Přejít na obsah

Renovované Igeny


Doporučené příspěvky

Moje Igeny, co jsem nedávno vydražil na Aukru, půjdou na renovaci do Eltonu ... Pár renovovanejch kousků už jsem tu viděl, pochlubte se, kdo všechno je máte a jaká verze je dle vás nejhezčí ... Během víkendu dám dohromady požadavky na podobu těch hodinek, třeba mi dodáte inspiraci ... Díky! ;)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak tedy ještě jednou můj Soliter Sport Igen po kompletní renovaci v Eltonu.:-)

Byly zrenovovány podle mého požadavku do žluté barvy a tudíš jsou v tomto barevném provedení jediné.

post-676-1203101758.jpg

post-676-1203101804.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny jsem prodal, druhé asi budou následovat.
Žluťásky půjdou do světa?!?

 

Původní je pouze strojek.
Já mám taky původní jen strojek a to ještě po kompletní renovaci.
Takže to byly ty nejběžnější černý?!? Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nerozhodoval, takhle je udělali, ale na žluťáskách je mají bílé a to se mi líbí víc.Tak dneska bych si to nechal udělat bílé.

Mám v Eltonu jedny Igeny na takovou částečnou renovaci a mám si vybrat jaké chci ručky, neb ty stávající se prý musí vyměnit (mimochodem jsou bílé) tak přemýšlím, co zvolit, ale asi půjdu do těch bílých, protože si pohrávám s myšlenkou, že bych si vzal i bílou lunetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste se rozhodovali při volbě ruček, zda niklované, nebo bílé? Vidím, že většina těch, co prošly renovací, má niklované ručky, původní byly ale spíš ty bílé, ne?

Já mám na vínových Sportech I ručky v barvě kovu (broušené, ne hladké niklované) a na bílých černé. Pokud se dobře pamatuju, tak při zadávání renovace těch prvních jsem barvu ruček nespecifikoval a dostal jsem ty kovové. Ta bílá by sice zlepšila čitelnost, ale už by to na můj vkus bylo příliš řvavé, takže jsem rád. Kombinace bílého ciferníku a černých ruček je decentní a přitom ještě dobře čitelná.

 

Jakých ruček bylo víc původně netuším, většina originálních hodinek, které prošly mýma rukama, je měla niklované. Dlouho jsem ani netušil, že se vůbec dělaly s bílými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Klasika, Igeny do nerezu. Bylo měněno minutové kolo, setrvačka (to je, bohužel, k poznání, původně bylo kolo setrvačky pěkné mosazné) a kotva. Po prvním dni nošení +14 s. K nim kaučukový a černý řemínek z teletiny s bílým prošitím. Délka renovace 3 měsíce a nějaký drobný. Fotky omluvte, porád používám na focení jen telefon. Jinak pokračuji v hezké zdejší tradici nemluvit o penězích (pokud se něco nezměnilo, dýl jsem tady nebyl) :-)

 

post-1483-1213922904.jpgpost-1483-1213922928.jpgpost-1483-1213922920.jpg

post-1483-1213922940.jpgpost-1483-1213922869.jpg

To, co vykukuje na té předposlední fotce vpravo, jsou jedny sporty dvojky, taková ta starší verze, který teda vykukujou a pokukujou docela závistivě... :-)

Upraveno uživatelem yen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...