  14. Predam 500 ks limitku GS sbge033. Kupovane v AT v 2016, stav velmi malo nosene, dokupeny origo tah + naviac este cierny remen a povodny hnedy aligator, vsetko takmer nenosene. Komplet balenie a vsetky dieliky tahu. Predstava za to vsetko 4850€. kludne vsetko do SZ. Dakujem, Miso
  15. Jeden obed - jeleni steak, knedlik, brusinkova omacka a pivo. Sent from my iPad using Tapatalk
  16. fijo

    Citizen Ecozilla

    Hotovo, díky za prostor
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...