Přejít na obsah

zeno


drobek

Doporučené příspěvky

Nikdy nemůžu překousnout ten průhled na velkých pilotách. Eta v něm vypadá jako dětská hračka. Jinak je Zeno docela sympatická značka, mají svůj osobitý styl napříč celou svou produkcí.

S tým priehľadom u Zeno to vidím rovnako, ale beriem to ako keby bolo dno plné - na ruke to nevnímam. Pritom to okno mohlo byť väčšie. Na viacerých hodinkách mám rovnaký kaliber a priehľad je o čosi väčší ako u ZWB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ak divers od zena tak army...

inak tieto airplane ci ako ich volaju som videl asi v desiatich roznych modifikaciach aj pod znackami inymi nez zeno

 

a suverenne najcoolovejdie diversy od zena su Sea hunter ale bohuzial sa uz nerobia :(

 

priznavam vsak, ze pre vacsich medvedov (co nie je moj pripad) mozu mat tie airplany nieco do seba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
tady ty jsou levnější než ty za 100000,a taky krásné

 

Dnes jsem je viděl v za výlohou v hodinářství Cígler v Praze Jungmanově ulici a byl jsem neskonale okouzlen.

Cena 11.900.- Kč je sice vyšší, než by byla při koupi z ciziny, ale když uvážím všechna pro a proti (záruka apod.)

asi do nich půjdu. Vidím to jako moje definitivní hodinky. Kombinace diversek a fliegeruhr sice není tak úplně čistá,

ale hodinky jsou prostě nádherné. Jediné, co mne mrzí je, že nemají v nabídce duální řemínek. Ta guma mi moc nevyhovuje i když uznávám, že při vodotěsnosti 500 m to má své opodstatnění. (který hodinář v Praze udělá zkoušku vodotěsnosti do 500 m t.j. 50 atm , asi žádný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Dnes jsem je viděl v za výlohou v hodinářství Cígler v Praze Jungmanově ulici a byl jsem neskonale okouzlen.

Cena 11.900.- Kč je sice vyšší, než by byla při koupi z ciziny, ale když uvážím všechna pro a proti (záruka apod.)

asi do nich půjdu. Vidím to jako moje definitivní hodinky. Kombinace diversek a fliegeruhr sice není tak úplně čistá,

ale hodinky jsou prostě nádherné. Jediné, co mne mrzí je, že nemají v nabídce duální řemínek. Ta guma mi moc nevyhovuje i když uznávám, že při vodotěsnosti 500 m to má své opodstatnění. (který hodinář v Praze udělá zkoušku vodotěsnosti do 500 m t.j. 50 atm , asi žádný)

 

Ptal jsem se u Cíglera a nikdo, odesílají se do CH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

post-3641-1248938116.jpgpost-3641-1248938116.jpg

40150kč

 

ZENO Nostalgia 1868 s ETOU 2824 pořízené na AUKRU, stáří 3 roky. Nutná výměna sklíčka.

Podle informace z hodinářství Cígler v Jungmannově ulici cena safírového (objednávka přímo z švajcu) činí 6000,-Kč.

Tedy malinko víc než je uvedeno v rubrice začínajícím. Na fotce vlevo na origoš řemínku, vpravo nový, též od

Cíglera (originální by byl též na objednávku za 1.200,-Kč).

Upraveno uživatelem Cidlo1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
to je nahodicka... po jednech zenech taky pokukuju... ETA s rucnim natahovanim, na eBay se prodaji z mistniho obchodu (Anglie) vetsinou kolem 250 dolaru, coz jde. prumer 40mm bez korunky, ale myslim, ze v reale budou diky designu vypadat o trosku vetsi.

zeno.jpg

 

Ale ty na obrázku jsou zjevně automaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...