Přejít na obsah

Pochlubte se novými quartz přírustky...


Doporučené příspěvky

viz muj prizpevek:

tez nefim je-li presne za9minut6nebo za7minut6.

a vubec me to nestve.

rikam tomu:

rentierske hodinky

a zvykalo se mi na to dobre..

Přesně tak. Přestal jsem potom řešit minuty a je to pohodlnější :) Akorát, když dobíhám na zastávku tak si kolikrát říkám, jestli jel nebo nejel. Ale to jsou drobnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak nová jednoduchá quartzová radost na moto. HW je Casio za pár korun z Koscomu, úprava ciferníku (logo) provedl jeden zdejší nejmenovaný člen, kterého nemůžu prozradit, protože pak by falkkon nedělal nic jiného :) Ještě existuje obdobná varianta s trochu jiným bílým ciferníkem pro kolegu s Jawou 650 Style.

post-1966-1193934618.jpg

post-1966-1193934634.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nová jednoduchá quartzová radost na moto. HW je Casio za pár korun z Koscomu, úprava ciferníku (logo) provedl jeden zdejší nejmenovaný člen, kterého nemůžu prozradit, protože pak by falkkon nedělal nic jiného :) Ještě existuje obdobná varianta s trochu jiným bílým ciferníkem pro kolegu s Jawou 650 Style.

Teda to se nekdo ma! Uz se tesim na "zivou" ukazku! :smile_anim: Jawe zdar! :king:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Esprit, Esprit, kde já jen tu značku viděl?

 

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Už vím! :D

 

12067.jpg

 

 

heh ESPRIT...pred rokom frajerka nechcela ziadne hodinky, potom som ju nahovoril nech sa pokuka po nejakych na webe, ktore by sa jej pacili. Nasla jedny Esprit a povedal si, ze si ich kupi....asi o mesiac nato som ju zlomil na Rado...zacala na ne setrit a uz ma polovicu :) potom ju zlomim na rolex... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím příznivce quartzu, jsem jeden z nich. O hodinky jsem se začal zajímat před asi půl rokem. Je to už mnoho let velký koníček mého táty a já se do toho "zažral" taky. Dlouho jsem si pročítal jeho sbírku časopisů Watch, kde jsem hledal co který výraz v hodinářském spektru znamená a pomalu se začal rozhodovat, který kousek si pořídím. Měl jsem k dispozici brutální zásobu prospektů a katalogů od Primek až po Rolexy. Moc mě zaujaly potápěčské hodinky od Orientu, dále jsem našel krásné Tissoty, ale asi po čtyřech měsících se rozhodl pro značku CERTINA a typ DS ACTION. Jelikož mám neustále po ruce telefon a chtěl jsem hodinky vyloženě přehledné, tak jsem volil typ bez chronografu. Mám je asi deset dní a jsem spokojenej, za tu dobu se spozdily asi o vteřinu a půl, což není tak hrozný.

P.S. přikládám foto

P.S.S. budu rád, když přidáte komentář

post-2358-1194994372.jpg

Upraveno uživatelem Montoya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byť nejsem moc velkým příznivcem quartzových stroječků, přece mi dnes doručovatel od UPS jeden takový přinesl... Chtěl jsem nějaké hezké levné hodinky na občasné běžné nošení... A na eBay o ně před koncem aukce nejevil nikdo zájem...

 

Takže Laco by Lacher - The Knight, v jehož útrobách se (prý) nachází Ronda 5040.B

 

post-2351-1195055130.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byť nejsem moc velkým příznivcem quartzových stroječků, přece mi dnes doručovatel od UPS jeden takový přinesl... Chtěl jsem nějaké hezké levné hodinky na občasné běžné nošení... A na eBay o ně před koncem aukce nejevil nikdo zájem...

 

Takže Laco by Lacher - The Knight, v jehož útrobách se (prý) nachází Ronda 5040.B

 

 

Gratuluji,tyghle se mi taky líbí,je možné prozradit cenu?nebo aspoň orientační :worried_anim: ?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...