Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

No priznejte se panove, kolik je mezi vama paranu? ;) Ja byl driv velky "old school" paran, co dokazal hrat i dva dny v kuse. Chvili jsem psal pro jeden CD mag a dokonce jsem i vyhral konkurz na redaktora do Score. Ale bohuzel to bylo v dobe velkych zmen a vymen v redakci a tak z toho nakonec seslo. Ale ten konkurz jsem vyhral! :D To uz je ale hodne davno.. Uz jsem z hrani docela vypadnul, ale ted tak nejak znovu pokukuju po game konzoli. Na cem si ve volnych chvilich hrajete a co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dřív celkem taky dost, ale na PC. Teď už na to nějak není čas a taky se mi už nechce pořád kupovat nový grafárny. :(

Jinak, co si ještě vzpomínám, asi nejlepší hra - N.O.L.F. ( Cate Archer) :)

Upraveno uživatelem vor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzolovy jsem nikdy nebyl. Snad jen vyjma Jezka Sonica :P Hry na PC jsem ale hraval jeste pred par lety moc. Obzvlaste Battlefield 1942, v nem byl i nas "klan" spicka v republice. Potom ale zacalo ve skole pribyvat uceni, tak jsem toho nechal. Dnes si s chuti na odreagovani zahraju nejaka rallye auta :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mladých let jsem měl nejraději Comodore 64, Wizad of war, na PC Wolfa, na PS1 Tombridera, miniautíčka Circuit Brakers, Wipeout, Duke Nuken,Red Alert atd. na PS 2 Medal of Honour a nyní na PC furt dokola všechny Call of Duty...

 

Commodorista :thumbsdown_anim: No fuj. Midlochu, ty máš evidentně svérázný vkus nejen na hodinky :D :D :D

Já měl Atari 800XL a commodoristy jsem řezal hlava nehlava :D

 

Teď si občas zapnu Nintendo Game Cube (Maria a Resident Evil si zahraji rád) a na služební cesty si občas beru na ukrácení času Nintendo DS Lite. Před usnutím na hotelu je to dobrý relax :)

 

Edit: Jo, na tom Atarku jsem rád hrál třeba Draconus, Zybex, River Raid, Ninja, Karateka, ...

To byly časy :) Hra měla jen pár desítek kilo a nahrávala se 5 minut :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Commodorista :thumbsdown_anim: No fuj. Midlochu, ty máš evidentně svérázný vkus nejen na hodinky :D :D :D

Já měl Atari 800XL a commodoristy jsem řezal hlava nehlava :D

 

Teď si občas zapnu Nintendo Game Cube (Maria a Resident Evil si zahraji rád) a na služební cesty si občas beru na ukrácení času Nintendo DS Lite. Před usnutím na hotelu je to dobrý relax :)

 

Edit: Jo, na tom Atarku jsem rád hrál třeba Draconus, Zybex, River Raid, Ninja, Karateka, ...

To byly časy :) Hra měla jen pár desítek kilo a nahrávala se 5 minut :)

 

 

Comodora jsem nevlastnil ten byl umístěn u mého strýce v Bohunicích, kde jsem mu v sobotru ráno už v sedm bouchal na dveře abych si dal dávku. Bylo mě úplně jedno na čem hraji ale hlavně co hraji, k Atari sem se vůbec ani nedostal... To byl úplně nedostižnej sen a já neznal nikoho kdo ho měl.

Ale třeba takový Comando na Comodoru bylo úplně boží.

 

Já zase řezal hlava nehlava všechny depešáky a diskofily, to bylo v době kdy mi zase bylo úplně jedno na čem poslouchám ale hlavně co poslouchám :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale nemám rád konzole. :) Zato na PC jsem strávil nejeden den hraním. Většinou to byly first person střílečky jako DOOM, QAKE - hlavně Q3 Arena a jiné. Nakonec jsem zakotvil u nesmrtelné a troufám si napsat nejlepší RTS Starcraft, u které příležitostně trávím večery už 8 let. Nějaká závislost to už asi bude (cca 10 000 her na různých účtech). :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdy jsem byl spise pres PC, kvuli vsestranosti a praci, ale taky jsem si rad zahral. Pamatuji si presne, jak me kamarad dostal PS jednickou, kdyz mu tam Lara bezela v tehdy uzasne grafice naprosto plynule, zatimco moje Pentium tak tak stihalo vykreslovat. Ovsem prislo 3Dfx a ja mu to natrel tak, ze si musel koupit PC ... nastoupila doba akceleratoru pro PC a dely se veci. Jasne, Doom, Lara, Quake, Unreal, CoD, proste brutalne chytlave 3D odreagovani, dlouho me to drzelo.

Ovsem po par letech jsem se z nemotorneho a neskladneho PC dostal k "nabusenemu" notebooku a tim jsem skoncil - viceucelova masina, skvely vykon a prenositelnost, propojeni s LCD, plazmou nebo projektorem. Obcas si s kolegy strihnu staricky Ghost Recon po netu, ale casu malo a potkat se na netu - tragedie.

 

V soucasne dobe, pokud se chci rychle a z meho uhlu pohledu kvalitne pobavit /ale ne moc dlouho, casu malo/, sednu k Playstation 3, bavim se a zaroven nestacim zirat nad technologickym pokrokem. Hodinka staci - NFS Carbon, Ridge Racer nebo Motorstorm a pod. Nepotrebuji u hry extra myslet, vymyslet strategie a kalkulovat, staci vypnout, zablbnout a kochat se grafikou.

Uz se tesim na GT HD ...

 

Samozrejme, vyse psane je muj osobni nazor, verim, ze se kazdy z Vas hracu odreaguje/uspokoji jinym/vlastnim zpusobem a tak je to v poradku.

 

Hezky den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...