Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

To je zase vlákno :mellow: Čekám na otázky jaký toaletní papír používáte a jaké drtiče mrazu preferujete.

 

Nosím Kanady vzor 60, pracovní obuv koženou kotníčkovou a kecky původem ZDA Partyzánske.

To ti ty akciový kšefty asi moc nejdou :thumbsdown_anim:

:thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti ty akciový kšefty asi moc nejdou :thumbsdown_anim:

:thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

náhodou kanady vůbec nejsou špatný když jde o to někoho dobře nakopnout, člověk má aspoň jistotu že při zpětném pohybu se botka nevyzuje a nezůstane zaseknutá v tělním otvoru.

No a já doma,kde jsou koberce bos,kde nejsou tak jednoduché pantofle,takové ty z kožených pásků jako se nosily na vojně.

Ven na lepší příležitosti jakési italské levné vycházkové polobotky. Na plesy a jiné lepší akce nechodím takže boty k obleku nemám.

V práci klasické pracovní škrpály ale snížené-polobotky. Přece jen, ve šponách po kolena se nepohybuju.

Na rytí zahrady gumáky blátošlapky.

Ale ven,do města i do přírody botky zadveřovky od Garmische. Mám jedny letní a jedny zimní, letní pomalu dosluhujou ale maximální spokojenost pro moje použití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se hrozně osvědčily botky značky Skechers (po našem skečry), mladá si je teď taky koupila a nemůže si pobyt v nich vynachválit, je to nějaká emerická značka, takže ne fšechno s emeriky bude šit :)

Tak zrovna Skechers byly jedny z nejhorších bot, co jsem kdy měl. Každých 10 dní nošení byly o půl centrimetrů větší, hlavně širší. Po měsíci mi byly velké i v lyžařských ponožkách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oblekovky jsme viděli :thumbsup_anim: . A v čem chodíš v zimě?

V krokouších se zalepenejma dírama :D

 

Ale vážně - vždycky se modlím, aby zima nebyla a já mohl drandit ve svejch reebokách furt pryč. Někdy to nevyjde a vytáhnu kotníkový semišky. Když je nejhůř a už nad tím nejde mávnout rukou, tak opráším zateplený traktorky do půlky lejtka. Ale moc se u toho nebavím... Jinak mám ještě ve výzbroji kanady, bez kterejch do lesa nevlezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna Skechers byly jedny z nejhorších bot, co jsem kdy měl. Každých 10 dní nošení byly o půl centrimetrů větší, hlavně širší. Po měsíci mi byly velké i v lyžařských ponožkách :D

 

 

Fakt? A nekoupils nějaký šikmovoký :thumbsdown_anim: ? Jeden můj kámoš je má taky a noha je jak v bavlnce oba si pěkně chrochtáme když se potkáme, opravdu nejlepší a nejpohodlnější botky co jsem kdy měl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? A nekoupils nějaký šikmovoký :thumbsdown_anim: ? Jeden můj kámoš je má taky a noha je jak v bavlnce oba si pěkně chrochtáme když se potkáme, opravdu nejlepší a nejpohodlnější botky co jsem kdy měl!

Ne, šikmooký nebyly. Asi jsem měl jen smůlu na kus. Teda vlastně na pár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V létě a na kratší vzdálenosti vycházkové kožené Josef Seibel

 

Na běžné nošení hlavně na tvrdé mám zajímavou kombinaci sportovních a vycházkových Rockport z řady XCS. Dovezeno z US, v Evropě jsem je neviděl a za 80 dolarů není co řešit.

 

K obleku černé polobotky, co jsem si nechal asi před 8 lety ušít v Hong Kongu.

 

Jako pracovní boty na letním sídle a při outdoor akcích používám americké armádní jungle boots. Zkoušel jsem i klasické těžké kanady několika vzorů, ale nevyhovují mi.

 

Sandály Olympikus a pak jedny chilské celokožené sandály, co jsem přitáhl ze služební cesty

 

Co poslední dobou skoro vůbec nenosím jsou klasické sneakers (jak je to česky?). Nemám náladu pokaždé obcházet x obchodů, než najdu nějaké, které mi sednou a zároveň nevypadají pouťově nebo infantilně. Vyhovovala mi jedna řada od Pumy, ale už to nějakou dobu nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by mě zajímalo, jestli někdo řešíte, abyste měli stejnou barvu bot, opasku a řemínku u hodinek, když vyrážíte v obleku ... ;)

budes se smat, ale ja to ladim, aby to sedlo. V zivote bych nesel v cernejch botach a hnedej pasek, ani naopak. dokonce sem si kvuli bilym keckam kacoste koupil bilej kozenej pasek.. jinak bryle a boty sou moje dalsi uchylky, no. Premyslim, ze bych si mel koupit asi dalsi dva botniky, A to sem nedavno delal cistku.. :thumbsup_anim:

 

DSCN0396.jpg

 

DSCN0400.jpg

 

krokous iz da best:)

 

DSCN0403.jpg

 

DSCN0402.jpg

 

DSCN0397.jpg

 

DSCN0399.jpg

 

a jinak na spinning Sidi a na squash Mizuno. Doufam, ze ted uz je zadavatel spokojen:D

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...