Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja nosim moje milovane Certina DS automat a ked pridu od hodinara Casio Oceanus asi ich budem obcas striedat.

Sef nosi hodinky Mexx, alebo Next, alebo nieco podobne modne.

Jeden kolega Brajtčing (ktore si este po 2 rokoch stale chvali ako presne idu) a ostatni len mobil.

Na inych oddeleniach som neskumal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já střídám do práce dvoje. Quartzové Tissotky T-lord chrono a letecké Primky, které ale teď přes zimu nosím spíš jen na doma, a na jaře je pošlu na výměnu pouzdra do Eltonu. Ocházející šéf nosil Seiko automaty, snad Seiko 5, novému jsem se na zápěstí ještě nekoukal. Jinak kolegové převážně quartz, většinou Festina, nebo plastové digitálky, jeden nosil Orienty automat, ale už šel na penzi. A ještě jeden kolega má quartzové Tissot chrono. Já jsem tam se svou úchylkou na hodinky víceméně jako taková žertovná vložka, ale jednoho kolegu už jsem obrátil na pravou víru a bude kupovat automaty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf nosí v práci Prim cal.68, ja podľa nálady Zeno Pilot Oversized,Orient SK, ML Pontos Flieger, Bondovky Chrono, občas Doxa Ultraspeed alebo Phenix. Ostatní zväčša Quartz neznámej produkcie, asi dvoje Casiá a niekoľko výnimiek po 40-ke Primky. Na region. riaditeľstve viem o zopár Seikách, baterkových Tissotoch a jedna svetlá výnimka automaty Tag-Heuer. Ale pamätám si niekoľko bývalých kolegov, t.č. na dôchodku. To bola stará škola a tí nosili veľmi zaujímavé vintage kusy z 50-tych až 70-tych rokov od Doxy, Tissotu a Certiny. Momentálne to u nás vyzerá, že čím mladší kolegovia, tým viac kašlú na hodinky.

Zabudol som, že kolega nedávno dostal Festiny Quartz v leštenej oceli s lunetou a bledomodrým ciferníkom za asi 4 tisícky. Dosť ma prekvapilo že celkom dobre vyzerajú. Z diaľky a na prvý pohľad lepšie ako moje Bondovky Chrono. Z blízka a pri podrobnom pohľade je už rozdiel vidieť, hoci nikto v práci neveril ten rozdiel v cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas v práci je to taky podivné, ale prakticky všichni kolem mě nosí quartzové hodinky. Náš nejvyšší (v ČR) nosí Citizen s mnoha ručičkami a seřizují se rádiovým signálem.

Můj přímý šéf nosí taky quartzky od Grovana. Alespoň nevypadají špatně u obleku. Další kolegové spíše digitálky, sem tam někdo nějaké quartzové s ručkami.

 

Jednoho kolegu jsem však lehce nakazil (asi je to virové nebo co) a koupil si sice sportovní quartzová Seika (ručkové), ale vypadají opravdu dobře a porovnám-li to s předchozími hodinkami, tak si polepšil o 10000 %.

 

Já sám nosím Omega Seamaster bondovky, Omega Aqua Terra, Hamilton Field Chrono anebo sem tam ruské Poljoty l. e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas dobry - vsichni primi kolegove nosi naramkove hodinky - Citizen automatic, Tissot, Nejake nedefinovatelne titanove 2x, prima sefka nejake trendy Gucci nebo CK. Vyssi sef ma cerne Swatche ovsem jeho sef....z toho byste se panove po***, Na jeho predlokti jsem identifikoval minimalne patery sestery hodiny - Breguet, A.Lange, Pateky...Taky nejaky tourbillon... No, pokazde kdyz s nim mam sezeni tak musim zvedat oci. Je to horsi nez cumet babe do vystrihu:-)))

No a ja nosim k obleku velmi zachovale velke primky od clena fora na pohodlnem buvolovi, obcas Moonwatche, ale kovovy tah mi svini bile kosile a cerstve Speedmaster Mark II na koženem remeni. Na plavani pak Speedo Worldtimer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem měl zajímavé jednání, byla tam spousta zaměstanců a jejich ředitel - zatímco všichni byli v obraze on jediný byl mimo, ale neustále dával najevo svoji nadřazenost tím že všechny přerušoval pokládal již několikrát zodpovězené otázky, odbíhal telefonovat a podobně. Měl drahý oblek, hromadu zlatých prstenů .... a na ruce "pozlacené" okázalé quatzky famózní značky Royal. Myslím, že jsem je viděl v Lídlu... Chtěl vypadat okázale ale nepodařilo se....

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás pohoda - šéf je šéf , takže Seiko Arctura, vintage Omegy, Zenity, Primky, Silvany atd...

 

Já - to co mi zrovna padne v kufříku do oka - do Seiko, přes Poljoty k Primkám, v případě, že jde do tuhého a vím, že se budu potápět vytahuli qvartzky od Zeonu.

 

Zbytek týmu - qvartz Casio a pak nějaké reklamní a nesmím zapomenout oblíbený nešvar - mobil :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi kolega z Británie pochlubil, že dostal na vánoce Seiko 5, které vyměnil za fejk Breitling z nějakého Chinatownu :). Tak jsem ho pochválil, ale když mi řekl, že mu ty Seika dělají týdně 5minut, tak jsem na něj nechápavě zíral. Největší radost měl ale z toho, že už nemusí měnit baterku.

Jo a ještě se ohledně těch Breitlingů zmínil, že mají tlačítko, kterým lze přivolat záchranáře :) Prý byl už několikrát v podnapilém stavu v pokušení to vyzkoušet :) Pak ale ještě dodal, že si stejně myslel, že to asi nebude fungovat :suicide_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás kolegové většinou qvartz různých značek, jeden má 20 let staré orienty a nedá na ně dopustit, i když posledně říkal, že se mu předcházejí (tvrdí, že jsou ty léta bez údržby a vyčištění),

No a já Archimede pilot, Orient, Prim sportII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prim sport II a jiné . Šéf qvartz Lorus , tuším je to nějaká odvozenina seiko (prý má dvoje :) ). Jsou poměrně velké tak 39mm to šacuji. Jeden kolega prim tak 7-8let staré samozřejmě na baterii. Primky mají černý číselník a decentní bíle ručičky. Jinak mobil zbytek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u nas jeden majitel breitling navitimer, druhy ma cosi ako IWC pilot chrono ale nesu to IWC a nechcem mu zizat na ruku ako cvok....moj priamy nadriadeny ma CERTINY quartz. Kolega uz o hodinkach pocul, ale toho viac zaujima kam pojde s kamosmi na pivo /strasne az sa zanho hanbim/ a baby u nas nenosia nic alebo niektore maju asi 100kusov selijakych farebnych cudohodin co su tak fejky nejakych fejkov a tie sa robili podla rozmazaneho obrazka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to my ve firmě :thumbsup_anim: (jsem OSVČ) nosíme Aviatory II, ponejvíc a pak skoroDiplomaty a pěkný Poljot de luxe. ale už mě začínají strašit Steinhardy či něco podobnýho flígrovýho. A až budu velkej tak si koupím bondovky.

 

 

aby ti ich zatial neprestali vyrabat...ja som pocul cosi o tom, ze tie chrona pojdu z vyrobi asi o rok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf nosí nějaké Q&Q, a nejvyšší zlaté kvarcky, bohužel nepoznám značku (název dvě slova, poměrně tenké, centrální vteřinovka, na 6 datumovka s kulatým okénkem, průměr ?35) :), ostatní většinou šmuky, jeden kolega Prim Sport II, druhy titanové Casia kvarcky. Já nosím všechno co mám v krabiššce na hodinky. Z vlastnické firmy nosí hlavouni většinou mobil, holt bude muset NiG udělat nepřímo nějakou osvětu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf nosí nějaké Q&Q, a nejvyšší zlaté kvarcky, bohužel nepoznám značku (název dvě slova, poměrně tenké, centrální vteřinovka, na 6 datumovka s kulatým okénkem, průměr ?35) :), ostatní většinou šmuky, jeden kolega Prim Sport II, druhy titanové Casia kvarcky. Já nosím všechno co mám v krabiššce na hodinky. Z vlastnické firmy nosí hlavouni většinou mobil, holt bude muset NiG udělat nepřímo nějakou osvětu. :D

 

Osvětu ve vlastnické firmě? To bych mohl :D

 

Kdosi tam má prý Brajtle, ale nevím kdo (nějaký obchodník).

 

Luboš F. prý nosí Longinesky (tenké, placaté - podle popisu asi Les Grandes Clasiques de Longines v quartzu) . Ale já je neviděl, to mi jen žena poreferovala.

 

Jinak já jsem osvítil manželku, ale jen částečně :D Momentálně má asi osmero hodinek, mechaniky ale jen dvoje.

První jsou dámské Steinharty a druhé jsou Primky kalibr 52, jejichž červený pštrosí řemínek byl dražší, než ty hodinky.

Na cestě má teď další quartzové Zodiac. Líbí se jí ty barevné kombinace :)

Co tam jinak lidé nosí, to netuším...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajta, já myslel Martina B., zapoměl jsem ještě na jednoho Petra T., který nosí nějaké titanové Certiny. :F

Tvoje žena by mohla chodit na nějaké audity a za prohřešky prodávat zaměstnancům i šéfům za trest hodinky :D To by byla inkvizice panečku.

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...