Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Baťa

na moto: Prabos

Všichni jste se tady tak rozjeli a fotky k tomu... .) tak rozšiřuju:

a) mockrát Baťa (oblekovky, vycházkové i ala sport)

b )) na moto Prabos vz. 90, dále vz. Vojenská policie (ala U.S. Jungle boots), v.z. 60 na práci + černé farmářky made in SK

 

...kam až došlo hodinkové fórum, kecáme tu o blbostech :lol2:

 

ryze sportovní boty nemám. Vím naprosto přesně, že různé sporty, jako ty fotbály, skvóše, džógingy, futcály a jiné vymyšlenosti škodí mechanickým hodinkám, možná i digitálkám, proto se do takovýchto pochybných aktivit nepouštím. Jediný sport je chůze na vlak :)

Napadlo mě, že u gorodek by se člověk moc nenadřel. Jo, vlastně miluju pétangue, to jo :D hraju ho v čemkoliv!

Upraveno uživatelem New X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimavé že nikto nespomenul Dr. Martens, alebo niečo tak pohodlné, ako sú klasické Desert Boots.

Takže, já nosím na podzim a na jaře Martensky model 8761 (s příčným šitím přes špici) a se žlutým prošitím nad podrážkou, přítelkyně tytéž, ale s černým prošitím a pak má od Martense ještě dámské polobotky s řemínkem aby do nich mohla dát pruhovaný podkolenky :) Pak mám ještě dvoje model 1919, jedny cca z roku 1991 a druhý o pět let mladší. Dodnes slouží (akorát dnes už se mně zdají takový prázdný bez tý prošitý špičky). Když musím do něčeho lehčího, tak jsou to tenisky Kappa nebo New Balance a v kruté zimě povětšinou Olang.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, já nosím na podzim a na jaře Martensky model 8761 (s příčným šitím přes špici) a se žlutým prošitím nad podrážkou, přítelkyně tytéž, ale s černým prošitím a pak má od Martense ještě dámské polobotky s řemínkem aby do nich mohla dát pruhovaný podkolenky :) Pak mám ještě dvoje model 1919, jedny cca z roku 1991 a druhý o pět let mladší. Dodnes slouží (akorát dnes už se mně zdají takový prázdný bez tý prošitý špičky). Když musím do něčeho lehčího, tak jsou to tenisky Kappa nebo New Balance a v kruté zimě povětšinou Olang.

ja v tezkejch botach nemam cit v nohach kdyz slapu na pedaly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tezkejch botach nemam cit v nohach kdyz slapu na pedaly :(

Tak to je pravda. Právě proto mám v autě tenisky jen na řízení, do kterejch se přezouvám. Je to trošku nepohodlný, ale v Martenskách bych asi jel poprvé a zároveň naposled. Ty nový auta jsou dnes nějaký přeposilovaný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak asi jsem na to podobně, jako sibirnya , bot mám asi více, jak ženská :--)

 

Na sport (všeobecně ) New Balance M871, ty už jsou značně za zenitem, ale jsou to asi nejpohodlnější botky, jaké jsem měl na běh

Nike Shox

 

Na hory: Lafuma- kotníkové, ideální k nám a do Tater :-)

Asolo- to už je vyšší kalibr :)

 

Do města a na rande : Vans(skate boty)

Power

Umbro- něco ve stylu Lacoste

 

Společenské : Baťa

 

 

 

Na MTB závody: Shimano, Specialized , ( snad taky SIDI )

 

Doma : na boso, nohy si musí odpočinout :--) a větrat

 

 

Do " hiců " :--): nějaké zy žabky, myslím, že Rider :---)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casual - Adidas, Adidas Classic, Bata, Piston

K obleku - Baťa

Hory - La Sportiva, Adidas Outdoor

Sandály - Lizard, Teva

Tenis - Reebok

Squash - Puma

Bajk - Specialized

In-lajn - Head

Doma - nic alebo Scholl

K bazénu, na plaz - Reebok, Mares

Do mora - Mares

Na lyze - Salomon

Na board - uz si nepamatam

 

 

cca 20 parov ... je to moc? :lol:

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z nejlepších co nosím jsou tyhle:

http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?106930-...ortiva-himalaya

Dlouho mi na ně nezbývalo (cca 5000,-) a nakonec se dozvěděl, ze je má známý a prodává za 1500,-. Měl je asi 3x na noze. Teď v nich chodím už asi 2 roky já :-)

Ten model se dělal dlouhá léta. Jak jsem je od něj koupil, tak se přestaly dělat. Ovšem jistě mají v nabídce něco podobného. Můžu vřele doporučit! Pokud se o ně budu dobře starat, tak mě přežijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casual - Adidas, Adidas Classic, Bata, Piston

K obleku - Baťa

Hory - La Sportiva, Adidas Outdoor

Sandály - Lizard, Teva

Tenis - Reebok

Squash - Puma

Bajk - Specialized

In-lajn - Head

Doma - nic alebo Scholl

K bazénu, na plaz - Reebok, Mares

Do mora - Mares

Na lyze - Salomon

Na board - uz si nepamatam

 

 

 

cca 20 parov ... je to moc? :lol:

 

 

A na šachy? :guitar:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tezkejch botach nemam cit v nohach kdyz slapu na pedaly :(

jj cit v nohou je dulezitej... ja kdyz mam naky povinnosti na zavodech bud jako zavodnik nebo jako TDcko (technickej delegat), tak sem obcas nucenej prejizdet v lyzakach:) ale nikdy daleko jen kousek cca 3km. Vetsina lidi si rekne co je to za hovadinu staci to zout, ale zkuste si predstavit totalne vymrzly zavodni boty, ktery kdyz sundate uz je nenandate, pak jeste mate na noze zavazovaci boticku. Nez sundate sktelet a boticku tak to hrozne trva, kdyz prejedete musi to clovek nandat a to nejde stihnout a ja jsem vetsinou v casovym pressu:) tak sem se naucil jezdit v Transporteru (VW) v lyzakach. A tomu ja rikam nulovej pocit z jizdy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...