Přejít na obsah

Všechny aktivity

Tento sled aktivit se aktualizuje automaticky

  1. Poslední hodinu
  2. Prodáno, novému majiteli ať dělají radost, díky Děkuji i majiteli fóra za možnost inzerce...
  3. Někdy se někde občas vloudí chybička .... Potraviny na pranýři | nejakostní, falšované a nebezpečné potraviny | PICK UHERSKÝ SALÁM v dárkovém obalu (potravinynapranyri.cz) České obchody prodávaly příšerný salám. Lidé ho kupovali ve velkém. Sníst ho ale nesmíte, jinak skončíte bledě - AAzdraví.cz (aazdravi.cz)
  4. UP. Nabídky mravné i nemravné poprosím do zpráv, maximálně se nedohodnem Díky
  5. Cena je 70 000,- cash na stole v českých a předání okolo Brna nebo na cestách. Je možné i zaslání. Díky za SZ
  6. Vlásek NEMŮŽE být zmagnetizován!!! Neboť SPRON, ze ktrerého jsou SII vlásky je nemagnetický.
  7. Tak poslední UP nechám ještě týden a pak objednávka ISOfrane a nechám si je. Emperory mají teď nově na víc špičkově zpracované ocelové brnění(shroud) a samozřejmě původní keramické. Navíc sadu šroubků na případné výměny. DAL1BP se sponou z rose gold uprávou. Je to úžasná Seiko guma. Jedna z nejpohodlnějších a nejhezčích. Zkusil bych vyměnit i za Seiko SLA025 a ta ty bych navíc přidal krásné zánovní Ninja Tuny.
  8. Místo těch sandádů bych šel spíš tímto směrem: https://wildrhinoshoes.com.au/collections/mens-casual-shoes/products/weave-tan https://wildrhinoshoes.com.au/collections/mens-casual-shoes/products/dustin-sanu?variant=41643775000739 https://wildrhinoshoes.com.au/collections/mens-casual-shoes/products/coach-tan?variant=41643718344867
  9. Po necelých dvou letech frenetického potýkání s hodinkami jsem dosáhl hodinkové nirvány, které předcházel týden prodeje celkem devíti hodinek - jež byl završen koupí Seiko SPB185J1. Můj začátek zájmu o hodinky spadá do roku 2017, kdy jsem si koupil seiko pětky a seiko-sraz potvrdil, že jsem seikař. V současnosti nemám žádných cílů ani plánů. Dosáhl jsem seikonirvány, když jsem v posledních týdnech získal seika, po nichž jsem toužil, ale nedoufal, že budu někdy jejich vlastníkem. Díky tomuto fóru se tak stalo, protože se jedná výlučně o bazarové kusy - na nové bych neměl a ani bych nebyl ochotný ty peníze dát i kdybych je měl - jakože bych je měl - kdybych spočítal všechny nákupy levnějších hodinek před tím, takže je to jen tlachání. Nicméně! Jsem nyní ščastný s několika seiko-hodinkami - které spojuje krásně tvarované tělo s ostro-oblými hranami, které mě přivádějí k velikými pocitům blaha - nevím proč. Nemám rád velké plochy, které se jako skalní dómy tyčí nad rukou a jejich monolitičnost není krásným masivem, ale nudnou nekonečně táhnoucí se stěnou - tak jak je tomu např. u citizenů, fuj: Naopak seiko-hrany jsou vysoustruženy s dokonalým citem pro poměry hmot a jinak tlusté hodinky vytvářejí dojem elegantně štíhlých: Za pětky v této sbírce se vůbec nestydím, hodně se mi líbí a nosím je, protože se nosí parádně, jsou lehké a dobře čitelné. První jsou fieldy, jakési bejby-hamiltony. SEIKO SNX809K1. Druhé jsou jakési bejby-rolexky Seiko SNXS77. Třetí v řadě jsou chronometry. Seiko Brightz SDGZ003. Štrté v řadě jsou sarxy, bejby GS. Seiko SARX035. Páté jsou potápky, které svými hranami a soudkovitým tvarem taky řadím do sekce bejby GS. Seiko SPB185J1. No a odhalené srdce je svým soudkovitým tvarem taky bjeby GS. SEIKO Presage Automatic SSA355J1. Po vyšších řadách seika zatím netoužím, protože bych se o ně bál. Nechci se bát o hodinky, chci si je užívat co nejčastějším nošením - a to všude, do všech situací. Samozřejmě, pokud by mi někdo dal GS zadarmo - nebo do cca 15ti tis. , tak si je koupím, ale budu se k nim chovat jako k hodinkám do 15ti tis. Nehodlám se sžírat stresem, že se nesmí vytvořit na hodinkách žádná vlásečnice apod. Proto se nepovažuji za člověka vhodného pro luxusní hodinky, ty hodinky, které mám považuji ve svém světě za naprostý vrchol. Uvidíme, jak dlouho zůstanou tyto teze pevné, aneb co je bez chvění není pevné a co je s chvěním je pevné etc.
  10. Dnes
  11. Cena je 60 000,- cash na stole v českých a předání okolo Brna nebo na cestách. Je možné i zaslání. Díky za SZ
  12. Az se priste narodim, chci byt pes u nas
  13. African

    Rubber strap

    Díky, vymyslím to
  14. Nemám teď moc prostor na napsání delšího příspěvku co mám v plánu tak to vezmu alespoň krátce. Moc děkuji všem za podporu. Je to neuvěřitelné za dva dny se povedlo vybrat 79% cílové částky. Dokud neskončí kampaň nebudu vědět od koho příspěvek je. Takže všem z fora zatím děkuji zde. Vážím si vaší podpory. Kampaň si můžete prohlédnou a podpořit zde.
  15. Nové Sko koupené tak výměna už ne.
  16. S tím Bamboo Harmony bych asi uměl souhlasit Tahám těžší věci, chybí mi něco, s čím v létě nebudu jak koule na noze...mohlo by to být ono.
  1. Nahrát více aktivit
×
×
  • Vytvořit...