Přejít na obsah

Bratrvp Obsah

Bylo nalezeno 4 položek, od uživatele Bratrvp (Vyhledávání omezeno od 12-červenec 17)

Řadit podle                Pořadí  

#2482230 Pražské hodinářství

Publikováno od Bratrvp v 16.březen.2020 - 11:27 v Opravy, servis a pomoc s hodinkami

Již odpovězeno na email. Je to hotové :-).

Díky

#2479755 Pražské hodinářství

Publikováno od Bratrvp v 12.březen.2020 - 09:58 v Opravy, servis a pomoc s hodinkami

Bohužel ani od jednoho z Vás nemám zde na fóru žádnou SZ a nevím tedy, kterým směrem co řešit. Pokud jste psali třeba email nebo na FB, hoďte mi zde na foru do zprávy jméno a obratem se na to podívám.

Vodička, Omega Seamaster Cosmic 2000 od 2/7/19, telefonicky od cca 26/12/19 co týden - dva, bez šance, FB messenger 22/1, bez reakce, mailem 14/1... Vaše reakce 19/2 že do konce týdne info - nic. Díky

#2477854 Pražské hodinářství

Publikováno od Bratrvp v 8.březen.2020 - 11:11 v Opravy, servis a pomoc s hodinkami

Ok a co máme dělat my ostatní, se kterýma Luboš ani Jacob nekamarádí a máme tam hodinky? Protože evidentně odpovídají a komunikují jen se známýma, nebo nevím jak si to vyložit. Lubošovi se třeba už 3 měsíce nemůžu dovolat....přitom to měla být jen "drobnost", oprava JEJICH opravy z předchozího dne...

Mně by nevadilo, kdyby někdo napřímo na začátku řekl, že to bude trvat klidně půl roku nebo rok (člověk by věděl na čem je, s hodinkama by se rozloučil a nazdar), ale tohle mlžení, strkání hlavy do písku a nekomunikace mě fakt serou... a když mi Jacob 22.ledna napíše, že to zjistí a "do pátku dám vědět" a je 3.3. a furt nic? Na jeho obranu, neřekl do kterýho pátku. Do konce 2020 pátků dost :D

No nic no, špatná zkušenost taky zkušenost.

TAk to jsme na tom stejně.....

#2460195 Pražské hodinářství

Publikováno od Bratrvp v 31.leden.2020 - 13:58 v Opravy, servis a pomoc s hodinkami

Někdo nejaký tip, mimo osobní návštěvy, jak se informovat na stav opravy mých hodinek? MAil, telefon, FB messenger 0 bodu už cca měsic....