Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

 

jsem za ty prachy neodolal, a byt se nejspis jedna o made in china, tak nakonec primky lezi v supliku a nenosim nic jinyho, za tech par korun naprosta spolehlivost, aspon se o ne nemusim bat. Jednou mesicne je rovnam o 25s dopredu...vede odolné 5ATM, stopky, rychle rovnáni data

post-1852-1185285861.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ty vypadaj dobre, jak je citelny ten displej ?

když stojí na stole a koukáš na ně z vrchu tak super .... jinak to stojí za H**** - po namáčknutí mají podsvícení a to je v pohodě ...... kupoval jsem je hlavně kvůli přesnému času .... He He

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže i já se pochlubím :)

 

Festina Nine (F16190)

 

Mám už je více jak půl roku, takže napíšu pár věcí co se mi líbí a co naopak ne.

 

Negativa

 

1) Váha - Většina lidí, které je vždy půjčím na ukázku je šokovaná jejich váhou. Nevím, přesně kolik mají gramů, ale málo to nebude. Možná kolem 200gramů +-. Mě osobně to nevadí, po chvíli jsem je přestal cítit. Navíc jsem spíš rád, není to jako dětská hračka.

2) Ocel ve spodní časti tahu. Není obráběná na hrubo jako některé části, je vyleštěná do zrcadlového lesku. Vypadá to sice krásně, ale po chvili používaní se to opravdu hodně poškrábe. Ale je to jenom malá část, takže nic vážného.

3) Jak jsem již psal výše, tak jsou hodinky celé z ocele a to bud z perfetkně lesklé, nebo obráběné. Vypá to opravdu nádherně, ale vlastně pokud chcete aby to vydrželo tak je jediná možnost je čistit každý den. Jinak jsou celé umatlané a nevypadá to vubec dobře. Co se mi osvědčilo, je použít trochu tekutého mýdla a ve vaně je máváním sem tam opláchnout :) A potom utřít něčím typu kapesník. Jinak většina dalších věcí dělá různé stopy.

4) Hranaté pouzdro. Vlastně to není nevýhoda, jenom velký nezvyk :) Pokud je ručička na kolem čísel 12, 3, 6 a 9 je všechno v pořádku, jenom, když se přiblíží do rohů, je to horší protože pak se hůřeurčuje přesný čas. Takže nevíte jestli je přesně 9.52 nebo 9.54 vypadá to dost podobně. Ale nejedná se o nic hrozného. Po chvíli si zvyknete a potom spíš zvláštně vypadají s kulatým.

 

Pozitiva

 

1) Vzhled. Působý opravdu bytelný dojmem a na ruce vypadají mnohem lépe než normálně a už normálně jsou podle mě krásné. Jenom to částění, ale to jim snadno odpustíte

2) Hranaté pouzdro. Je to originální. Takže si je nikdo s ničím nesplete.

3) Barevná kombinace. 6lutá a černá působí elegantně a navíc i sportovně. Nicméně pro sport tyhle hodinky opravdu nejsou. Hlavně díky té váze.

3) Přesnost. Zatím jsem to neměřil přesně ale odchylka je minimální, spíš skoro žádná. Ale to je tím, že jsou to quartzovi.

 

No, může to vypadat, že je mnohem více negativ než pozitiv, ale není to tak. Rozhodně jsem rád, že jsem si tyhle hodinky koupil, spíš tedy dostal darem a neměnil bych. Jedině za nějaké další a mechaniky. Samozřejmě s hranatým pouzdrem :)

 

Fotka

 

The_Watch_by_Gorr_GrimWolf.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava
nevíte jestli je přesně 9.52 nebo 9.54 vypadá to dost podobně. Ale nejedná se o nic hrozného. Po chvíli si zvyknete

viz muj prizpevek:

tez nefim je-li presne za9minut6nebo za7minut6.

a vubec me to nestve.

rikam tomu:

rentierske hodinky

a zvykalo se mi na to dobre..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...