Přejít na obsah

KFL Obsah

Bylo nalezeno 14 položek, od uživatele KFL (Vyhledávání omezeno od 27-srpen 16)

Řadit podle                Pořadí  
  1. KFL

Vytvořen komentář, 19.04.2019 - 09:27

Tvl, jsem netušil, že nejde poslat eura převodem z jednoho CZ EUR účtu na jinej u jiný banky. Že prej jen v korunách... WTF?

• Fotka
      Klokan
      Nedavno jsem prevadel z EUR uctu u CSOB na EUR ucet u UniCredit - oba ucty vedene v CR. Takze asi jak kde.
    • Fotka
      IzTaPa
      jde to, ale musis to poslat jako SEPA platbu.
    • Fotka
      tenge
      Normálně to jde.. jak píše iztapa.. posilas eura tak sepa, posilas něco jiného než koruny tak zahraniční platba
  2. KFL

Vytvořen komentář, 21.03.2019 - 09:48

Tak jsem prodal GMT Mastery a uz zase cumim po NDckach. Zastrelte me nekdo.

• Fotka
      KFL
      Tvl, ted koukam na ty ND ceny na ch24 .. to je fakt magorina :D. Prejdu na Seika.
    • Fotka
      Radek124
      Někdo ten byznys musí živit Karle ;)
    • Fotka
      bandicoot
      když vony už i pěkný seika jsou za kilo :D
  3. KFL

Vytvořen komentář, 8.03.2019 - 10:30

Nemáte někdo k pronájmu garáž (či stání) v Praze? Nebo nevíte o něčem v okolí? Hledám stáj pro Stařenu a nabídka na trhu je dost tristní. Dík.

• Fotka
      Vanila
      Uhříněves, celá garáž v bytovém komplexu s minimálním provozem včetně zásuvky. 1200-1500Kč.
    • Fotka
      fed_ex
      Andrew: kéž by, cena parkingu šla výrazně nahoru, ve Vršovicích na Kodaňské platím 3k za místo v zakladači, přítelkyně 3,5 za klasické podzemní stání (holt nejsou zóny a tady je uz opravdu parkovací krize, zvlášť o kousek výš zóny jsou). Na druhou stranu na Harfě platím tisícovku za jednoho "podplachťáka", ale bavili jsme se o Praze :D
    • Fotka
      KFL
      Diky vsem, sbiha se mi ted vic tipu, tak to projdu a pripadne se ozvu :).
  4. KFL

Vytvořen komentář, 11.07.2018 - 21:19

Jeste par dni aktualni a MEGA :)). Snad to tu neni... https://m.alza.cz/mailing-26750.htm

• Fotka
      Kid_A
      Uvidime, jesli si Ales s financakem vytre stejne kvalitne jako s inspekci prace (kdyz maj otevreno na statni svatek)...
    • Fotka
      malda
      No jestli na alze změnili strategii a vymění tu zelenou mrdku, která na mě skáče z každého druhého okna, ještě větší palec nahoru!
    • Fotka
      docent
      Nikde žádné hodinky.
  5. KFL

Vytvořen komentář, 3.01.2018 - 19:22

Kdyz uz to tu je - doporuceni na ocni kliniku v Praze? Lexum, Gemini atd. Ideal s osobni zkusenosti. Dik :)

• Fotka
      TomNguyen
      Když je to tady, jaký je hlavní rozdíl když dám za operaci 15,30 nebo 60 jako v Praze ?
    • Fotka
      KFL
      Dík všem :).
    • Fotka
      911
      nechal jsem si delat obe oci v Hornich Pocernicich. slo mi hlavne o kvalitu, zkusenosti, zrucnosti operatera. byl jsem lehce varovan, ze primar je takovej sarkastickej Dr House, ale ja mam stejnej smysl pro humor, takze vse probehlo uplne v pohode. a musim zaklepat, zatim vidim perfektne. kdyztak napis
  6. KFL

Vytvořen komentář, 23.09.2017 - 13:16

Tvl, koupim Omegy a týden na to v inzerci BPčka :(.

• Fotka
      snake
      Ale omegy jsou fajn...big pilot lepsi,ale omegy jsou fajn :)
    • Fotka
      palom
      co bude o tyzden?
  7. KFL

Vytvořen komentář, 27.07.2017 - 18:02

Kdybyste nemeli co delat, muzete hlasovat pro kamaradku: http://www.reflex.cz/soutez/aktyx/2017/profil/64/spirala/

• Fotka
      5etter
      Není náhodou z Dejvic? Jak se zpívá v tom songu od Yo Yo Bandu :-)
    • Fotka
      jrov
      tak jsem klikl na další foto, příjemně naladěný fotkou kamarádkou a ... http://www.reflex.cz/soutez/aktyx/2017/profil/28/merunkove-opojeni/
    • Fotka
      KFL
      Jo, na to jsem se dostal nějakým omylem taky :D
  8. KFL

Vytvořen komentář, 12.07.2017 - 07:17

Koupil jsem si Apple watch. To je konec.

• Fotka
      Dee
      Pohoda, na levé hodinky, na pravé iWatch :D
    • Fotka
      Radek124
      Náhodou - jáHodinky mimořádně zvyšují produktivitu "Home Office" - třeba v posteli, ve sprše a nebo na míse jsou jako handsfree k nezaplacení, "Ano šéfe, myslím na vás!" B)
    • Fotka
      DaveG17
      Pořídili mi před 2 lety něco podobného k androidu. Měl jsem to na ruce jednou a poslal do inzerce :-D
  9. KFL

Vytvořen komentář, 17.05.2017 - 14:28

Pokud někdo chcete zcela vyléčit z chronobundusu, doporučuju si koupit starý auto a lehce ho renovovat. Další rady a tipy hledejte u mě :D.

• Fotka
      Seamaster
      Mam pochybnosti o vyroku. Mam 200+
      let starou chalupu - tady je pece neverending story, youngtimera udlelanyho do sroubu, dite a chronobundus.
      Lek to neni, jen brzda :)

• Fotka
      CEGY
      S autama jsem taky skončil. Teď mám novej koníček - barák..
    • Fotka
      snake
      Jj barak je sranda...nebo si postavit pergolu,udelat bazen,trosku peknyho travniku,sedacku z ratanu,nejaky kreslo,lehatko...prachy v řádu nekolika rolexek jsou pryc a radost velika ;)
  10. KFL

Vytvořen komentář, 3.05.2017 - 17:05

Jsem v háji! https://www.mediaguru.cz/2017/05/kofola-meni-koncept-misto-fofoly-prichazi-kfl/

• Fotka
      wizard-ov
      Dáf fi FFL ?
    • Fotka
      ragu
      Zajdu vyřídit stížnosti kolegům do WMC/Grey
    • Fotka
      Radek124
      Vyřiď jim že KFL je zavedená a IT veřejností respektovaná přezdívka našeho národního evangelisty Karla - žádná hnědá lepkavá břečka!
  11. KFL

Vytvořen komentář, 7.04.2017 - 21:12

Byl by tu zajem o Octu RS II CR s DSG z 2008? DSG, cista historie, najeto cca 153, liftback. Jestli mam vubec psat inzerat nebo to odvezt do Acek :).

• Fotka
      Sphinxx
      Jaká je teda představa o ceně?
    • Fotka
      KFL
      Chtel jsem to nechat na inzerat, ale kdyz jinak nedate, cenovka 185.
    • Fotka
      Sphinxx
      To mi přijde, jako dobrá cena na ten nájezd.
  12. KFL

Vytvořen komentář, 7.04.2017 - 18:18

Hezka prodavacka v Nespresso butiku na Cernaku mela na ruce bicolor Rolady. Hned se mi libila vic :).

• Fotka
      Liqid
      Já byl v pondělív Pařížský a prodavačka nic :(
    • Fotka
      ramon
      Nebyl to Lolex?
    • Fotka
      KFL
      Nebyla sance to prohlizet zblizka, ale tah, velikost, spona a korunka na cifru mi prisly legit. A ve finale je to fuk, ze jo, holcina byla mila a ochotna :).
  13. KFL

Vytvořen komentář, 12.03.2017 - 17:29

Jeli jsme rodinnou vyjizdku v M5 a dite rika: "Tato, az umres, bude to auto moje?" :D

• Fotka
      911
      to me u tvyho kluka vubec neprekvapuje. prima synek :)

• Fotka
      sejkoram
      přesně na tohle jsem se ptal mýho táty když jsme jezdili ve Š120. No, kde je jí konec :)
    • Fotka
      mikymik
      Vyňuňaná M5 ale není XM ani 120, že :)
  14. KFL

Vytvořen komentář, 20.01.2017 - 08:25

Ňák mě to tu nebaví (pravidelná depka leden/únor), takže ani hodinky ne. Asi pustim Milgy za nějakej nesmysl :D.

• Fotka
      Frantik
      Anebo se tou Jeremyho puskou strelit do ruky......nebo do hlavy :-)
    • Fotka
      zbuddy
      Nebo střelit do PC.
    • Fotka
      Prorok
      Musel jsem to zkusit, ne? Naděje, že je tvá chmura obří a prodáš tu vždy je, ne? :) :) :)